44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #23365
    AZ lehet,de ha akad, hiába van meg a showtime, mert felbasz az akadás. :)
    Másrészt most vettem az álomállásokat, szabadtéri kalandok cuccokat meg padlógáz cuccokat, meg a leszáll az éjt, és ezekből még csak az elsőt raktam fel, pont azért, hogy minden részletét megismerjem a kiegészítőnek. egyébként meg úgyis az lesz, hogy mindent megveszek ebben a nagy akcióban (egyébként 576-nál is fut ez a féláras dolog)
  • Gné Era
    #23364
    én azt anno be is fogadtam a családba.ugyanúgy kellett irányítani mint a simeket..csak Ő a mikróval is beszélt ha a társasági szintje lement..ja és lim-lomot evett:))
  • Ironman2
    #23363
    VAzze! Ahhoz a pénzhez rakjál inkább,aztán vegyél normális nagy kiegészítőt! (Showtime) Forrásrejtek át.aszás,mert alig 120 mega az egész cucc
  • mtszk
    #23362
    Egyébként megint elkezdett akadozni ez a fosch, de azért szeretjük, csak gondolom megint el kell költöznöm. Holnap megyek sztem cd galaxis felé, aztán megveszem ezt a forrásrejteket, hátha.
    Egyébként feltalálóként már feltaláltam mindent, még azt a simbotot is, hát vicces komolyan mondom. :)))
  • mtszk
    #23361
    Durvák vagytok halljátok, miket tudtok csinálni...wow
  • Joschka
    #23360
    Úgyse tudtam el képzelni, hogy az út menti sok üres helyet mivel töltsem ki...most már tudom...hehe
  • Joschka
    #23359
    Akkor már elég csak néhány ház, ahol azért simek is laknak majd...a többi meg díszlet lesz..hehe
  • Joschka
    #23358
    Hát itt aztán tényleg most már lesz minden, mint a búcsúban...DDDDD

    Köszi szépen kem a linket!

  • kem001
    #23357
    Készítesz egy kicsi üres telket, és oda ráteszed, majd telek típúsánál metrot kiválasztod
  • Gné Era
    #23356
    ezt a metrót be lehet tenni a Sunset Walley-be is?? és ha igen...hogyan??
  • Joschka
    #23355
    Na, le jött hozzám is New York City....meg is lesem.
  • Joschka
    #23354
    Pedig rád férne egy őrült gyors buszozás a Sims 3-ban...képzeld, mikor keresztül vágtatsz mindenen....kocsikon, simeken....
  • Joschka
    #23353
    Lassan több buszom van a városhoz (már régebben össze szedegettem minden kacatot), mint kemnek a buszos játékában.
  • kem001
    #23352
    Nem köszi, buszozás más játékba való DD
  • Joschka
    #23351
    Majd mingyá lent lesz azt meg fogom majd később lesni, hogy mik vannak a fájlokban.
  • Coolfire
    #23350
    Láttam piros emeletes buszt is.Az nem kell?
  • Joschka
    #23349
    Én meg azért regéltem el neked, hogy ennyivel is többet tudjál róla.
  • Joschka
    #23348
    Bár nem is neked, hanem a simednek.
  • kem001
    #23347
    Még ki sem próbáltam, pedig már tegnap betettem a játékba egy másik szettel együtt
  • Coolfire
    #23346
    Ennyire nem értek hozzá..csak annyit látok,hogy 3 nagyméretű .package file van a NY Custom Content mappában.
  • Joschka
    #23345
    No csak semmi követelőzés....úgyizs adósom voltál a függőágyamért, hogy át engedtem neked egy alvásra...DDDDD
  • kem001
    #23344
    Nekem bármikor jó
  • kem001
    #23343
    Ezért minimum az, hogy beteszed a Chrysler Building-et majd, ami ebben a csomagban benne van DDDDDDD
  • Joschka
    #23342
    Az jó, mert akkor nem kell őket ide-oda konvertálgatnom....elméletileg.
  • Coolfire
    #23341
    Mikor menjünk?
  • Joschka
    #23340
    Én nem megyek, mert hamarosan más dolgom lesz.
  • Joschka
    #23339
    Szerencséd....(Ne röhöggyé wazze...)...DDDDD
  • kem001
    #23338
    Nem jöttök majd játszani?
  • Coolfire
    #23337
    Benne van CAWObjects.package néven..
  • Joschka
    #23336
    Pafff...ez bizony nem kicsire sikeredett város..."csak" 184 megás....no majd le jön nem sokára, azt szét kapom.
  • Joschka
    #23335
    No, majd meglesem rögvest...
  • kem001
    #23334
    Van benne egy custom content mappa és ott külön package-ban benne vannak a felhőkarcolók. Elég azt feltenned
  • Joschka
    #23333
    Nem lehet, mert bele vannak rakva a világkészítővel. És egy sims3pack típusú fájlt csak exportálni tud a program, de importálni azt már nem!
  • kem001
    #23332
    Külön package-ban ott vannak a felhőkarcolók..
  • Joschka
    #23331
    Áááá...asszem magam kerekedek útra utána názni a kínálatnak...
  • Coolfire
    #23330
    Ez korrekt...és ki is lehet belőle szedni az épületeket?
  • Joschka
    #23329
    Most nem azért, kem....nem egy egész város kell nekem, hanem csak klafa felhő-karcolók...más nem.
  • Joschka
    #23328
    Jó, hogy nem mingyá Chiwawa....vagy mi a neve annak a kutyaféleségnek...
  • kem001
    #23327
    Parancsolj, itt van a New York-i szomszédság, ami teli van felhőkarcolókkal
  • Joschka
    #23326
    Hehe...na erre kíváncsi vagyok, hogy miket hoztok...

    De egy-két darabbal ne merészeljetek ide mászni nekem!....Szóval ne keveset hozzatok!!!!!!!....DDDDDDDDDD