44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #42462
  • Ironman2
    #42461
    Negyed négykor? Akkor még asse tudtam hogy kivagyok! D Keresős játék amúgy jó a betöltéskor,észre sem vettem hogy elment az 5 perc,már én voltam bolond hogy nem találtam meg mindent.ehe
  • Ironman2
    #42460
    Tiszta gáz! Nekem tegnap el sem indult,aztán szelektálás után kiderült az autobuydebug a ludas,majd ahhoz is kell frissités!
  • Joschka
    #42459
    Kapcsold ki az áruházat a beállításoknál és akkor nem fogod az ilyesmit látni.
  • Coolfire
    #42458
    Nem semmi ez az EA..már a főmenüben ránk akarja sózni a Sims 4-et..
  • Coolfire
    #42457
    Jön valaki játszani?
  • lucifer9393
    #42456
    Gondolom, nekem is most 8GB van a laptopban :)
  • Ironman2
    #42455
    Na most elhalmoztak minket ingyenes tartalommal a hétvégére.a CAS-ban van 2 letölthető tartalom(áruház mod bekapcsolva a játékon belül!):



    Keleti kényeztetés ajándék tartalom:

    Lazíts luxuskörülmények között! Vásárlás előtt töltsd le az ingyenes tartalmat, hogy kipróbálhasd, tetszik-e a kollekció stílusa! Korlátozott ideig, helyi idő szerint október 18. (péntek) 19:00 és október 21. (hétfő) 8:59 között.


  • Joschka
    #42454
    Hehe
  • Ironman2
    #42453
  • Joschka
    #42452
    Nincs mit.
  • titi1991
    #42451
    Köszönöm szépen a segítséget
  • Ironman2
    #42450
    Nekem x64 Pro VL változat van,majd megnézem mi a különbség a többihez képest!

  • Joschka
    #42449
    Majd megyek valamikor virágot venni akkor!DDD
  • Joschka
    #42448
    Hát nálam azért a sok cc kacat mellett eléggé gyorsan betölti a játékot. Azért ebben segít a 8 giga RAM is valamennyit!
  • Ironman2
    #42447
    mert csak tagok tölthetnek onnan,de wirágboltokban fennt van az összes változat! DD
  • Joschka
    #42446
    Na, ezt sem tudtam...már érdemes volt ma ezért felkelnem!
  • Joschka
    #42445
    Aha...akkor nekem nem jön össze, na mindegy!DDD
  • Ironman2
    #42444
    SSD miatt van az! persze hogy gyorsit:

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Solid-State_Drive
  • lucifer9393
    #42443
    Nem, hanem hibrid. 8GB SSD + 1TB HDD. Na de utolsó offolás: nekem rögtön első opció volt az áruházban a firssítés.
  • Joschka
    #42442
    80 gigás inkább az az SSD vinyó.DDDD
  • Joschka
    #42441
    Igen az gyorsít, de azért csodát az sem művel.:)

    Azt látom mindenhol, hogy ingyenesen le lehet tölteni a win 8.1-et Be is vagyok jelentkezve, de mikor be megyek az áruházba ott nem tudom, hogy hol van!
  • lucifer9393
    #42440
    Én vettem egy Win 8-ast most a laptopommal, és az áruházon keresztül frissítettem. Sztem a 8.1 miatt lehet, mert 8 alatt nem volt ilyen fürge. Egyébként van egy 8GB SSD a gépben, de sztem ez most a 8.1 ,,varázsa" . Azért hangsúlyozom ennyire ezt az SSD-t mert elvileg gyorsít, ugye?
  • Joschka
    #42439
    Hogy lehet lerántani ezt a win 8.1-est sose találom meg!!!
  • lucifer9393
    #42438
    Srácok! Vagy a Windows 8.1, vagy az SSD okozta, de nekem úgy megy a játék, mint az álom. A betöltési idő olyan rövid, hogy eddig egy kávét megfőzhettem alatta, most max a vizet tehetem fel főni :D (el ne szóljam magam, le is kopogom! )
  • Joschka
    #42437
    Sajnos újra kell raknod így a játékot...a kiegekkel együtt!
  • Joschka
    #42436
    Közben rájöttem, hogy ez nálad nembiztos, hogy fog működni, mert én teljesen máshová telepítettem a játékot, mint az alapértelmezés szerinti útvonal!
  • Coolfire
    #42435
    Rendesen.
  • Ironman2
    #42434
    Mivel előre néztek a jövőbe! DD
  • Joschka
    #42433
    Akkor tessék, próbáld meg ezzel:

    sims 3 regfájl.reg (10.89KB)

    http://www.sendspace.com/file/9v29h9

    A letöltés után kattints a fájlra duplán és add hozzá a regisztrihez mikor rá kérdez...ennyi!:)
  • titi1991
    #42432
    64 bit
  • Joschka
    #42431
    Sims 3 patch 1.63

    Super Patch (All Regions) ~ Download (1.6 GB)

    Letöltés: ITT!!!
  • Joschka
    #42430
    Origin Update – 10/17/13

    Version 9.3.10.4710 – 241991
  • Joschka
    #42429
    Itt visszanézhető az Into the future mai Live adása!

  • Joschka
    #42428
    Ja!!!hehehe
  • lucifer9393
    #42427
    A boltban kihelyezett plumbotok testén többé nem jelennek meg simfejek. Ezt azért megnéztem volna :D Elég groteszknek hangzik :D
  • Joschka
    #42426
    Jó, mi?DDD
  • kem001
    #42425
    Ez komoly?! Ki sem adták a kiegészítőt, és máris javítják? Ilyen egy szánalmas bandát.....
  • Joschka
    #42424
    Játékfrissítés a(z) 1.63 verzióhoz

    Az Előre a jövőbe javításai

    A betöltött játékok ezentúl nem fagynak le, ha a játékos a jövőbe érkezés pillanatában próbál menteni és kilépni.
    A boltban kihelyezett plumbotok testén többé nem jelennek meg simfejek.
    A leszármazottaknak többé nem lehet egynél több házuk a jövőben.
    A várandós simek által vásárolt jövőbeli öltözékek többé nem duplázódnak meg a ruhaválasztón.
    A várandós simek által vásárolt jövőbeli öltözékek ezentúl nem tűnnek el a ruhaválasztóról a baba megszületésekor.
    A várandós simek immár akkor is megtartják a pocakjukat, ha a ruhaállványról vásárolt holmikat viselik.
    A BotBazár kivetítőpanelja mostantól interaktív.
    Az Időkapu többé nem tűnik el, ha a simek a jövőbe utaznak.
    Az utópikus simvilág fáinak színe ezentúl állandó marad a kamera mozgatásakor is.
    Kijavítottuk az életműszobrok betöltési problémáját.

    Az Egyetemi évek javításai

    Kijavítottunk egy hibát, amelynek következtében az egyetemre induló simek nem mindig töltődtek be megfelelően.
    Kiküszöböltük a problémát, amely miatt az utazó simek családi adatai olykor törlődtek.
    Javítottuk a liftaknák elhelyezését.

    Az alapjáték javításai

    Kijavítottunk egy hibát, amelynek következtében a simek a mentést/betöltést követően láthatatlanná váltak.

    Link hamarosan lesz!
  • Joschka
    #42423
    A windowsod 32 vagy 64 bites?