44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #22804
  • Gné Era
    #22803
  • Gné Era
    #22802
    szuper..de ez a ház sem kicsi:)))
  • Ironman2
    #22801
    Kész is:


  • Ironman2
    #22800
    Túl komplett volt,és nagy is! Kicsit akadt tőle a játék
  • Gné Era
    #22799
    ja most te is újat épülsz???mi van azzal a nagy palotával?? én azt hittem azt alakítgatod megint..
  • mtszk
    #22798
    szép lesz :)
  • Ironman2
    #22797
    Készül az új házam:




  • scomcomputers
    #22796
    köszönöm!!ez nem jó...de ez van...
  • mtszk
    #22795
    Sajnos ez így van, jómagam is ezt csinálom éppen.
  • kem001
    #22794
    Sajnos nem, ha újratelepíted az operációs rendszert, minden programot, játékot újra kell telepítened
  • scomcomputers
    #22793
    Hali!
    Segitsetek már nekem,légyszi:meg lehet e oldani, hogy OS reinstall után ne kelljen feltelepíteni a Sims3-at az összes kiegel együtt, ha nem a "C" rendszermeghajtóra van telepítve(nekem a "D" program files-ba van telepítve).
    Köszi!!
  • Svenson
    #22792
    Gyere át amoda, ott nem off.
  • mtszk
    #22791
    :))) én hibám, de már kussoltam is.
  • kem001
    #22790
    Ha hiszed, ha nem, nekem sims 3 volt az egyik feltétele amikor megvettem a gépet, hogy fusson rajta. Videokártya miatt aggódtam, hogy nem fog futni rajta, de szerencse, hogy utána néztem DD
  • Svenson
    #22789
    jaj, már megint itt offolunk. A másikban lehet ezeket megbeszélni.
  • Svenson
    #22788
    Az a röhej, hogy én se értek hozzá, de valahogy éreztem, hogy alaplap hibája van. Persze a nagy számítógépzsenik a családban nem hittek nekem. Még a szervizben se hitték el, hogy ez a baja. A végén mégis kicserélték az alaplapot, mikor kiderült, hogy azoknak a típusoknak mindnek kipurcant az alaplapjuk. Beraktak egy másikat, amivel évekig játszottam, és dolgoztam, és semmi baja nem volt utána.

    Szóval ha veszel másik gépet, jól kérdezd ki az eladót, milyet érdemes venned, ha játszani is akarsz.
  • mtszk
    #22787
    na ennyire azért nem értek hozzá. mindenesetre hétfőn visszaviszem a gépet, megpróbálom visszakérni az árát. ha nem megy, akkor 1-2 hét javítás, aztán ha jól megcsinálják, még az is lehet, hogy marad. csakhát ugye addig játszani nem tudok (játszani sem). szívás ez az egész, már bánom hogy megvettem.
  • Svenson
    #22786
    Aha. Aki nem akar rajta játszani, annak lehet, hogy jó lesz. Nekem volt olyan gépem, aminek alaplap hibája volt, de ez csak akkor jött ki, mikor simseztem.
  • mtszk
    #22785
    előbb megcsináltatom, és utána, még 11 hónapig garis.
  • Svenson
    #22784
    Hát ha nem jó, akkor hogy adod el?
  • mtszk
    #22783
    Igen, tudom. úgy néz ki, az lesz. a jelenlegi gép meg megy vaterára.
  • Svenson
    #22782
    Egyszerűbb lenne másik gépet venni.
  • mtszk
    #22781
    Azért, mert azt mondták, nem tudják rögtön megnézni, és az is lehet, hogy olyan alkatrész a hibás, ami nekik nincsen, így lehet hogy visszaadják a pénzt azt heló. cool. :((((((((((((((((((
  • mtszk
    #22780
    Visszajövök, ígérem, de nagy baj lehet. megpróbáltam újratelepíteni a windowst, erre a telepítő betöltése közben kékhalállal kifagy. a jelenség egyébként annyi, hogy néha kb 1 percre lefagy minden, a vinyó elhallgat, majd folytatódik a normál működés...a tököm tele van már ezzel. lehet egyszerűbb lenne venni egy új vinyót? ki tudja...
  • Svenson
    #22779
    Azé majd visszagyere ám.
  • Ironman2
    #22778
    Az miért pár hét? Nálam egy óra alatt kiszürték a hibát! Mai gépeknél már könnyen rájönnek ha szakemberekhez kerül
  • mtszk
    #22777
    ui.: csak azt tudnám ,miért szopat engem így ez a kurva számítástechnika?
  • mtszk
    #22776
    Hát srácok úgy néz ki pár hétig nem leszek. Felmerült a gyanú, hogy a gépemmel van valami, így vissza kell vinnem esztergomba, ahol vettem, és megnézik garanciális javítás keretében. ez gondolom el fog tartani jó pár hétig. szóval egy darabig nem leszek. minden jót nektek!
  • Joschka
    #22775
    Bár, ahogy el nézegetem magamat...nekem csak a monitorom nem széles vásznú...
  • Joschka
    #22774
    Akkor már értem, hogy mér foglalja el nálam a hátsó fele az egész képernyőt. Mert az enyém nem szélesvásznú..., mármint a monitorom...DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Joschka
    #22773
    Pukkantani is tegnap akkorát pukkantott vele pantominezés közben, hogy majdnem dobtam volna egy hátast a szagtól...ha szagos (4 D-s) monitorom lenne....DDDD de csak éktelenül röhögtem rajta...
  • Ironman2
    #22772
    Jó hogy szélesvásznú a képernyőm
  • Joschka
    #22771
    A másikon meg a másik fél tompora volt...DDDDD
  • Ironman2
    #22770
    DDDD.Nekem az tünt fel rajta először,mert betakarta a fél képernyőt.
  • Ironman2
    #22769
    Akkor válaszd ilyenkor a mentés másként opciót.Azzal kimenti rendesen
  • Joschka
    #22768
    Eddig ekkora nagy valaga vót neki....DDD
  • Joschka
    #22767
    Háhá...akkor se kap másik művész nevet az "Izom Gyé" helyett!!!
  • Joschka
    #22766
    Az egész ipSét kell nézni nem a valagát... Pedig eszik ám, pont úgy, mint én...hehe
  • kem001
    #22765

    Letöltés

    Letöltés