44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #23409
    Hali!Kellene egy kis helpecske.:)Letöltöttem egy pár pólót,és azt szeretném ráadni a most játékban lévő simemre.Ez lehetséges valahogy?
  • kem001
    #23408

    Letöltés
  • Joschka
    #23407
    DDDDDDDDD....

    Akik bírják a játékban azokat a güzü kerti törpéket, azoknak most itt egy "Csak" Norris figura is....



    http://www25.zippyshare.com/v/33841256/file.html
  • Gné Era
    #23404
    etye-petye..persze..az újság meg ott rohad a bejárat előtt:)DD
  • Coolfire
    #23401
    Most találtam ilyen bícset a tégén.:)Ezt kivételesen le is töltöttem.




    link 1
    link 2
  • mtszk
    #23400
    Lehet, hogy igazad van, de tapasztalataim szerint ilyen szinten nincs összefüggés. Bizonyos lejátszott napok után kezd akadni, nem számít, hogy közben bemászkálom az egész szomszédságot, vagy 0-24ben otthon vagyok. (család meg nincsen, csak csajok néha:)))

    Másrészt ha megvettem a játékot, akkor ki akarok próbálni mindent, még ha ezzel kockáztatom azt is, hogy akadni fog. lényegében nem érdekel, együtt élek vele.

    tényleg jó kis városkád lett iron
  • Ironman2
    #23399
    köszi
  • lucifer9393
    #23398
    hát ha eddig panaszkodtál az akadásra, akkor szerintem a tűzoltó hivatás nem a legszerencsésebb. Mert ott örökké egész házakat kell betöltenie, és közben, ha sokan vagytok, még haza is kell ugrani elrendezni a családot, ami megint a ház betöltését igényli. Aztán vissza a tüzelő házhoz, megint töltés...
    Én csak magamból indulok ki, mert nekem akkor akadt eléggé....

    Iron, lenyűgöző, szavakat nem találok... igazi amerikai kisváros feelingje van :)
  • Ironman2
    #23397
    Én már el is készültem vele.Játszható formában van,csak az exportálással kinlódok egyenlőre
  • mtszk
    #23396
    Remélem nem untattam senkit, jó éjt nektek!
  • mtszk
    #23395
    Aztán irány a munka...

  • mtszk
    #23394
    Reggeli masszírozás...

    [IMG][/IMG]
  • mtszk
    #23393
    No comment. :)

  • mtszk
    #23392
    Tánc nálam...

  • mtszk
    #23391
    Megismerkedés a tetoválószalonban...

    [IMG][/IMG]
  • mtszk
    #23390
    Ma újabb átköltözés után (az álomállásokban lévő új városba) belekezdtem a tűzoltói karrierbe, na meg némi csajozásba. :)
    Remélem sikerül belinkelnem a videókat, meg képeket. :)))
  • mtszk
    #23389
    Tök egyértelmű szerintem, hogy ezt magatoknak csináljátok, én a magam részéről csodállak Titeket ezért. Az elszántságért, kreativitásért, kitartásért.
  • Ironman2
    #23388
    Szórakozóövezet:

  • Ironman2
    #23387
    Ironland lesz a neve.Azaz magyarul:Vasfölde
  • Ironman2
    #23386
    Városi látkép,és Mek Donalds:


  • Ironman2
    #23385
    Tengerpart,és városháza:


  • Joschka
    #23384
    Akkor azért füstöl....
  • kem001
    #23383

    Letöltés(még ropogós DD)
  • Joschka
    #23382
    Okés...valószínűleg nálam is lesz hely...
  • Ironman2
    #23381
    Igen.Azért hagyok ki üres helyeket.A gyáriban is vannak mindig üres telkek
  • Joschka
    #23380
    Ez mondjuk jó ötlet...esetleg későbbiekben majd, ha lesz a kiegekben használható épület, akkor azokat az üres helyekre be lehetne rakni.
  • Ironman2
    #23379
    Sőt,még annyi objektum fog jönni,hogy hagyok helyet a bővítésnek is.
  • Ironman2
    #23378
    JAh.Ez igaz
  • Joschka
    #23377
    Amikor város építésbe kezdtünk Vasemberrel(külön-külön persze) nem az a cél mozgatott bennünket, hogy másoknak mennyire fog tetszeni vagy sem a város, amit építünk. A magunk örömére csináljuk!!!! Ezt azért már ideje lenne meg érteni. Ha nem tetszik valakinek a művünk, az nem a mi bajunk...de akkor álljon neki mindenki építsen várost magának és ne fanyalogjon a mienkén.
  • Ironman2
    #23376
    Ennyi fa marad rajta.Akinek nem tetszik az nem fog vele játszani.Nem rakom tele feleslegesen fával,azért hogy belassuljon a játék.
  • V43 1105
    #23375
    Nekem túl steril.. több erdőt, fát, bokrot, stb.. :P
  • mtszk
    #23374
    köszi!
  • kem001
    #23373
    Ugyanúgy jelenik meg ha azonos méretű telekre helyezed le a házat
  • mtszk
    #23372
    Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ha komplett telekkel költözök, akkor a kert és minden egyéb dolog ugyanúgy jelenik majd meg az új telkemen?
  • kem001
    #23371
    Itt nézelődj
  • GazCamp3r
    #23370
    létezik olyan oldal, ahol össze van szedve az összes ingyen letölthető kis kieg a simshez? Gondolok itt olyanra, mint pl ez a samsung pack, amit linkeltetek, meg a konzolok ,stb, ilyen használható tárgyak :)
  • mtszk
    #23369
    Jaja, vágom már, válaszoltam is.
  • Ironman2
    #23368
    Jaj te.Nem arról van szó.Irtam privátot! Jó a Forrásrejtek!
  • mtszk
    #23367
    Idáig pont te mondogattad, hogy milyen jó a forrásrejtek, mert nem akad. Akkor most mivan?
  • mtszk
    #23366
    Hát én elküldtem, elég nekem 1 gyerek 1 családba. :)