44549


no-warez.gif
  • kem001
    #24209
    Buli meghívást bírom.. Mindig abban az időpontban kapom, amikor fellépésem van
  • kem001
    #24208
    Mit akarsz helyreállítani? Mi a gondod?
  • Gné Era
    #24207
    bakker,nekem most egész más problémám van:))
  • kem001
    #24206
    Na Era, elvittem a finom minőségű nektárt és befejeztem a küldetést. Utána jött 2 másik kaland, majd újra kiadta azt a feladatot, hogy szállítsak le nagyon finom minőségű nektárt..
  • Gné Era
    #24205
    vagy van egy olyan lehetőség,hogy helyreállítás(a számítógép visszaállítása egy korábbi állapotba.Ha ezt megteszem,a hiba elhárul??
  • Gné Era
    #24204
    Ha ezt valaki lefordítaná nekem,megköszönném!! És ha még segíteni is tud,örök hálám:))
  • Gné Era
    #24203


    Solve a problem with NVIDIA Graphics Driver
    NVIDIA Graphics Driver has stopped working properly.

    To solve this problem, complete the steps in the order given. If one step doesn't solve the problem, then move on to the next one.

    Check for optional third-party updates using Windows Update

    Even if all Important and Recommended updates have been installed on your computer, optional updates might be available for NVIDIA Graphics Driver that haven't been installed. Here's how to use Windows Update to check for and install optional updates:
    Click to open Windows Update in Control Panel

    In the left pane, click Check for updates to see if there are any optional updates available for your computer.

    If optional updates are available, click the link to view and select the updates to install. (If you don't see this link, you might have to click Check online for updates from Microsoft Update).

    If no optional updates are available, go to step 2.

    Select the optional updates you want to install (especially if they appear to be graphics related), click OK, and then click Install updates.

    Use the NVIDIA Corporation tool to automatically check for updates

    Click to go online to scan your computer and get the update
    Manually find updates for NVIDIA Graphics Driver on the NVIDIA Corporation website

    Click to go online to find available updates for NVIDIA Graphics Driver
    Check your computer manufacturer's website for driver updates

    If NVIDIA Graphics Driver was preinstalled on your computer, check your computer manufacturer's website for driver updates.

    How do I find my computer manufacturer?

    Click the Start button , type msinfo32 in the search box, and then press Enter. Your computer manufacturer is listed as the System Manufacturer in the right pane of the System Information window.

    Click to go online to see contact information for most computer manufacturers
    How to manually update a driver using a downloaded file

    Click to open Device Manager

    In Device Manager, locate the device you want to update, and then double-click the device name.

    Click the Driver tab, and then click Update Driver.

    Click Browse my computer for driver software.

    Click the Browse button, and then locate the folder that you saved to your desktop.

    Select the folder that contains the driver files.

    Click OK, and then click Next.

    Follow the instructions to complete the installation of the driver.

    Additional information

    If you've updated NVIDIA Graphics Driver and are still experiencing the problem, we recommend that you contact NVIDIA Corporation or the computer manufacturer for additional information and support.

    What is a driver?

    A driver is software that allows your computer to communicate with hardware or devices. Without drivers, the hardware you connect to your computer (for example, a video card or a webcam) will not work properly.

  • Mike
    #24202
    Szia :-D
  • Mike
    #24201
    A warez verzió általában semmivel sem rosszabb mint az eredeti sőt nem szivat a másolásvédelemmel
  • Gné Era
    #24200
    Szia! Ezer éve nem láttalak errefelé:))
  • Mike
    #24199
    Újra előszedtem írommannek köszönhetően. Srác a pacijával. Vmi ritka unalmas a játék. Igaz az új kiegészítőt még meg sem néztem.
  • Gné Era
    #24198
    Néhány furcsaság megint előjött a játékban. Meghívták a simemet buliba,eljött az idő,hogy irány a buli,erre kiírja,hogy a tulaj kiruccant a városba,nincs otthon senki. Később jön az üzenet,sajnálják,hogy nem mentem. Másik:simem fia már felnőtt,ott volt a vágyai között,hogy beszélgetés a fiával. Elutazott Egyiptomba a nő,erre a vágyaknál a fia képe helyett a csecsemőkori képe volt ott:))Az már csak hab a tortán,hogy tegnap frissített a Windows,erre ma reggel belépek a játékba,5 perc után kidobott az asztalra.Ilyet nekem még sosem csinált. Füstöl a fejem..
  • Gné Era
    #24197
    Egyébként bármilyen mp3 formátumú zenét ha beteszek a custom music mappába,azt a játékban lefogja játszani?? Nem vág oda a játéknak??
  • Gné Era
    #24196
    Az sem normális,akinek ez bejön:))
  • Gné Era
    #24195
    Undorító az összes cucc. Még ilyet..Fel vagyok háborodva, de nagyon. Ezzel szerintem csak a színvonalat rontják.Szerintem égő nagyon,hogy mást már nem tudtak kitalálni.
  • Ironman2
    #24194
    Tüzijátékot látom berakták.Az idáig a storeban volt elérhető cucc
  • Ironman2
    #24193
    és a többi kép:





