44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #23205
    Hidden springs miért nem akadozik? Pontosan emiatt.SZép textürázatlan a táj,de legalább játszható.Vissza is megyek oda.
  • Joschka
    #23204
    Jobb ha tudod, hogy a sims 3 motorja miatt nem jó az ha egy város túl van zsúfolva objektumokkal, mert idő kell még egy erősebb gépnél is, hogy minden texturát a játék a helyére rakjon...és akkor jön az a bizonyos "akadás".
  • Coolfire
    #23203
    Én,ha jól emlékszem a Singles 2-vel nem játszottam sokat,mert rohadtul szaggatott.
  • Ironman2
    #23202
    Pontosan! Sztem is a rengeteg animációtól beakadozik.Elég lesz oda 100 fa is.Akinek meg nem tetszik az játszon aknakeresőt!
  • kem001
    #23201
    Ezek közül mindet próbáltam. 7 sins-en mai napig nevetnem kell, mikor eszembe jut, hogy mennyire egy beteg játék DD
  • Coolfire
    #23200
    Voltak pedig..7 Sins,Singles,Playboy: The Mansion etc..De nem tudtak igazi konkurensek lenni.
  • Joschka
    #23199
    DDD.. az egyik városomba pár száz fát bele raktam...lassult is tőle a játék. Ezeket meg nem azért készítjük el, hanem mivel nem egy óriási méretű a térképe a városnak, így a játék is lendületesebb tőle. Az, hogy mennyire sűrűn van tele rakva objektummal, az is befolyásolhatja, hogy akad e a "kisvárostól" e a játék vagy simán fut e. Ezt is számításba kell venni.
  • Joschka
    #23198
    De nem ám, mert délután én is gőzerővel fogom a citymet építeni...hehe
  • kem001
    #23197
    Összességében még mindig azt mondom, hogy jó ez a játék. Igaz a hibák néha felhúzzák az embert.. Kellene már egy konkurencia a sims-nek DD
  • Coolfire
    #23196
    Okés.:)
  • Coolfire
    #23195
    A négyes fokozatot hogy elfeledték.Pedig az jó lett volna,ha az adott cselekvést átugorja.
  • kem001
    #23194
    Engem még mindig az időgyorsítás idegesít benne. Amikor éjjel elszik a sim-em, hát nem valami gyors.. Bár még mindig jobb egy fokkal, mint amikor megjelent a játék
  • Ironman2
    #23193
    de megyek majd játszani
  • lucifer9393
    #23192
    hát hogy fújja őket a szél... de azt asszem ki lehet kapcs.
  • kem001
    #23191
    Milyen animációkra gondolsz?
  • Coolfire
    #23190
    Akkor egyedül fogok játszani,mert gondolom a két "építész" sem fog.:))
  • Ironman2
    #23189
    Ha lenne olyan MOD ami a játékban kikapcsolná a felsleges animációkat (pl:a fák,hatások..stb),sztem nem szaggatna ez a fos.A világkészítőben van ilyen lehetőség.
  • kem001
    #23188
    Ma nem lesz időm játszani, sorry. Majd holnap csak
  • Coolfire
    #23187
    Játsszunk ma egyet?Valahogy össze kellene hozni,amit beterveztem.Csak ne szaggatna mindig ez a szarkupac.
  • Ironman2
    #23186
    Ez még félkész.Amúgy ezer fát nem fogok lerakni.hehe
  • GazCamp3r
    #23185
    a "na most" az arra vonatkozott, h másodjára sikerült-e a képlinkelés :)

    építenék amúgy nagyobb házat, csak olyan apró probléma van, hogy nincs pénz rá :D
  • kem001
    #23184
    Na ez jó hír. Én most kezdtem el szőlőt ültetni, igaz, még csak 1 van, de valahol el kell kezdeni DD Lesz még vele munka bőven. Nem elég, hogy ott van a nektárkészítés jártasság, még a kertészet is kell..
  • lucifer9393
    #23183
    Szép! csak még kicist szegényes a környezet nem? Biztos macerás amúgy egy ilyen...
  • Joschka
    #23182
    Mi most?...az van, hogy semmi. A sims 3-ban a házakat nem lehet mozgatni (egyben az egészet) a telken. Építs a telekre nagyobb házat. Ez van.
  • GazCamp3r
    #23181
    akkor a kép linkelés f.szán sikerült :D

    na most?

