44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #24169
    evidens
  • kem001
    #24168
    Költhetsz bármennyit rá, vehetsz csúcskategóriás gépet is akár, de Sims 3 akkor sem lesz jó rajta..
  • kem001
    #24167

    Letöltés
  • mtszk
    #24166
    Sokra megyünk azzal, hogy beismerik, hogy sok hiba van a játékban. Tegyék ingyenessé, és minden el van felejtve. Nekem kb 30k-ban van a játék, pedig az akciós áron vettem szinte az összes lemezt, ezért a pénzért azért elvárnék valamit.
    tényleg, juteszembe, ma kaptam emailt, hogy mehetek a lemezekért, mert megjöttek, úgyhogy a hétvégén nekiállhatok a házépítésnek (bár az alapokat már elkezdtem), de nem lesz egyszerű. annyi ötlet van bennem, hogy az elképesztő. de legalább építés módban nem aggódom az akadás miatt. bár ki tudja, lehet kéne. :DDDD
  • mtszk
    #24165
    ezért beszélget az én simem csak számítógépen :DDDD
  • kem001
    #24164
    Hullanak a sim-ek, mint a legyek DD
  • Gibor
    #24163
    Velem ez úgy történt hogy elvállaltam az üzleti melót, mivel a főnöki kapcsolat kell hozzá elkezdtem fényesíteni, mire jóba lettünk jött az üzenet hogy meghalt... Másnap az új főnökkel elkezdtem beszélgetni stb, másnapra megint jött az üzenet hogy meghalt... Kezdtem gyanakodni hogy valami van a simemmel és akivel kapcsolatba lép az meghal de hála ég azóta a 3. főnök még él :D
  • kem001
    #24162
    Valami hiba lesz ez szerintem.. Mintha nem lenne elég belőlük
  • Ildooka
    #24161
    De még a szelleme sem maradt ott...csak pikpakk eltűnt....és egyre gyakoribb.
  • kem001
    #24160
    Hát ez jó kérdés.. Nekem volt olyan, hogy a szemem láttára esett össze a nő, és meghalt:
  • Ildooka
    #24159
    Nem tudjátok az miért lehet hogy rövid időn belül 3 ismerőse is meghalt a simsemnek,az egyik úgy,hogy éppen beszélgettek amikor hirtelen eltűnt...pedig öreg sem volt. Aztán jött a szöveg hogy meghalt.Valamint egyik szórakozóhelyen sem jön fel opció a bárpultoknál,nem tudok piát rendelni meg semmit.
  • Gné Era
    #24158
    úgy van..
  • kem001
    #24157
    Nem is érdekli őket szerintem különösebben.. Csak akasszanak le sok lóvét és kész.. Ha nem ez az egy életszimulátor lenne, akkor simán váltanék. Egy nagy konkurencia(pofon) kellene nekik
  • Coolfire
    #24156
    Ezt már nem nemigen tudják kimagyarázni.A nagy része a játékosoknak nem kicsit csalódott a Sims 3-ban.Teljesen más világot,élményt ígértek a harmadik részre,ehelyett mit kaptak?,ugyanazt a játékot csak más köntösben,illetve rengeteg hibát.És ezt szóvá is teszik minden fórumon,de hiába,nem javítják őket,csak mindenféle szart kiadnak hozzá.A Sims Studió hiába nagy értékú,de az EA üzletpolitikája miatt igazából nem kreatív.Tartani kell a megjelenési dátumokat,az ütemtervet etc.
    A Maxis idejében ilyen nem volt.Will Wright kb. olyan volt mint John Carmack;ha kész lesz kiadjuk.
    Kb. ezért volt 1 patche a Simsnek,és ezért szaporodtak már el a Sims 2-ben,mikor WW és a Maxis otthagyta az EA-t..A Bon Voyage utáni állapotokról ne is beszéljünk.:)
    Summa summarum: a Sims 3 egy hibákkal teli,játszható játék volna,ha nem lenne benne ennyi hiba,és a kiegészítőknél legalább annyira figyelembevennék a fanok kéréseit,mint a BioWare pl.
    Hú,mennyi időm van meló végén..
  • Gné Era
    #24155
    Szerintem szánalmas.
  • Ironman2
    #24154
    A legszebb az hogy Graham Nardore (Simguru Graham) producer magyarázkodott egyenesen a játékról a napokban:

    http://www.simprograms.com/40121/simgurugraham-on-the-sims-3-community-feedback-games-and-more/
  • kem001
    #24153
    Lényegre törő..
  • Ironman2
    #24152
    Ez a nap hozzászólása a hivatalos fórumon:

