44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #23449
    Dehogy,csak a simem Metallica fan.:))Majd talicska dalokat fog előadni,ha meg tudom oldani.Tényleg le lehet valahogy a muzsikát benne cserélni?
  • Gné Era
    #23448
    és dolgozni is jár részmunkaidőben..a temetőbe hullaőr..persze cipő nélkül:)DDDD
  • Gné Era
    #23447
    ócska limuzinban:))
  • Gné Era
    #23446
    szalagavatóra indul a simem.
  • Joschka
    #23445
    A simjeid a Metallica tagok klónjai, Coolfire?
  • Joschka
    #23444
    Mégis milyen mást vártál kem, gumi macisat?...
  • Joschka
    #23443
    DDDDDDD....utána már a simedet csak "Muslincás"-nak fogják hívni, mert a feje körül állandóan két ügyeletes muslinca fog kőrözni...hehehe
  • Coolfire
    #23442
    Metallica pólókat...
  • Joschka
    #23441
    DDD...a képen látható, hogy akár 100 különbféle gyümiből is főzhető valamilyen cefre szerű kotyvalék...
  • Joschka
    #23440
    Deeeee!!!!!

    Rövidebb nektár főzési idő és még több gyümölcs MOD



    Letölthető: ITT

    A letöltéshez regisztrálni és utána be kell jelentkezni!
  • Gné Era
    #23439
    ne már:))nem tudtam egyébként..kertész jártasságom 10-es szinten..Próbálok minden szőlőből tökéletes minőséget termeszteni,és a nektárfőzési jártasságom is 10-es szinten van..
  • Joschka
    #23438
    Ne beszéljek külföldiül, mi?...DDDDDD
  • Joschka
    #23437
    Tudtad, hogy van már olyan MOD is, amivel le lehet rövidíteni a nektárfőzési időt?
  • Gné Era
    #23436
    Én meg próbálok tökéletes nektárt főzni.. De rohadt lassan megy..
  • Joschka
    #23435
    Amiket én szedtem la, azok meg package formátumban voltak....majd be öltöztetem a simemet úgyis hamarosan...
  • kem001
    #23434
    Remélem, hogy amiket letöltök ruhákat tsr-ről, egyik sem okoz galibát a játékban. Ami volt eddig fent ruha tsr-ről, azokkal egyikkel sem volt gondom
  • Joschka
    #23433
    Ja, csak a gyerek feje olyan tenyérbe mászó...vagy inkább szívlapátéba...DDDDD
  • kem001
    #23432
    Tök jól néznek ki.
    Ez meg lol:
  • Joschka
    #23431
    Én meg ezeket a rucikat szedtem le az akrobata simemnek...hehehe

  • Joschka
    #23430
    Az jó...majd én is körülnézek ott.
  • kem001
    #23429
    Basszus mennyi jó ruha van tsr-en, lehet válogatni DD
  • kem001
    #23428
    Michael Jackson póló:

    Nem is néz ki rosszul!
  • Joschka
    #23427
    Hát én most a pukkancsomnak találtam az izmához klafa akrobata fellépő rucikat...úgy hogy majd azokban fog villogni a nagyérdemű előtt...hehe
  • kem001
    #23426
    Jelenleg most ez a ruhája:

    De legtöbbször fellépő ruhában van
  • Joschka
    #23425
    Akkor biztos előbb-utóbb meg is találod majd azt amelyikről azt gondolnád, hogy : Óh...mintha rá öntötték volna....csak kicsit le csurgott...
  • kem001
    #23424
    Tudtam, csak néha eléggé belassul. TSR-en nézegetek ruhákat egyébként, párat le is töltöttem már
  • Joschka
    #23423
    Aha...hát rengeteg féle stílusú van ez biztos....a megfelelőt neked kell akkor meg találni a simedhez.

    Ja, tudtad, hogy a sunsetsim oldal már megint jó?
  • kem001
    #23422
    Modernre gondoltam, fiatalosra. De nem szakadtra
  • Joschka
    #23421
    Ez meg az aptyuk....DDDDDDDD

  • Joschka
    #23420
    Ez annyira széééééppp....háháháhá

  • Joschka
    #23419
    Milyen ruhákra gondoltál....valami szakadt stílusúra?
  • Joschka
    #23418
    Györönyű lesz majd biztosan....neked legalább is...hehehe
  • Joschka
    #23417
    DDD...ne is mond...a minap egy olyan élőlényt láttam, akiről azt gondoltam először, hogy hímnemű, mert majdnem a feje tetejéig fel borotváltatta a haját viszont fent azt a néhány csomót meg hagyatta, amiket meg kékre-ződre-lilára be festette...később meg kiderült, hogy nő az illető....ja meg a feje minden elképzelhető része teli volt aggatva ezzel a pirszingel....
  • kem001
    #23416
    Na én meg piercing-et rakok sim-em szemöldökébe, most nagyon rákaptam DD Már csak pár ruha kellene.. Coolfire, milyen ruhákat töltöttél le?
  • Joschka
    #23415
    Igen, rá tudod mindjárt adni az új ruhát a simedra...re. Állítsd oda a simedet a ruhásszekrényhez és válaszd ki az öltözék megtervezése opciót.

    És a sim létrehozása képernyőnél lesz 3 ruha lehetőséged, hogy azokba felöltöztesd a simedet. Függetlenül attól, hogy alkalmi, hétköznapi stb. ruhák azok.
  • Joschka
    #23414
    Hali!

    Na, végre lesz munkám megint egyet!!!!
  • kem001
    #23413
    J és nézd meg azt is, hogy melyik nemhez töltötted le, illetve melyik korosztályhoz, mert az sem mindegy..
  • kem001
    #23412
    Mert ha sima package, akkor amikor öltözéket választasz, nem lesz a ruhánál egy kicsi ikon jelezve azt,hogy egyedi tartalom. Ha viszont sims3package akkor megjelenik a ruhánál egy kicsi ikon a bal alsó sarokban(ha jól emlékszem)
  • Coolfire
    #23411
    Sims3pack.Most tettem bele a játékba.Egyébként miért fontos a formátum?
  • kem001
    #23410
    Milyen formátum? sims3pack, vagy sima package?