44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #24129
    Coolfire!Sikerült banánt ültetned az este a játékban?
  • Gné Era
    #24128
    Értem én! Engem nem érint:))
  • Joschka
    #24127
    Persze, hogy nem az eredeti sorozat szám van ott, de ha ott is lenne azt csak a vásárolt játék tulajdonosa tudja használni, mert ő már regisztrálva van azzal a sorozatszámmal.
  • Coolfire
    #24126
    Nem bizony.:)
  • Coolfire
    #24125
    Az sem?Komolyan mondom,ez már nem igaz.Az sem oké,hogy graf. hibák jelentkeznek,de így elbaszni a kódolást,hogy egymással inkompatibilisek a kiegészítők,ez már tényleg röhej.
    Pedig a mysims tipp miatt ki akartam az omninövényt is próbálni.:)
  • Gné Era
    #24124
    FAQ-ban nem az eredeti sorszám van?
  • Gné Era
    #24123
    Egyébként azért írtam,ilyen Katy Perry-s baromság helyett inkább ezeket a hibákat hoznák rendbe.
  • Gné Era
    #24122
    Nekem régebben működött.Tán még mielőtt a Pets kijött.Én szerettem,mert így ha elérem a 10-es kertészeti szintet,csak 3 db magot adnak. Párszor táplálod a növényt,azt tönkremegy. Nem tudsz beszerezni másképp. Szoktam táplálni,ha valamiből kevés van,vagy jobb minőségű kell.Engem bosszant.Bár a titkos kóddal lehet,most jut eszembe. Más nem lesz,azzal kell szereznem.
  • Joschka
    #24121
    Az nálam se működött soha sem...csak akkor nem tudom, hogy minek írja a játék, hogy ott lehet rendelni.
  • kem001
    #24120
    Csak eredeti játék sorszámát fogadja el
  • Joschka
    #24119
    Majd később kem. Most éppen kísérletezgetek hidden springsel...
  • Gné Era
    #24118
    Az omninövénymag rendelés sem működik a postaládánál:(((
  • Ildooka
    #24117
    Ahhoz,hogy az online lehetőségeket is tudjam használni a játékon belül,milyen sorozatszámot írjak be? Ugyanis amit a FAQ-ból szedtem azt regisztrációnál nem fogadja el...és a turné lehetőségek stb csak ezzel az online funkcióval érhetőek el.
  • kem001
    #24116
    Jön valaki játszani?
  • Joschka
    #24115
    Március 9.-e óta!
  • Ajsa
    #24114
    Mikortól lehet kapni a The Sims 3 vár a színpad-ot? :)
  • Joschka
    #24113
    Na, hosszas meló után még is csak be sikerült vinnem Hidden Springs városát a Világkészítőbe! Most már csak szerkeszteni kell, hogy ne legyen akkora, mint amilyen nagy a mérete...

  • Dave000
    #24112
    Nem tudja valaki, honnan tudnék letölteni nagy alakú, manapság elég divatos (33x60-as általában) csempéket és hozzá padlót?
  • Gólya #24111
    jaj szegény...de pofára esett...
    olyan aranyos
  • Gné Era
    #24110
    Hogy rohadjanak is meg!! Azóta már még egy nagy kieg kijött. Eltelt fél év. Inkább ezzel lennének elfoglalva,minthogy ilyen nyálas rihékkel kötnek szerződést mint ez a Katy luvnya.. Tiszta ideges lettem!
  • kem001
    #24109
    Setra város egyik szórakozóhelye:

    Azt esetleg tudja valaki, hogy az ilyen helyeken melyik rádióállás zenéi szólnak?
  • Coolfire
    #24108
    Ahogy írják,a Pets óta ilyen.A mcska cadászat skillje baszta el,de még nem javították.A Twallan's ErrorTrap mod segít rajta.
  • kem001
    #24107
    Egyébként tökéletes minőségű nekktárom van, de a feladathoz nagyon finom kell tudzommal
  • kem001
    #24106
    Az igen, én még csak szőlővel próbálkozok. Köszi, hogy megnézted
  • Gné Era
    #24105
    Megnéztem Kem. Nekem már többféléből is van tökéletes nektárom. Nem egyfajta gyümölcsöt tettem bele,hanem vegyesen. Van cseresznyés életgyümölcsös,meg van 3 fajta szőlőből készült is.
  • Joschka
    #24104
    Ruha nélkül meg már meg sem merném akkor neked mutatni...lehet, hogy rá vetődnél a monitorra...
  • Joschka
    #24103
    DDD...
  • Gné Era
    #24102
    Nem tudom Kem. Ünnepek alatt nem játszottam,de most majd belépek,és megnézem milyen szőlőből van.
  • Gné Era
    #24101
    Nekem sem hozza haza. Az volt a feladat,hozzak 3 békát franciáktól,én is elutaztam,hazaérek,hát békák sehol. Otthoni tavamban a titkos kóddal tudtam csak békát fogni. Valami bug lehet.
  • Gné Era
    #24100
    jáj de szexi abban a fellépőruhában:)DD kis tömör gyönyör:)DD
  • Ironman2
    #24099
    Azt hogyan lehetett? Mármint a robotgyártás?
  • Joschka
    #24098
    DDDD....kék kakaós csiga...
  • Joschka
    #24097
    Asszem, hogy jobb ha meg marad az akrobatikánál...



    Úgyis kapott két új fellépőruhát.




    Itt meg éppen főz és tévét néz.




  • Joschka
    #24096
    háháhá...azt nem tudom, hogy kornyikálás közben minek kell a műszerfalra fel ugrálni...DDDD
  • Joschka
    #24095
    DDD...a simem meg bel kava...keveredett a karokeba...hát nem egy teror...tenorista az biztos...

  • Gibor
    #24094
    De azért hozzátenném hogy laptopról próbálkozom és minimum grafikán, win7 el és 2gb rammal. A játék amúgy szépen fut, ha bevan töltve minden, látszik hogy nem elég neki a 2gb ram :)
  • Gibor
    #24093
    De a félóránkénti mentést megfogadom :) Meg a resetet is megpróbálom hátha segít.
  • mtszk
    #24092
    akkor nem tudom, majd jönnek a nálam jóval tapasztaltabbak, és ők biztosan tudnak segíteni.
  • Gibor
    #24091
    Köszi, de igazság szerint nekem nem eltűnik, illetve eltűnik de csak a modellje, a zöld valamit a feje felett látom, meg mutatja hol van csak épp nem csinál semmit és nem látni.
  • mtszk
    #24090
    ctrl+shift+c lenyomása után írd be

    resetsim Sim neve

    elvileg a lakóhelyére viszi vissza a simet