44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #23245
    Na még 1x

  • mtszk
    #23244
    Home, sweet home.

  • mtszk
    #23243
    :))) mysimsen vannak jó tippek, igen hasznos oldal.
  • Gné Era
    #23242
    akkor hajrá,menjetek magokat gyűjteni:))
  • mtszk
    #23241
    no igen :))
  • Gné Era
    #23240
    hát pont erre:)DD
  • Gné Era
    #23239
    a kutatólabornál találsz magot..csak a jellegzetes magokat szedd össze..még jobb ha van már az életcéljutalmadnál az a gyűjteményrendező..az ugye jelzi a magokat.
  • mtszk
    #23238
    cool :) már csak szerezni kell egyet, mert régebben volt, de kidobtam, nem tudtam, mire jó. :))))
  • kem001
    #23237
    Hehe, azt hiszem egyet beszerzek belőle
  • Gné Era
    #23236
    én először mindig ültetek egy halálvirág magot..aztán akkor nincs vész,ha megráz valami és porig égek..jön a kaszás,elveszi a virágot,én meg életben maradok:))
  • kem001
    #23235
    Nálam 7-es szinten rázta meg az áram, de szerencsére nem halt meg. Utána meg amikor elértem 10-es szintet, törhetetlenné fejlesztettem a jakuzzi-t
  • mtszk
    #23234
    Wow, köszönöm!
  • Gné Era
    #23233
    Ha van az eszköztáradban egy halálvirág,akkor a kaszás nem visz el..
  • mtszk
    #23232
    Az oké, de jártasságfejlesztéssel ezeket el lehet kerülni (nekem minden jártasságom 10es szint, kivéve a fotózást), és ezért volt meglepő. De mostantól eszköztárban kötelező a zsebzuhany, feltalálás előtt pedig mentés. :)
  • Gné Era
    #23231
    Ott felül a menüben van egy warez topik,ott tudni fognak neked segíteni.
  • kem001
    #23230
    Nekem jakuzzi szerelésénél rázta meg a villany a sim-em. Inkább kihívtam a szerelőt DD Viszont fejlesztéseknél magadnak kell elvégezned mindent. Balesetek meg véletlenszerűen előfordulhatnak
  • mtszk
    #23229
    Arról nem beszélve, hogy feltalálósdi közben porrá égtem (pedig már 10. szinten voltam), de szerencsére nem sokkal előtte mentettem. valaki tudja, hogyan lehet megúszni a porrá égést? zsebzuhany Egyiptomból?
    Egyébként hiba nélkül felment az új Álomállások kiegészítő, és remek, még van a padlógáz cuccok, a szabadtéri kalandok cuccok meg a leszáll az éj, de csak majd később rakom fel, amíg megfelelően kiélveztem az álomállásokat. Még Kínába is el kell majd mennem...
  • mtszk
    #23228
    Ma nektárkodtam egy kicsit...



  • Joschka
    #23227
    Ebben a topikban warezzal nem foglalkozunk!!!!
  • mtszk
    #23226
    Talán vedd meg a játékot.
  • Titilayo
    #23225
    Syasztok! Van egy kis problémám még pedig az, hogy letöltöttem A Világ Körül kiegészítőt, de nem engedi feltelepíteni. Ha rákattintok a továbbra akkor ezt írja: "Hiba a The Sims3 frissítésekor. A telepítés nem folytatható." Már letöröltem az alapjátékot és újra feltelepítettem crackeletlenül próbáltam telepíteni az új kiegészítőt, de még mindig ugyanezt írta ki, úgyhogy próbáltam frissítést letölteni az indítópanelen keresztül, de azt írta ki, hogy a játék napra kész, szóval nem töltött le semmit...Esetleg tudna valaki segíteni?
  • Gné Era
    #23224
    Gratula mindkettőtöknek..Nagyon szuper mindkét város.
  • mtszk
    #23223
    szép munka, mindkettőtöknek tengermély tisztelet!
  • Joschka
    #23222
    Nekem az még messze van, de azért haladok...

  • Ironman2
    #23221
    Kb 80 százalékkal kész vagyok:

  • mtszk
    #23220
    Hát türelemre mindenképpen szükség van, bár tökéletes növényekkel trágyázva azért gyorsítható valamelyest a folyamat. Majd ma csinálok borászati képeket, csak most festettem 4 órán keresztül a kertben, aztán elég hulla vagyok, asszem ledőlök egy picit, aztán majd este játszom...
  • lucifer9393
    #23219
    Kár, hogy a játékmenet lapos volt... igaz a kettesben volt egy meglátogatható bár, de semmi extra.
  • Ironman2
    #23218
    Ah.Nekem original a Singles,de nem kedvelem annyira.(pedig milyen jól ki vannak dolgozva benne a karakterek)
  • Joschka
    #23217
    Dia volt a sex?!
  • Joschka
    #23216
    Vagy kardigányt...
  • Joschka
    #23215
    Hehehe
  • Joschka
    #23214
  • Joschka
    #23213
    Ez fájt...
  • Joybull
    #23212
    Szia! A világteremtővel olyan problémám volna hogy mindig kifagy. Már próbáltam kompatibilitást is állítani, de semmi. Van valami ötleted?

    Rendszer: Win7 64 bit
  • kem001
    #23211
    Ha érdekel a sims 3-hoz van PS3 és XBox 360 is
  • GazCamp3r
    #23210
    a tegnap belinkelt samsung cuccok rohadt jól festenek a játékban... a játék konzolt be lehet tenni a tv állvány polcai közé, a két hangfalat, meg felrakni a tv mellé.. nagyon jól megcsinálták
  • Ironman2
    #23209
    Ezt most találtam ki.DD
  • Ironman2
    #23208
    Így van,akinek nem inge az hordjon zakót! ehehehhe
  • Joschka
    #23207
    Különben is az egy dolog, hogy itt meg mutatjuk képekkel az éppen készülő várost, de amúgy meg a magunk játékába készítjük el...persze ha tetszik valakinek és kell a városkánk akkor szívesen meg osztjuk másokkal is.
  • Ironman2
    #23206
    Elötte fel kell raknom megint.D