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/528197.page
  • Gólya #24151
    azért sikerült találnom Riverviewban egy jó helyet...






    (látszik, hogy régen csináltam ilyeneket...jól otthagytam mindent a képeken...)
  • Gné Era
    #24150
    Az én simem meg hálóingben és mamuszban grillezik!:)DD
  • Gné Era
    #24149
    hehe:)DD
  • Joschka
    #24148
    Hopp, a simem meg ült egy bősz bikát...kétszer sikeresen teljesítette is a feladatot. A harmadikra meg így esett...DDDD

  • Joschka
    #24147
    A pasi simek meg akkor óbégatnak a játékban veszettül, mikor egy terhes nő egy nyilvános helyen el kezd hirtelen vajúdni...pedig nem is ők szülnek...én meg egyszer ezen a jajveszékelésen röhögtem, amit ott három hímnemű sim levágott...háháhá
  • Joschka
    #24146
    Nekem 10-es szintű a simem, mint kertész, és meg is vett mindent a boltban, amit akart. És el is tudja ültetni az összes magot.
  • Gné Era
    #24145
    Venni tudsz kertészjártasság nélkül is. Csak nem tudod elültetni.Ahhoz kell bizonyos jártasság.
  • Joschka
    #24144
    Várjá, mert ki is dobott...most mászhatok vissza...
  • kem001
    #24143
    Akkor "rohanok"
  • Joschka
    #24142
    Kem! bent vagyok egy ideje a játékban.
  • kem001
    #24141
    Egyébként azon nevettem,hogy a női sim-em úgy visítoznak, mikor izgalomba jönnek, mint egy malac, nem tudom figyeltétek e DDD
  • Joschka
    #24140
    Na, hát ezt a HS hiába tudtam be rakni a Világkészítőbe mégis nem akarja be tölteni ahhoz a játékba, hogy ott is szerkeszthessem, na akkor majd készítek egy kis hidden springset magam...valamikor...
  • Joschka
    #24139
    Ja, akkor én azért tudtam már venni, mert a simem már 10-es szintű kertész.
  • Joschka
    #24138
    Állítólag azt is meg lehet sütni, vagy mit....
  • Joschka
    #24137
    Én már előre mondtam, amikor én ültettem, hogy biztos nem banán pálmán fog a banán a játékban teremni. Hát persze, hogy nem, mert az idióta Sims studiósok arra nem voltak képesek, hogy kreáljanak a banánnak pálmát. Erre rá rakják alma fára...ilyen csordát öcséééém!
  • Coolfire
    #24136
    Nem,mert ahhoz még fejlődnie kell a simnek kertészkedésben.
  • kem001
    #24135
    Tengeri csillaggal mit lehet kezdeni?
  • Joschka
    #24134
    De, tud...csak nemtudta kemmel együtt, hogy hol lehet rá szert tenni. a boltban már lehet venni tofut, banánt, tengeri csillagot.
  • kem001
    #24133
    Tegnap este írtad, hogy olyan mint az almafa a banáné is.. Így nem sok értelme van :S
  • Gné Era
    #24132
    Coolfire nem tudott banánt ültetni?
  • Joschka
    #24131
    Na, ja.
  • Gné Era
    #24130
    Milyen tipp? Én kipróbáltam,vagyis meglett a 10-es skill után. De 3db magot ad a vendéglős. Abból persze egy, bűzös minőség!Egy normál és egy jó minőségű van.És ha táplálod őket max 5-ször lehet,utána dobhatod ki a növényt.