44549


no-warez.gif
  • kem001
    #23489
    Basszus eltűnt tsr-ről a Kudos pont rendszer? Ne már... Mai napig gyűjtögettem őket, közel 16000 volt
  • Coolfire
    #23488
    Hiába veri a géped az ajánlott konfigot,ne feledd ez a Sims 3.:))
    Az akadás dolog-szinte-mindenkinél kijön.Ez programhiba,amit remélhetőleg javítanak.
  • kem001
    #23487
    Tök jó lett szerintem. Bár a bejelentkezést szépen elrejtették
  • Smokeing
    #23486
    értem de azért ha tudtok valami okosságot ami esetleg segítene annak nagyon örülnék :) mert olvasgattam fórumokat de szinte mindenki azt írta vegyen az ember másik gépet...
  • kem001
    #23485
    Fél 9 9 felé valaki sims?DD
  • Coolfire
    #23484
    Nekem bejön ez a lakótelep dolog.:)
  • Joschka
    #23483
    Hát szívesen meg mondanánk mi is, hogy mitől akad a játék oly sok játékosnál, de eddig még se mi és sem az EA sem tudott érdemleges magyarázatot találni a probléma megoldására...Sajnos.
  • Joschka
    #23482
    Most meg visszaraktad...
  • Joschka
    #23481
    Na, ne máááááárrrrr...DDDD
  • Joschka
    #23480
    Mi van Coolfire, a #23469 hsz-emből ki vetted a képet?
  • Smokeing
    #23479
    Helló nekem olyan gondom van a Sims 3-al(fel van rakva 6 kieg) hogy akadozik, és mire betölti a házat amit építettem az oylan 15 perc amit nem értek mivel sokkal gyorsabban be kéne töltenie, pedig a gépigényem bőven nagyobb mint a minimum követelmény:
    Gépem tulajdonságai
    Core 2 Dou 2.4Ghz-es proci
    Nvidia GTS 250 1GB videó kártya
    4Gb Ram
    A mai napon pedig egy újabb hiba jelentkezett kb. 20 másodpercenként 5-10 másodpercre beakad a játék és ezt sem értem mitől lehet. Remélem tudtok nekem segíteni :) Válaszotokat élőre is köszönöm!
  • Joschka
    #23478
    Még lift le kell bele, mert csak 4 emeletesek...hehe
  • Joschka
    #23477
    Kem, láttad, hogy meg újjították a TSR oldalát? Semmit se lehet most megtalálni, Hurrá!!!!!
  • Joschka
    #23476
    El találtad! Mert pont ilyent szerettem volna látni a városom egy bizonyos részén, úgy hogy sikerült!!!!!
  • kem001
    #23475

    Letöltés
  • Bal0924
    #23474
    És ez a frissítés hibája, hogy nem működik rendesen?
  • Gné Era
    #23473
    Ezek szerint az életcéljutalmaknál még mindig nem működik a távol élő barát..Mert annak épp az a lényege,ha azt megveszed,a barátaid nem minősülnek vissza ismerősökké.
  • kem001
    #23472
    Szia. Telefonon beszélgess vele, illetve ha engedi, hívd meg magadhoz
  • Coolfire
    #23471
    Vazze ez lakótelep..
  • Bal0924
    #23470
    Hello!

    Hogy tudom megcsinálni hogy ha a barátok, barátok maradjanak? (Már kifejlesztetem a távol élő barát...)

    Vadi új a Simem, még csak 1x költöztettem el, és nem használtam(nem fogok) semmilyen kódot...
  • Joschka
    #23469
    Hopp le maradt a kép...DDDDD

  • Joschka
    #23468
    Na, lecseréltem a sok kis egy szoba-konyhás-zsigulis... házikókat (volt vagy 20 belőle a városban), mert akadt a játék tőle rendesen. És ilyen csecse fehér panel lakásokat dobáltam a helyükre...
  • Joschka
    #23467
    DDDD....
  • Coolfire
    #23466
    Ejjj össze tudnám hozni a pózdobozokkal,lenne ott ugrabugra és fejrázás..
  • kem001
    #23465
    Tényleg, ki lehet szedni valahogy a zenéket a játékból? Hangrögzítőt olvastam mysims-en. Bár amelyik zenék tetszettek, azokra youtube-on rákerestem
  • Joschka
    #23464
    Én is pont azt néztem. Csak itt minden hang fájl .AUD formátumban van meg...
  • Coolfire
    #23463
    A nagy p12-est néztem,abban 32100 apró kis szar van.:)
  • Joschka
    #23462
    Valamelyikben benne kell, hogy legyen az összes mp3 zenei fájl.
  • Joschka
    #23461
    Nem mindegy, hogy melyik fájlt nézed.
  • Coolfire
    #23460
    Én kis naiv,azt hittem találok is benne valamit...
  • Joschka
    #23459
    Csak amikor ki jön egy újabb patch, akkor meg lehet újra kell a fájl módosításodat végezni.
  • Joschka
    #23458
    Ezekkel lehet bele kotorászni:

    s3pe

    Sims3PackageExplorer
  • Joschka
    #23457
    Hát mongyuk én éppenséggel bele tudnék nyúlkálni, mert már el követtem néhány módosítást, és ahhoz meg bele kellett piszkálni, de utána működött a játék azért ugyan úgy rendesen.
  • Coolfire
    #23456
    Mivel lehet belenyúlkálni a nagy .package fileokba?
  • Coolfire
    #23455
    Hát mostanság nem igazán így néznek ki..
  • Joschka
    #23454
    Na, akkor még egyszer: Ezeket láttam a minap...


  • Joschka
    #23453
    Hová lettek a képek?!!!!
  • Joschka
    #23452
    Ezeket láttam a minap...



  • Joschka
    #23451
    Hááát ezt nem tudom, mert nekem se tetszenek, amiket el kornyikálnak benne a simek...ráadásul a szám közben...részletekben adják elő a "dalt"...
  • Joschka
    #23450
    Én tudok énekes és dobos Metallica simeket, ha kell...