44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #42502
    Nálam saját áthozásom a sims 2-ből a kerítésem!

    Most mond meg: sehol senki a városban...remélem a 4-ben nem így lesz.

  • Ironman2
    #42501
    Egy kicsit összébbhúzom,mert nem kell oda annyi ágy!
  • Ironman2
    #42500
    gyárilag volt ez a kerités,csak én befejeztem.DD
  • Joschka
    #42499
    Nem tudom, hogy miért de nagyon simán megy nálam most a játék, pedig az élsimításon kívül minden csutkán van. Talán az újabb patch miatt?
  • Joschka
    #42498
    Hehe...jól bekerítetted ám!
  • Joschka
    #42497
    Én is játszom!DDD
  • Ironman2
    #42496
    Kérót kicsit átpofoztam.Még az álmok szigetén gazdagodtam meg,abból tudok venni egy értékes házat.D



  • Joschka
    #42495
    Bocsi, nem jól írtam: Metallica DDDD
  • Joschka
    #42494
    Hát melyik várost bírtad a legjobban eddig...ami persze jól is működött nálad...ott kezdhetnél újat...Ha kell a Metallika cuccod csak szólj, nálam még meg van a pólód meg a gitárod is!DDD
  • Ironman2
    #42493
    Én játszom,csak félóránként elmegy a netem,nemtudom mit müvelnek a upc-nél.D
  • Joschka
    #42492
    Nesztek..ezt kapjátok el!

  • Coolfire
    #42491
    Ühüm..eszek valamit,és belépek én is.Csak most nem tudom mit csináljak:van egy őskövület mentésem,valahogy pendriveon maradt,v. kezdjek újat.És hol vajh?
  • Joschka
    #42490
    Ideje valamit mozogni is...

  • Joschka
    #42489
    Igen, én legalábbis játszom a simsel.
  • Coolfire
    #42488
    Ti most játszotok?:)
  • Joschka
    #42487
    Éppen a SimCity-t nyomatja itt Gyuri.

  • Joschka
    #42486
    Közben már megoldódott!DDD
  • Coolfire
    #42485
  • Joschka
    #42484
    Hehe...Elküldtem zuhanyozni és utána mosattam ki vele a ruháit. erre a járdáról is eltűnt a mosni való...üzs felgönzsölítve!!!!
  • Ironman2
    #42483
    csodálatosz!
  • Joschka
    #42482
    Ez hülye!! Mondom neki, hogy mossa ki a ruhát erre ki vitte az utcára a mosnivalót és ledobta a járdára...fel sem lehet venni!DDD

  • Ironman2
    #42481
    Nálam is gyorsult rendesen a játék! az nraas errortrapot,és overvatchot meg ki kell venni,mert indításkor ledob tőle a tálcára a játék! (tényleg azoktól volt,az elöbb teszteltem!)Gondolom majd azokat is frissitik!
  • Ironman2
    #42480
    Poczak ki akar jönni ezt irja.DDDD
  • Joschka
    #42479
    Valamit javítottak itt-ott, mert tényleg gyorsabb a betöltés pedig minden telken nálam sok a cc tartalom és simábban megy a játék is, sőt most még az építésnél sem észleltem akadást...eddig.
  • Ironman2
    #42478
    hát a tv,a frizura,és a női felső még nem ingyenes!
  • Joschka
    #42477
    Ilyen eddig is volt már a család készítőben, amikor egy komplett (apa-anya+2 gyerek felállású) családot hoztál össze. A játék a genetikával részben ezt meg lehet oldani, hogy az említett hajszínt, nemét a gyereknek be lehet a készítésekor állítani.
  • Ironman2
    #42476
    Hát ezt szerintem nem kellett volna (nem is kötelező mondjuk használni),elrontja a játék egyik legfőbb élményét!
  • Ironman2
    #42475
    Előre a jövőbe infó!

    Lesz egy új gyerektervező opció (a Kórházon érhető el a jövőben). Itt meghatározhatod a születendő gyerek nemét, haj- és szemszínét, valamint a személyiségjegyét is. A gyermek a szülők vonásait örökli majd.mysims.hu
  • Joschka
    #42474
    Ja, csak gondoltam meglesem ezt, hogy ez miez?...De már ennyi is volt a játék...majd estefelé inkább egy rendes simset.:)
  • Ironman2
    #42473
    Jó sokat összeszedtél akkor,nekem tegnap csak 65 pont sikerült,mondjuk én se voltam százas közben
  • Ironman2
    #42472
    Egyszemélyes család! D
  • Joschka
    #42471
    Azt írja a játék, hogy: 335 boldogságpontot gyűjtöttél amelyet igazságosan elosztunk a családtagok között! No, Gyuri sim akkor osztódjál!
  • Ironman2
    #42470
    DDDDD
  • Joschka
    #42469
    Én izs reggeli után!
  • Ironman2
    #42468
    ja,bevettem a leszarom tablettát!
  • Joschka
    #42467
    Persze, és aztán..kit érdekel, hogy mások mit gondolnak! Simsezgetük tovább és kész, nem? DE!
  • Ironman2
    #42466
    ajaj,végén azt hiszik ismerjük egymást! pedig csak 200 kilóméterre vagy innen.D
  • Joschka
    #42465
    Én az új patch óta még nem izs indítottam el a játékot, no maj most!!!! Nem játszunk mi majmost!DDDD
  • Joschka
    #42464
    Még szerencse, hogy én tudom kivagy!...el meséljem? Inkább ne, mi?
  • Ironman2
    #42463
    Most se tudom