44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #22724
  • Gné Era
    #22723
  • Gné Era
    #22722
    le tudom szedni valahogy??
  • Gné Era
    #22721
    ez az 1.33-as egy nagy szar..kár volt felraknom:((totál meghülyült a játék..egyszerűen a simek nem csinálják meg a feladatokat..hiába adom ki,egyből eltűnik a parancs..
  • Gné Era
    #22720
    nekem a pálcától az elején mindig kigyulladt a hajam..Neked nem fog:)))Egyébként a labdád meg a tűzgömböd még nincs meg??
  • Gné Era
    #22719
    Szóval..ez tuti valami bug..Sven panaszkodott,hogy nem tud az egyik helyen fellépni,mert mindig eltűnik neki a parancsikon felülről. Hát ezért nem tud fellépni!! Nekem dolgozni nem akart menni,ja és a lányom is azért nem tudott borravalóért fellépni a parkban.Hozzáteszem,1.31-es patch-ig nem volt nekem ilyen. Nem hiába nem szoktam én frissíteni külön,csak a kiegészítőkkel...
  • Ironman2
    #22718
    Jól nyomja!
  • Ironman2
    #22717
    De volt énekes is,nem?
  • Joschka
    #22716
    A simem meg akrobata lett...íme egy videó is mindjárt ahogy a parkban népszerűsíti magát...

  • Ironman2
    #22715
    Sajnos még mindig nagyon bugos a játék,és szerintem sokáig az is marad.
  • Ironman2
    #22714
    Azt nem tudom.Nálam most jól mentett,csak egy kicsit akadozik a játék
  • Gné Era
    #22713
    ez sem rossz:)DD
  • Gné Era
    #22712
    én meg az 1.33-as patch után azt vettem észre..állva olvassa a csaj a könyvet..pasi állva néz tévét.. és a kiadott parancsot nem akarja megcsinálni.. elküldöm dolgozni,átöltözik,és az ikon egyből eltűnik a baloldalról fent..párszor újra ki kell adnom a parancsot mire hajlandó megcsinálni..
  • Ironman2
    #22711
    Az apának meg a kezében ragadt a tányér:





    csak a resetsim segitett rajta.D
  • Ironman2
    #22710
    Igy már nem jönnek be ide a kutyák.Ki tudtam zárni őket.A keritésre meg csak 1 kapu lehet a bejárat!
  • Ironman2
    #22709
    Ezt öröm nézni:



  • mtszk
    #22708
    én is. újra akadozik. yuhéééé
    de legalább megvan az életgyümi meg 1,3 milla cash, úgyhogy hétvégén indul az építkezés. jóéjt
  • kem001
    #22707
    Na mára befejeztem sims-et DD
  • Joybull
    #22706
    Szerintem a katona a legjobb. 10-es szint űrhajos csak hétfőn kell melózni és 12000 körül hoz. 10 erőnlét és 10-es ezermester szint, de mellette rengeteg idő van más skill-t is megcsinálni.
  • Svenson
    #22705
    Hát csak én most kertészkedni akarok.
  • kem001
    #22704
    Ne is mond, minden este fellépésem van, de legalább jól fizet
  • Svenson
    #22703
    Most a rendészetben helyezkedett el. Az jobban neki való egyelőre.
  • Svenson
    #22702
    Hát az se igazán illik ehhez a pasihoz. :D
  • Svenson
    #22701
    Énekesit most nem akarok, mert alapvetően ezzel a simmel földet akarok műveltetni. Nem szeretném, ha sztár lenne. Van már egy énekesnőm.
  • mtszk
    #22700
    írás (könyvek), 10. szint elérése után a mesterművek után 10-15ezer simdollárt kap/hét. szerintem.
  • kem001
    #22699
    Én énekesi karriert csinálom, maximális szinten vagyok, és csalás nélkül 300000-em van most
  • Svenson
    #22698
    Én is megyek. Most kezdtem új játékot. Éééés (!) nem használok pénzkódot. A palinak alig van pénze, jó lenne tudni, melyik az a foglalkozás, amivel hamar lehet pénzhez jutni, hogy ne haljon éhen.
  • kem001
    #22697
    Oké, olyan 1.5 óra múlva fent leszek. Ott találkozunk!
  • mtszk
    #22696
    1 óra múlva ok
  • kem001
    #22695
    Valaki esetleg este játszani?DD
  • mtszk
    #22694
    azt a rohadt...:))
    na majd 7végén lesz időm, meg végre összejön az 1 milla simdollár (jelenleg 760k van), és akkor én is nekiállok építkezni, aztán igyekszem majd összehozni valami hasonlóan szépet (bár nyílván meg sem fogja ezt közelíteni).
  • Ironman2
    #22693
    Én meg átköltöztem Startlight Shoresba.Cipógyárat kitelepitettem a hegyekbe,mert csak igy fért el a házam.DDD:

  • mtszk
    #22692
    fifa 12
  • Ironman2
    #22691
    Off:Melyik játék?
  • mtszk
    #22690
    Hát ma dobtam egy hátast az ea-tól. :)
    Egy másik játékkal voltak nyelvbeállítási problémáim (eredeti, bolti), az alábbi választ kaptam:

    "Sajnos a forgalmazó olyan lemezeket is piacra dobott, amelyek nem a magyar régióba tartoznak, ezért nincs rajtuk a magyar hangsáv.
    Szerencsére ez viszonylag egyszerűen orvosolható: a játékot lemez nélkül, az Origines letöltés használatával kell újratelepíteni.
    Amennyiben az Origin fiókja magyar nyelvre van állítva, a korrekt régióba tartozó játék kerül letöltésre."

    Ez komolyan mondom röhej. És megint nem a játéktanácsadóval van a gond, mert ő segít, csak hát ez vicc. Akkor minek a dvd?...
  • Ironman2
    #22689
  • Gné Era
    #22688
    eh hülye vagyok én ehhez:((
  • Svenson
    #22687
    Jó. Csak most már zavarban vagyok, mert nem tudom, melyik másikba.
  • Ironman2
    #22686
    Szerintem beszéljük meg,hogy másik topikba irjunk ezentúl ha társalogni akartok.Ide csak képek,és videók,meg élmények kerüljenek.Mindenki olvassa a másik topikot is.Úgyhogy gyertek át oda!
  • Svenson
    #22685
    Ja, 4 medálom van. Már nem is tudom követni.