44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #23085
    drágák :)
  • Gné Era
    #23084
    én megvárom mi lesz ebből..
  • Gné Era
    #23083
  • Gné Era
    #23082
    meseolvasás..
  • Gné Era
    #23081
    kicsit rövid a nadrágja,mintha árvízben állt volna:)DD
  • Gné Era
    #23080
  • Gné Era
    #23079
    csinos ikrek:))
  • mtszk
    #23078
    Illetve az akadásra kaptam egy újabb megoldási javaslatot az ea-s játéktanácsadómtól. Íme:

    "Kedves Gábor!

    Megkerestem Önnek azt a modot, amely a kirajzolt tárgyak után "takarít":
    http://nraas.wikispaces.com/Overwatch+Phase+Six
    A lap alján tölthető le: NRaas_Overwatch_V58.zip

    A tömörített fájl tartalmát a Dokumentumok\The Sims 3 könyvtár alatt létrehozottt "Mods", majd azon belül egy "Packages" mappába kell kitörömöríteni. A nagybetű használata fontos.

    Kérem, készítsen a Sims 3 mappáról egy biztonsági másolatot, mielőtt bármit is módosít."

    Próbáljátok meg, hátha segít (nekem még nem volt időm kipróbálni).

    Písz
  • mtszk
    #23077
    Fasza. Originen meg mindennek most ment fel az ára (kb. másfélszeresére).
  • Gné Era
    #23076
    "Szerelmes lettem a fogorvosomba..Az első pasi az életemben aki azt mondta: Kiköpi,öblít.. Nem nyeli le!!" DDDDD
  • Gné Era
    #23075
    Hát..ez a jakuzzis etye -petye..szétröhögtem magam..kb háromszor jönnek fel levegőért:))
  • Ironman2
    #23074
    Hát erre nem tudok választ adni.Valószinü hogy bugos lett a Világkörüli.Nem vagyok melepve
  • Gné Era
    #23073
    Csak vicc volt na...mint ahogy te szoktál:)) egyébként engem jobban zavar ez a békás,halas dolog..
  • Ironman2
    #23072
    Rendes vagy
  • Gné Era
    #23071
    Így jártál:))
  • Ironman2
    #23070
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    http://cdgalaxis.hu/

  • Ironman2
    #23069
    DDDDDD
  • Ironman2
    #23068
    AAAAARARARARRARARRR

    Mindjárt megesz a méreg!!!!!!

    Márcsak 4500 ft a Sims3!!!!! A kiegészítők is lementek 5000 ft-ra.

    Én marha meg 6000-ért megvettem!

    cd galaxis-ban!
  • Gné Era
    #23067
    ja:)DD nem értettem..
  • kem001
    #23066
    Az, hogy sim-emnek kell megtermesztenie
  • Gné Era
    #23065
    mi az hogy haza kell menned???
  • kem001
    #23064
    Mysims-en megtaláltam, hogy haza kell mennem és ültetnem, majd azt kifacsarni
  • Gné Era
    #23063
    Nagy fába vágtad a fejszédet:)))
  • kem001
    #23062
    Vettem nektárkészítőt, most akarok pincét építeni, na meg akkor neki kell állnom szőlőt ültetni
  • Gné Era
    #23061
    ppff..gondolom először a könyveket el kell olvasni,sok nektárt kell csinálni,meg tuti,hogy a hozzávalóknak is tökéletesnek kell lenniük..
  • kem001
    #23060
    Azt nem tudod esetleg, hogy hogyan lehet tökéletes nektárt készíteni? Elkezdtem tanulni könyvből hátha az segít
  • Gné Era
    #23059
    mondjuk nem tudom hányas horgász jártasság kell hozzá..meg az a tököm cherimola blanc szőlő..azzal lehet fogni..nekem 5-ös horgászszinten tudott fogni..
  • kem001
    #23058
    Majd este megnézem
  • Gné Era
    #23057
    igen ott.. csak épp nekem nem hozza haza..egyszerűen eltűnik az eszköztárából..próbáld meg..
  • kem001
    #23056
    Hol lehet fogni békát és csigát Franciaországban? Most tanulta meg a sim-em a békacomb készítését DD
  • Gné Era
    #23055
    Ja értem.. Hát olyat én még nem csináltam.. Abban nem tudok segíteni:(((
  • hertzui
    #23054
    Köszönöm,az oké,a hét minden napjára van fellépésem állandó,de nekem a saját szórakozóhelyemre kell színpad,ahová tudok hívni fellépőket vagy akár saját magam is felléphetek,érted? A vásárlás módban is megtaláltam,alapot is teszek,de van egy "színpadi lap",na olyat hogyan kell csinálni vagy van valahol a vásárlás módban,mint a tánctér? A fényeknél nem arra gondoltam,hanem azokra amik a éjszakai élet kiegészítőjével jöttek talán:( A plafonra helyezhetőek meg a padlóra,stb..
  • Gné Era
    #23053
    Egyébként vásárlás módba menj bele,ott válaszd a funkció szerinti elrendezést,és ott alul a kis nyíllal ha lejjebb mész,ott a csillag..azok a színpadi kellékek..
  • Gné Era
    #23052
    Fellépni a szórakozóhelyek színpadán lehet..Mindegyikben van egy színpad..Először a tulajdonossal kell beszélned,és meghallgatásra menni. Ha tetszik neki,megmondja az időpontot,melyik nap léphetsz fel nála.Nem tudom mi a foglalkozásod? A fellépés napján figyelmeztetni fog a játék,hogy 2 óra múlva fellépésed lesz. Odamész a helyszínre,rákattintasz a színpadra,ott beadja,hogy színpad rendezése. és akkor a vásárlás módban tudsz válogatni a díszletek,meg a fények között..
  • hertzui
    #23051
    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy telket a játékban,amire szépen fölhúztam egy szórakozóhelyet,ez oké. Viszont,hogy lehet olyan színpadot építeni ahol föl lehet lépni a simeknek?? Sehol sem találom,meg a simemnek kiszokott jönni kívánságnak,hogy vegyen egy füstgépet,meg ilyen fényt,olyan fényt,hát hol az istenbe vannak ezek? Mert a szórakozóhelyemre egy darav diszkó fényt nem tudtam letenni,mert nem találom,hogy hol lehetnek? Segítsetek légyszíves.
  • Gné Era
    #23050
    Hasonló dolog volt már egyszer,akkor a tároló ládát nem hozta haza Kínából.
  • Gné Era
    #23049
    Na kisebb bugot megint találtam..A feladat: vigyek 3 békát az étterembe. elutaztam franciákhoz,kifogtam 6 békát,3 csigát,és mire hazaértem,nem volt az eszköztáramban.Megpróbáltam még egyszer,nem hozza haza a halakat.Csak a titkos kóddal tudtam a kerti tóban a háznál békát fogni.Próbálja meg valaki,hogy külföldön horgászik!
  • Gné Era
    #23048
    Na megyek,megnézem a csecsemőmet...:))
  • Gné Era
    #23047
    Ha ez volt az életcélod,és elérted,akkor ennyi.. Másik életcélt így már nem lehet választani.
  • GazCamp3r
    #23046
    Ha elértem az életcélomat, (űrhajós), akkor mi a teendő? nem kap új célt?