44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #23849
    esetleg tudnál mondani ilyen "helyeket"?
  • Ironman2
    #23848
    Miért röhögnének rajtad? Jól csináltad.Megvártad míg lemegy az ára,és megvetted.Én is várhattam volna még vele 2 hetet,akkor 2000-et megspórolhattam volna.De hát előre nem lehet semmit se tudni.A cuccos csomagokért viszont nem adnék egy fillért se,mert nincs miért! Ezer hely van ahol ingyen,és jobbat le lehet tölteni,és nem kérnek érte pénzt.(nem warez,hanem homemade stuffok!)
  • mtszk
    #23847
    Hát ez tényleg komcsi :)))) csak az az angol telefonfülke nem illik a képbe :DDD
  • Joschka
    #23846
    DDD....Elkészültem a komcsi lakótelepemmel...ez immár a végleges változata...hehe


  • mtszk
    #23845
    Ma engedtem a kísértésnek, és megrendeltem a maradék összes kiegészítőt (kivéve ezt a cukormázas kétyi perri marhaságot), hát nem volt olcsó 18k, de legalább már meglesz minden, eredetiben. Most biztos a fél fórum rajtam röhög. :)
  • mtszk
    #23844
    Akkor ezek szerint nem jó, hogy én engedtem neki???
  • kem001
    #23843

    Letöltés

    Letöltés
  • Svenson
    #23842
    Ne hagyd, hogy patcheljen. Nem muszáj feltenni az összes kieget. Az alap után kell feltenni a superpatchet, utána bármit feltehetsz.
  • Jossua
    #23841
    csak azt nem értem h ügye minden kieg után patchelni akar a játék...
    És muszály feltenni az összes kieget ,ha a supper patchel csinálom?
  • Jossua
    #23840
    okés megnézem !
  • Svenson
    #23839
    Bizony így van. Talán már benne van a F.A.Q.-ban, hogy csináld, de ha nem, akkor a warezba Joschka beírta pár hete, ha van türelmed visszakeresni.
  • Jossua
    #23838
    srácok rég jártam itt. Felvilágositanátok :)
    Most van ez a supper patch amit elég feltenni és nem kell külön külön patchelgetni minden kieg után ?
  • kem001
    #23837
    Bakker fellépő ruhájánál miért nincs rajta a piercing? Ejj..
  • kem001
    #23836
    Talán ő lesz az igazi DDD
  • mtszk
    #23835
    Sajnos nem lehet, festegess, írj könyveket, feltalálóként bütykölj (javasolt az időgép) stb.
  • mtszk
    #23834
    A művészeti cuccban (ahol gitárórát is lehet venni)
  • Gné Era
    #23833
    hogyan lehet a zenében munkát vállalni? egyéni vállalkozóként a városházán?
  • Gné Era
    #23832
    amíg nem teljesítette az életcélját,addig le lehet cserélni. Életcéljutalmaknál kell megvenni,és megtudod változtatni. Ha már teljesítette,akkor nem lehet megváltoztatni.
  • kem001
    #23831
    Háát ez jó kérdés.. Van már életcélja?
  • kem001
    #23830
    Részmunkaidőset próbáltál?
  • GazCamp3r
    #23829
    jajj, még egy kérdés, a csávó simem pedig ürhajós, heti 1x kell munkába mennie, kb 7-8000-et hoz haza, de szeretném ha dolgozna még mellette valamit, erre van lehetőség? Ha sima állásvállalásra megyek, akkor kiírja, h a másikból ki kell előtte lépni, amit persze nem akarok
  • GazCamp3r
    #23828
    fiúk-lányok, a simem feleségénél szeretném lecserélni az életcélt majd a klasszikus zeneszerző féleségre, és most vállaltam a zenében munkát, egyelőre rajongó vagyok csak, de az a kérdésem, h hogyan és mikor lehet majd eldönteni, h könnyű zene felé megy majd a csajszi, vagy a komoly zene irányába?

    (zenész vagyok én is, ezért szeretném, hogy a simem is klasszikus zenész legyen :P )
  • Gné Era
    #23827
    eh én nem is tudtam,hogy színész vagy rendező is lehet valaki a simsben..most olvasom a my simsen..bakker..pedig a leszáll az éj óta lehet.valami stúdiótelket kell letenni.
  • Joschka
    #23826
    Mint bármelyik másik játéktól...
  • jebi12345
    #23825
    ehm, ettől a sims-től nagyon be lehet függni! :D
  • Gné Era
    #23824
    már megint a sodrófát lengeted?:)DD
  • kem001
    #23823
    Keress háztervekre rá google-ban, sok jó ötletet lehet találni. Egyedül saját házunkat nem sikerül valahogy megcsinálnom, mivel a tetőtér kb 2x akkorára sikerül mindig..
  • mtszk
    #23822
    Elképesztő mennyire kreatív vagy, illetve kreatívak vagytok. lövésem nincs hogyan tudtok ilyen házakat építeni...
  • mtszk
    #23821
    Te jó ég, ez mennyire gáz már.
  • Joschka
    #23820
    Szívesen!
  • Joschka
    #23819
  • kem001
    #23818
    Köszönöm szépen!
  • kem001
    #23817
    Na megállj csak
  • Joschka
    #23816
    DDDD....majd jól bele keveredik, mint az öregasszony az ágyneműtartóba azt ne fog tudni ki kászálódni majd az ágyból...hehehe
  • Gné Era
    #23815
    Kem meg valami pokémonos ágyneműben alszik?:))
  • Joschka
    #23814
    Kem!

    Itt a kért kép valamint a minta (a szöveteknél keresd majd a mintát).

    Íme egy kép, a képről:



    Lina001pack.zip

    http://www64.zippyshare.com/v/25707238/file.html
  • Joschka
    #23813
    Rendi, majd jössz, amikor jössz!
  • Joschka
    #23812
    Oksa, kem...lerántottam a picsőrt!!!!....meg is lesem, hogy melyikbe fér be!!!
  • Blinkye
    #23811
    :) oksa. később felnézek. most le kell lépnem.. az összes topic tök jól megy de ez 2 perc mire betölt. :)
  • kem001
    #23810
    Joschka. Tesséka kép