44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #22884
    Szerintem ezt pont azért csinálják, hogy saját házépítésbe kezdj. (ha készen kapsz mindent, oda a játék élménye). Szerintem.
  • Ironman2
    #22883
    Azt pont ma vettem észre hogy görbék a falak,meg az egyenes mintázatok néhol furcsán elgörbülnek.Azt hittem ez valami bug,de nem
  • Svenson
    #22882
    Na igen. :(

    A falakról és padlókról már ne is beszéljünk. Ízlésficamosak.
  • Svenson
    #22881
    Jó lett.
  • Ironman2
    #22880
    Ja,elég sok üres ház van,volt az előző városokban
  • kem001
    #22879
    Meg maximum egy éjjeli szekrény
  • lucifer9393
    #22878
    igen, ha meg még esetleg akaródzik nekik, akkor az ilyen fölös szobákat teledobálják ugyanazokkal a bútorokkal. Az nem számít, hogy a fürdőszoba szinte 2x2-es, lényeg, hogy van 6x5-ös üres szoba, tegyünk bele egy kanapét meg egy állólámpát, jó lesz az :D
  • kem001
    #22877
    Pont néztem egyik városban sims-ben a házat. Földszint volt csak berendezve, másik 2 szintre már nem futotta a készítőknek
  • lucifer9393
    #22876
    Nyugi, itt valamennyien megállnánk a helyünket az iparban. Legalábbis mérföldekkel szebb házakat kreálunk, mint amilyeneket az EA valaha is készített. Az ő házaik csak külsőre szépek, belül már érvénytelenek, és hiányzik belőlük a stílus. Miazmár, hogy a nappaliban van egy pofás kanapé és vhonnan teljesen máshonnan meg egy fotel, megint egy harmadikféle kétszemélyes kanapé. Ez pedig meg van koronázva azzal, hogy egy nagyobb kávézóasztal helyett képesek letenni 4x(!) ugyanazt az 1x1-es kisasztalt. Kertrendezés? ugyan, nem ismerik...ráhúznak az üres területre egy ormótlan nagy medencét és kész....
  • Ironman2
    #22875
    Hú bakker,de jól néz ki! Elmehetnél épitésznek
  • kem001
    #22874
    Ja és elfelejtettem, asszimetrikus medence első próbálkozás eredménye:
  • kem001
    #22873
    Igen, ráadásul az új városban van ez a sim DDDD
  • kem001
    #22872
    Elkezdtem kicsit az udvart helyre pofozni
  • Svenson
    #22871
  • Joschka
    #22870
    DDD...pasi örömcipőben???!!!!
  • Joschka
    #22869
    DDD...köcsögöm a kedvesseggét.
  • Gné Era
    #22868
    mondjuk nagyon röhögök:)DDDD kis buzi:)DDDD
  • Gné Era
    #22867
    bazze ez most pasi vagy nő?? hogy a francba öltözött ez fel?:)DDDD egyébként nekem néha a fellépések előtt mikor a színpadnál kiválasztom,hogy elmentett színpadkép,kiírja,hogy a kellékek összekeveredtek..azt kezdhetem elölről berendezni a színpadot..bár mióta újratelepítettem,még nem írt ki ilyet..
  • Svenson
    #22866
    Most mi vaaaan? Ezt hogy hozta össze?
  • kem001
    #22865
    No Comment DDD
  • Gné Era
    #22864
    Egyébként azt próbálta már valaki az életcéljutalmak közül azt a távol élő barátot?? Mert az ugye a színpados kiegészítő előtt nem működött..Vajon javították??
  • kem001
    #22863
    Egyébként a te házad is tök jó! Én most akarok majd nekiállni a kert építésének, utána meg végre el kellene vinnem nyaralni sim-em.. Mindig halogatom.
  • Ironman2
    #22862
    Még van javitani való rajta.DDDD
  • kem001
    #22861
    Miért fordítva raktad be a garázskaput?DDD
  • Gné Era
    #22860
    és persze hálóing és mamusz..a kertészkedéshez:))
  • Gné Era
    #22859
    na ilyen a jakuzzim..
  • Ironman2
    #22858
    Ilyen gépen ami nekem van az aláirásomban,szárnyalni kéne neki.DDD Na mindegy,nem untatlak titeket ezzel.
  • Ironman2
    #22857
    Én erre gondolok inkább:

    A The Sims 3 valósidejű 3D játék, mely számítógéped processzorkapacitásának nagy részét igénybe veszi. A háttérben futó más alkalmazások lelassíthatják vagy elakadásokat okozhatnak. A legjobb eredmény eléréséhez érdemes bezárni minden háttéralkalmazást, amikor a The Sims 3 játékot futtatod.
  • Ironman2
    #22856
    Nem lett jó ugyse,és nem gyenge a gépem.A videóban irtam milyen gépem van
  • Coolfire
    #22855
    Azért nem tud folyamatosan textúrázni mert gyengusz már a géped hozzá.Ha visszaveszel a beállításokban jó lesz.:)
  • Ironman2
    #22854
    Végül is annyira nem vészes,látod a videón is,csak idegesitő,hogy nem folyamatos néha a kirajzolás.Tegnap levettem mindent a minimura,és ugyanúgy laggolt.Ezért nem értem mi van itten? Hangot is kikapcsoltam a win7-ben,akkor is ilyen volt. Szerintem erről már nem én tehetek
  • Gné Era
    #22853
    én is tegnap kreáltam az enyémet..éjjel 1-ig:)DD
  • Joschka
    #22852
    Sőt, amikor kínába elutaztam tegnap, akkor se kellett negyed óra, hogy oda érjek, mikor betöltötte.
  • Joschka
    #22851
    Mióta csak a szupi patch van fent, azóta sokkal jobban megy a játék. Azelőtt az a sok kissebb javítás meg a nagy patchok fel voltak együtt hajigálva a játékhoz...és hát meg is volt az eredménye...eléggé akadozva, nyökögve ment a játékom. De most azt mondhatom, hogy az este is lendületesen tette a dolgát a sim...amiket ki adtam neki utasításokban...hehe
  • Joschka
    #22850
    Nálam is DirectX 11.0 verzió van fent. És rendesen fut.

    Ha a telkemről ki megyek a városba azután meg visszatérek a telekre, akkor - mivel 2 giga ramom van csak - kell időnként néhány másodperc, hogy a tárgyakon a fehérről átváltson a textúrákra, de csak ennyi az egész.
  • Ironman2
    #22849
    Én nem azt irtam hogy simán fut,hanem szaggatottan
  • Ironman2
    #22848
    Majd bővitem,ez tegnap készült 2 óra alatt.Ez is nagy teljesitmény tőlem.DD
  • Gné Era
    #22847
    nálam is fut simán..de a kerted meg az udvar olyan csupasz még..
  • Ironman2
    #22846
    Directx verzió 11.0
    lehet ez kavar be?
    Nálatok milyen verziót irki?

    Start menü-futtatás-dxdiag
    és ott meg lehet nézni
  • Ironman2
    #22845
    Nálam igy fut a játék: