44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #23809
    Gyere át a WAREZ TOPIK-ba, ott dumálunk mindenkivel telepítési gondokról, jó?!
  • Ironman2
    #23808
    Hali! Ezer éve nem láttalak!
  • Joschka
    #23807
    Nem szoktam chatelni, ezért nem is vagyok rajta...bocs!....engem csak itt a fórumokon lehet meg találni mindig.
  • Joschka
    #23806
    Hát mi ezt a ruszki sims 3 goldot nem használjuk, mivel problémákat emlegettek, azok akik használták....meg ugye ez még mindig nem a warez oldal...itt csak az eredeti játékról dumcsizunk, dumcsizhatunk...de mint régen: Gyere át a warez topikba azt ott lehet ezekről beszélni.
  • Blinkye
    #23805
    Joschka. Felvettelek elvileg chaten. Nem történt semmi :) Egy kérdés. hova is kell másolni a fileokat,hogy gyorsabban töltödjenek be a cuccok?
    Core i 5 ös gamer laptopon elég lassan tölt. vicc :)
  • Svenson
    #23804
    Hát az. :(
  • Blinkye
    #23803
    Vagyogatok köszi :) Most megint meló nélkül :) Egyik ismerősömnek kellett a sims 3 és leszedtem a goldot. Most körülnézek a gépemen,hogy megvannak e a kiegek.. Az a sok épitészeti cumó amivel gyártottuk az egyedi kégliket. :) asszem van vagy 4 giga. :) Lehet építek megint párat. :)
  • Joschka
    #23802
    Akkor csak rakd fel a képet a zippyshare-re azt én meg csinálom, mert képhez nem olyan egyszerű, mint a sims 2-ben volt. Csak azt mond meg, hogy kb. mekkora méretű legyen a kép...azok közül, amelyek már a játékban benne vannak.
  • Joschka
    #23801
    Hát kedves Blinkey van egy öröm hírem számodra: A szívás folytatódik azóta is rendszeresen a játékkal...
  • kem001
    #23800
    Sima ágyneműhöz. Illetve ha az megoldható, egyedi képhez is jó lenne
  • Joschka
    #23799
    Milyen mintát akarsz: Fal, padló vagy tán terephez...esetleg bútorhoz?
  • Joschka
    #23798
    A képeket is be tudod mintaként exportálni a Sims 3 mintakészítővel!!!!
  • kem001
    #23797
    Köszi. Régebben használtam, csak most van pár képem, amit mintaként szeretnék beexportálni a játékba
  • Joschka
    #23796
    Igen lehet vele készíteni, mert ki dolgoztam hozzá egy egyszerű trükköt....majd elő keresem. De egyébként a sim 3 mintakészítővel is tudsz ám a játékhoz be dolgozni saját új egyéni mintát. Csak a lényeg annyi, hogy a minta nevének megadása a programban az exportálás előtt angol nyelvű legyen, mert ha magyar ékezetest használsz, akkor a játékban a minták között nem fogja megjeleníteni a saját kreálmányodat.
  • kem001
    #23795
    Én firefox-ot használok. Egyébként joschka, tsr workshop-al lehetett egyedi mintát importálni a játékkal, ugye?
  • Joschka
    #23794
    Használd inkább a Google Chrome-t hozzá, itt már mindenki szinte azzal böngészik, mert az összeset veri a böngészők közül.
  • Joschka
    #23793
    Szia Blinkey!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3000 éve nem hallottam rólad!!!! Kösz meg vagyok...És te, hogy vagy és mi jág nálad?..már tudom ám az objektum kreálás minden csínját....az elmúl időben sok egyedi cuccot kreáltam és át konvertáltam a sims 3-hoz a 2. részből, ja meg most a sims 3 világ készítővel éppen a saját kis városomat építem.
  • Blinkye
    #23792
    Mi van ezzel a topiccal,hogy egy csomó idő mire betölt?
  • Blinkye
    #23791
    Feltettem újra simset. :) gold edition egyben települ az összes kieg.. tök zsír. Régen ezzel mennyit szívtunk :) Hogy vagy Joschka?
  • Blinkye
    #23790
    szép jó napot :)
  • Joschka
    #23789
    Csak a cukorszintemet emeli fel virtuálisan...úgy hogy inkább ki hagyom, de tényleg.
  • Joschka
    #23788
    Tök undi....fleaks...
  • Svenson
    #23787
    Most mit kell ezzel sokkolni a népet?
  • Joschka
    #23786
    Hali!

    Ez már most olyan émelygős, mint a vásári maszek savanyú cukor...
  • Ironman2
    #23785
  • kem001
    #23784
    Ohh, na azt hiszem délután nekilátok nektár készítésnek. Egyébként meg gratula, ügyes vagy!
  • Gné Era
    #23783
    Csináltam egy nagyszerű minőséget,feltettem a polcra,azt egyszercsak nézem..tökéletes minőség lett belőle.
  • Svenson
    #23782
    Nagyon furcsa egy tök lakatlan városba költözni. De érdekes. Még a temető is üres.
  • kem001
    #23781
    Na hogyan sikerült?DD
  • Gné Era
    #23780
    Kem!! Megvan nekem a tökéletes nektár! bebee...)DDDD
  • Gné Era
    #23779
    Észrevettem..Igen..Megcsináltatta a műtétet,pár nap múlva nézem.. Mondom mintha megint hízott volna..:))
  • Svenson
    #23778
    Iron, letöltöttem a városodat, most megyek és kipróbálom. :D
  • Svenson
    #23777
    Arra készülj fel, hogy megint meg fog hízni, ha nem sportoltatod rendszeresen. Legalábbis nekem az egyik duci simem folyton visszahízott a plasztikai műtét után. Gyakorlatilag az egész életét a futópadon töltötte. :((
  • Gné Era
    #23776
    Duci csajnak az a vágya..meg az életcélja is..
  • kem001
    #23775
    Én igen. Ha jól emlékszem a magasabb beosztásnál kaptál egy ajándék rendőrautót
  • Gné Era
    #23774
    Volt már valaki rendőr??
  • Gné Era
    #23773
    DDDDDDD
  • kem001
    #23772
    Starlight Shores-ban is eléggé elszaporodtak a nagy fenekű bigék DD
  • kem001
    #23771
    Jesszusom, mint egy felfújt lufi. Ereszd már le DDD
  • Ironman2
    #23770
    Nem csak ott.Az én városomban is amit most készítettem.így generálja le a gép őket.Meg négereket ráadásul.fúj!