44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #22844
    Az még akkor nem volt online, úgy tudom.
  • Gné Era
    #22843
    kéne is mennem fejleszteni a simjeimet..
  • Gné Era
    #22842
    én is próbáltam kisebb házat építeni..bár nem annyira sikerült..:))
  • Ironman2
    #22841
    Én meg még a mai napig ne jöttem rá mitől akadozik a játék.Hardverhiba kizárva,mert a többi játék száguld rajta,egyedül ez a Sims3 akadozik rajta.Lehet inkább valami olyan van a gépen ami nem kellene hozzá,vagy hiányzik egy szoftver
  • Ironman2
    #22840
    Az online is,nem?
  • Gné Era
    #22839
    egyébként én is azt mondtam neki..jó ez a ház.de a másik palota volt ehhez képest..de aszongya az túl nagy volt..mondjuk igaza van..
  • Gné Era
    #22838
    azt hiszem 40x40-es
  • Svenson
    #22837
    Mekkora a telek? Nagyon szép lett.
  • Svenson
    #22836
    Nem rossz, de ez putri a szép palotádhoz képest.
  • Joschka
    #22835
    Akkor inkább fel rakom megint a My Sims nevű játékot...azon legalább látszik, hogy tényleg a alsó tagozatos gyerekeknek készült...csak a végére már a városka lakói annyi melót adtak, meg annyi szart kellett össze gyűjtenem, hogy teljesen bele szédültem. Amúgy meg egész jó kis játék...
  • kem001
    #22834
    Majd talán a Sims 4..
  • Gné Era
    #22833
    egyébként tényleg szar..miért nem tudják úgy megcsinálni?? legalább a következő kiegészítőig működjön rendesen..akkor úgyis frissít
  • mtszk
    #22832
    így van. havonta adnak a szarnak egy pofont, lefestik fehérre, azt már azthiszik márvány. lol az egész.
  • kem001
    #22831
    Gondolj bele, hogy ez mennyi pénz. Egyrészt itt van az összes kiegészítő, + a store cuccok..
  • kem001
    #22830
    Most gondolkodok én is a sim-ek házasságán. Amint összeházasodnak, csajt plasztikáztatom, mivel az orra úgy néz ki, mint egy krumpli DD
  • mtszk
    #22829
    ez mekkora faszság. röhej. működjön inkább a kurva játék, amit drága pénzért megvettem.
  • Gné Era
    #22828
    az nincs jakuzzi van. azt azóta csináltam..majd hozok képet arról is..a csaj énekes..a pasi szakács..de győzök olvastatni velük..hogy tanuljanak..állatot sem csináltam nekik..most egymással vannak elfoglalva..összeházasítom őket,azt ellek egy puját nekik:))
  • kem001
    #22827
    Már megint bántasz, jaj nekem.. Egyébként hátsó udvart nem nagyon látni a képen, nincs úszómedence?
  • Gné Era
    #22826
    azt majd én...:)DD kapsz vele:))DD
  • kem001
    #22825
    Ha nem lenne jó, írtuk volna szerinted? Ne kelljen hoznom a sodrófát :))
  • Gné Era
    #22824
    szóval tényleg jó a házam??? egyébként..most hasít a játék mint állat..semmi gondom vele..eddig..gyorsan le is kopogom:))
  • Gné Era
    #22823
    ja ja bocsánat.)DDD alsógatyában kertészkedem ..tudod.)DD
  • kem001
    #22822
    Háát ha választanom kellene, sport cuccok talán..
  • Coolfire
    #22821
    Azt akartad mondani hogy megvetted,nem?:)
  • Gné Era
    #22820
    én ezeket a cuccos kiegeket nem is töltöttem le..szerintem szar..
  • Coolfire
    #22819
    Itt látszik,hogy kifogytak az ötletekből.De azért hagy örüljön a fan,hogy van beleszólása.:)Szerintem sem kell egyik sem,inkább valóban az eddig kiadott szaraikat javítsák meg,és legyen valamilyen jóféle expansion is,nem ilyen kis szarok..
  • Ironman2
    #22818
    Biztos rezeg alattuk a léc.Ezek tényleg gyerekeknek csinálják már a sorozatot.Gusztustalan marketing.Gyerekeken keresztül üzennek a felnőttek pénztárcáinak.DDD
  • Joschka
    #22817
    Megint mire jó ez? Tinis cuccok már voltak a sims 2-ben...csak onnét átkonvertálja az ember a 3-ba, azt ennyi...meg különben is...azokból a cuccosokból szinte semmit se szoktunk használni...esetleg 1-2 kacatot. Tök fölösleges az egész, mert ez mind csak porhintés, hogy el ködösítsék a sok hibát, problémát a játékkal kapcsolatban.
  • Joschka
    #22816
    Én sem, inkább normális kiegeket még a bug mentességen kívűl.
  • Ironman2
    #22815
    Én nem akarok ilyen szarokat,inkább akadás,és bugmentes játékot!
  • Ironman2
    #22814
    Lehet szavazni a hivatalos oldalon,milyen cuccokat akarunk látni a jövőben.Ezt az egyik fejlesztő tette fel:

    1 Sims3 Storytelling stuff
    2 Sims3 Sports stuff
    3 Sims3 Party stuff
    4 Sims3 Sims3 Teen stuff
    5 Sims3 Decades stuff

    Itt az oldal
  • Ironman2
    #22813
  • Joschka
    #22812
    Ezt is csak így egy játékban tudja meg csinálni egy ilyen "pukkancs" kinézetű figura....hehehe
  • Joschka
    #22811
    Én meg teljesen ellazultam...mint egy vízisikló...DDDD

  • kem001
    #22810
    Szép kis házad lett, ügyes vagy!
  • Gné Era
    #22809
    a legjobb alsógatyában,mezítláb szüretelni:)DD
  • Ironman2
    #22808
    Jó lett!
  • Gné Era
    #22807
    még azért van mit csinosítani rajta,de már lakható..birtokba is vette a családom:))
  • Gné Era
    #22806
    hát az enyém meg ilyen lett..
  • Gné Era
    #22805