44549


no-warez.gif
  • Bal0924
    #23165
    A barátok miért minősülnek vissza ismerőssé? Pedig "kifejlesztettem" a távol élő barát-ot..
    És a kandalló tüze.. nincs.

    Javítani lehet valamelyiket?(vagy mindkettőt)
  • mtszk
    #23164
    Hát srácok, nagyon szépek lesznek a városaitok, őszinte elismerés és kalapemelés!!!
  • Joschka
    #23163
    Nekem így néz ki most még a készülő városom...


  • Gné Era
    #23162
    aj de melléolvastam..:)DD felakasztani..azt olvastam:)) hiába na..fáradt vagyok ma..
  • Gné Era
    #23161
    hát szerintem azt nem tudod felakasztani..azt csak az eszköztáradból tudod használni..de lehet rosszul tudom..
  • Bal0924
    #23160
    Hogy tudom a Lámpást lefagyasztani?
    Csak visszahívni tudom a dzsint a lámpásba..
  • Gné Era
    #23159
    Régebben még a sims 2-vel én is ezt csináltam,több generációt felneveltem,de a 3-asnál már nem csináltam ilyet.
  • Gné Era
    #23158
    elmész Egyiptomba,ott a táborban van egy tábla,ott vannak kalandok..azok között válogass,ha elsőre csinálod,akkor csak a csapda megvizsgálása opció jön ki,de ha már a vízumszinted magasabb,előbb-utóbb hatástalanítani is tudod némelyiket.
  • GazCamp3r
    #23157
    kaptam egy olyan "küldit", hogy egyiptomba hatástalanítsak egy csapdát... ez hogy megy? elmentem oda, átjártam majdnem 2 piramist, voltak csapdák (ilyen tüzes bisz-basz a földön), de olyan opció, h hatástalanítás nem volt, csak olyan, h kikerülés, és akkor átvetődött rajta... :S

    a nagy piramist nem volt időm teljesen átjárni, de jó nagy részét bejártam már :-/


    más: régen elég sokat simseztem (első két résszel, meg pár éve még a harmadikkal is picit), de most előszőr próbálkozom meg egy kisebb család kezelésével, és elég nehéz egyelőre, de azért alakul a dolog... újszülött kisbaba elég sok odafigyelést igényel, meg a munkák összehangolása, stb... de már 4 csillagos sztár vagyok, az asszony meg 2 csillagos :P az a tervem, hogy egy nagy dinasztiát hozok össze, mármint most majd elpatkol ugyebár a két szülő, a gyerek meg megmarad, és akkor annak megint egy pár, megint 1 gyerek, és így tovább, hogy jó sok pénz legyen, és végre tudjak költözni... csávóm most űrhajós, és elvileg hetente 1x kéne bemennie, de most valamiért 3 hétig nem volt munka vártam, hogy akkor hétfő work, erre nézem, hogy 14 nap még O.o na ekkor döntöttem úgy, hogy irány Egyiptom :D
  • Roccio
    #23156
    ez jóó több lesz mint csak egy cuccos csomag :P...
  • Ironman2
    #23155
    Azok a fehér négyzetek a mag,ásvány,fém,és bogárteremtők.Lesz belőlük bőven az egész pályán
  • Ironman2
    #23154
    Itt tartok idáig:


  • Ironman2
    #23153
    DDDD
  • kem001
    #23152
    Ilyet sem láttam még. Közösségi telken feldobta a talpát egy nő, és jött érte a kaszás DD
  • Joschka
    #23151
    Akkor már miért nem Cukorsüvegnyalókafalva...
  • Ironman2
    #23150
    Jó név
  • Joschka
    #23149
    Áááááá.... "Caramelifornia"
  • Ironman2
    #23148
    Vazze.A portugált szebben forditja mint az angolt
  • Ironman2
    #23147
    Szabad forditásban:

    Vesd be a Sims élénk stílusban Katy Perry. The Sims ™ 3: Katy Perry Édes kísértés tartalmaz a különböző díszítő elemek, bútorok, ruhák és frizurák mesés, minden ihlette valódi modellek és kellékek a Katy, aki hozzátette egy kis édes és szórakoztató az életét a Sims. Ugyancsak ide tartozik a három új látványos helyekre, mint találkozóhely, egy park és egy medence a közösség, valamennyi szoba a stílus Katy Perry finom!
    Édesítsd a simek életét elemek ihlették Katy Perry: egy gitár alakú tortát, elemeket, hogy egy játszótér birodalma édes, ízletes édességet pamut fák és így tovább.
    Átalakítja a házak szomszédságában simjeid egy Caramelifornia tele fantasztikus, színes bútorok és dísztárgyak.
    megjelenésének módosítása simjeid számos új ruhák és frizurák, amely ehető.
    Kapcsolja be a környéken három helyen, hogy adjon egy kis Katy Perry tökéletes a város a Sims.
    Ünnepeld pénteken a The Sims: szerezd meg az exkluzív Simlish változata Katy TGIF Perry.Com a legédesebb tartozékok hogy soha nem fog tudni enni - akkor a különböző kiegészítők és ruházat, valamint 3 új álláshelyen előre, azaz a több mint egy csomag tartozékai.
  • Joschka
    #23146
    Az nem ki fejezés...
  • Coolfire
    #23145
    Ez remek stuff lesz...fasz a fülükbe.
  • Joschka
    #23144
    Na, ez volt az a rész, amikor viccet mesélek magamnak...
  • Joschka
    #23143
    Nyugi fiúk...nem komolyan mondtam....

    DE!!!!!
  • Joschka
    #23142
    Áááá... meggondoltam magam, nekem ez feltétlenül kell.... hisz az élet úgyis rohadtul savanyodott már, hadd csöpögjön egy kis édesség is rám...DDDDD
  • Ironman2
    #23141
    DDDD
  • Joschka
    #23140
    Vagy czukros...DDDDD

    Ezt biztosan 8-10 éves lánykáknak készítik, azokat veszik körül ilyen rózsaszínes-cukros-sziruposan csöpögős álomvilággal.

    Én ettől csak még jobban cukorbeteg lennék valószínűleg....úgyhogy ezt ki hagyom én is...csak a patch kell, ha lesz benne egyáltalán.
  • Ironman2
    #23139
    Ha lesz benne patch azt kiveszem,de ilyen rózsaszin töltőképernyő nem kell nekem,mert a billentyüzetem nyálas lesz.DD
  • lucifer9393
    #23138
    Undorító...
  • Ironman2
    #23137
    DDD
  • kem001
    #23136
    Hát kb. DDDD
  • Joschka
    #23135
  • Ironman2
    #23134
    Készítők listájából most loptam:

    Simguru sp
    Simguru fluor
    Simguru fridi
    Simguru kristóf
  • kem001
    #23133
    Kíváncsi lennék, hogy kiket akarnak evvel a mézes-mázas cuccossal bekebelezni..
  • Ironman2
    #23132
    Ez nem nekünk készült KEM! Asszem ez lesz az első kieg amit nem rakok fel!
  • Ironman2
    #23131
    Igen.Akartam irni,de nehogy reklám legyen ezért spoilerezni kell!
  • Ironman2
    #23130
    Ebből vették ki a cuccokat:

  • kem001
    #23129
    Hoppá. Már az 576-ban is csak 4490 ft az alap Sims 3!
  • kem001
    #23128
    Hát eléggé no komment...
  • Ironman2
    #23127
    Megjöttek az első képek a Katy PErry édes nyalásokból:



  • kem001
    #23126
    Végre eltűnik akkor a magassarkú rajongóm DDD