  • GazCamp3r
    #23180
    köszi a részletes leírást, sikerült a dolog, de van egy kis gondom:

    mikor leraktam az új telekre a házat, akkor csak fordítani lehetett, és a telek közepére rakta re a házat, ami nekem nem igazán jó :-/
    van erre valami megoldás, h a komplett házat arrébb vigyem?

  • Ironman2
    #23179
    LOL.Azért alakulgat ez:

  • Ironman2
    #23178
  • mtszk
    #23177
    Ma egész sokat sikerült problémamentesen játszani, persze a végén elkezdett megint akadozni, no de ezt már ismerjük. :)
    A lényeg, hogy elég jól állok már a kis házikóm építésével, utazgattam is már viszonlyag sokat, nektár jártasságban is megvan a 10es szint, úgyhogy zsír. A nap képe nálam: egy kis romantika Franciaországban. :)

    [IMG][/IMG]

    Holnap pedig elkezdem felpakolni a kiegészítőket, amiket ma vettem. van belőle bőven. :)

  • drop
    #23176
    köszi szépen
  • kem001
    #23175
    Dokumentumok/Electronic Arts/Sims 3/Donwloads mappába kell bemásolnod a sims3package fájlokat, majd indítópanelben rámész letöltések fülre, kijelölöd a feltelepíted kívánt tartalmat, majd telepítésre mész, és ennyi
  • drop
    #23174
    hi kérdésem lenne letöltött autókat hogy lehet játékba berakni
  • Joschka
    #23173
    Igen át tudod költöztetni őket.

    A következő képpen:

    1. A játék főmenüjében (ott, ahol a Beállítások is vannak) lépj be a Városszerkesztő módba.
    2. Válaszd ki azt a családot, amelyiket át akarod költöztetni egy másik városba.
    3. Kattints rá a családra, és a megjelenő ablakban válaszd ki a teljes költöztetést. (ez azt jelenti, hogy nem csak a családod, de a telket a házzal együtt is viheted magaddal).
    4.Amint ez meg van a család máris a vágólapra kerül, sőt, ha jól emléxem, akkor a családok katalógusba is be fognak kerülni, azzal az állással együtt, amit utoljára játszottál velük...(ebbe bele tartozik az elért karrier szintek, család vagyona stb.)
    5. Most pedig menj a játék város választó menüjébe és válaszd ki azt a várost, ahová be akarod a családot költöztetni.
    6. A család katalógusból a családot egy megfelelő méretű lakótelekre be is költöztetheted.
  • erika1788
    #23172
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy: Van telepített tartalom a játékomban, de nem sok. Eleinte nincs gond, de kb. 3-4 nap után elkezd akadozni a játék és belassul.

    meg a sims 3 mappában van egy Package fájl, simcompositorcache, melynek mérete elkezd nagyon nőni. Vagyis belépek a játékba 100 mb, fél órát játszom, nem építek semmit, még csak nem is veszek semmit és hirtelen a 100 mb-ról 250 mb-ra nő.

    Mi lehet ezeknek az oka?

    Segítsetek kérlek
  • GazCamp3r
    #23171
    lehet egy létező családdal másik városba költözni? Kicsit elegem van ebből a felhőkarcolós városból már :S
  • Joschka
    #23170
    Tessék!!

    Samsung Házimozi rendszer (ingyenes!)



    Letöltése: http://www37.zippyshare.com/v/19565627/file.html

  • Robi546
    #23169
    Üdv!

    Még régebben láttam itt egy olyan letölthető tárgyat hogy Samsung Házi Mozi rendszer, azt valaki be tudná linkelni ? Mivel le szeretném tölteni,előre is köszi. :)
  • Joschka
    #23168
    És, hogy fel lehessen tankolni azt a sok autót, amiket kem001 ide a fórumra feltöltött...

  • Bal0924
    #23167
    Superpatchet? Az mi?
    Resetsim, csináljam? még nem csináltam..
    Vadi új a Simem.
  • mtszk
    #23166
    Superpatchet felraktad? resetsim? új városba költözés?