  • Ironman2
    #24192
    Képek az új Katy Perry édes apróságokból





  • Ironman2
    #24191
    Pedig bele kell törődnötök mert valószínü hogy a Sims4-et is a Sims Studió fogja fejleszteni.(vagy már fejlesztik)
  • Ironman2
    #24190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem ide tartozik,de bitről bitre ugyanaz a tört,mint az eredeti
  • GazCamp3r
    #24189
    linkeltétek múltkor ezt a sims3updates.net oldalt, h onnan lehet cuccokat letölteni, de hogyan? Találtam egy csomó f.sza szőnyeget, mert a beépítettek azok nagyon gázok, de mindig csak további oldalakra dob át, sehol egy letöltő link :(
  • Gné Era
    #24188
    Persze. Nem is vontam kétségbe. Én akkor írtam neked,ha emlékszel,hogy én biztos visszavittem volna és ráborítottam volna valakire az asztalt:)
  • mtszk
    #24187
    jpgps=jogos :DDDD
  • mtszk
    #24186
    Azért lásd be, jpgps volt. :)))
  • Gné Era
    #24185
    Igen emlékszem rá,mikor először jöttél:))
  • mtszk
    #24184
    Detto, annak ellenére, hogy elég cifrán káromkodtam a sok hiba miatt, meg sok dolgot nem vágok, mégis mindig segítőkész volt velem mindenki. ha tudnám, meghálálnám.
  • Gné Era
    #24183
    Nekem is ez a véleményem.. Nekem itt még minden esetben segítettek,normálisan,érthetően. Soha nem volt gondom senkivel.. Mikor először idejöttem engem itt kedvesen és örömmel fogadtak!
  • mtszk
    #24182
    Abszolút jobb, ez már-már szakértői fórum (nem a saját hozzászólásaimra gondolok). És valóban, én is azért puffogok, szerintem jogosan, mert megvettem a játékokat, és ennek ellenére nem működnek. Hozzáteszem, hogy a warez ellen pont azzal tudnának tenni, ha a gyári hibamentesen menne, és csak a warez lenne gázos. Biztos vagyok benne, hogy sokkal többen rááldoznák azt a pár ezret a játékélmény miatt. Így viszont...de jó lenne ha tudnék angolul, írnék egy olyan remek levelet az ea-nak a meglátásaimmal, de hát nem tudok. :))
  • Gné Era
    #24181
    Szóval nem nyalizni akarok,de ez a fórum tényleg jobb!!:))
  • Gné Era
    #24180
    Megjegyzem,akkora arca van némelyiknek. Nem is értem. Tegnap jött egy pasi,írta,hogy gondja van,de a játékhoz nem megvétellel jutott hozzá. (Remélem jól írtamDD). Ezek a taknyos orrú kölkök,meg olyan gyorsan odavágták neki,vegye meg az eredetit és megszűnik a gondja.Úgy dobálóznak más pénzével,hogy hihetetlen.Hozzáteszem,tele a fórum az eredeti játék hibáival! Csak háborgok itt magamban:))
  • kem001
    #24179

    Letöltés
  • mtszk
    #24178
    :))) a többség sajnos ez a korosztály. nem véletlen jönnek a mézes mázos kétyi perri cukor bonbon cuccokkal, ajándék rózsaszín nyalókával. szerintük erre van igény. szerintem meg erre is, és ez nagy különbség.
  • Gné Era
    #24177
    Hát tegnap beleolvasgattam a mysimsen a fórumba..Megjegyzem,ez a fórum kicsikét igényesebb és komolyabb.12-13 éves kölkek úgy írnak,hogy a moderátor győzi őket moderálni.Én szégyelltem magam néha.(
  • Ironman2
    #24176
    Jaj.Büntet a banner!
  • kem001
    #24175
    Akkor gondolom azt kell elvinnem majd Franciaországba
  • Gné Era
    #24174
    Hát amikor elkészül a nektár akkor még csak nagyon finom a minősége,vagy nagyszerű. Később lesz belőle tökéletes.
  • kem001
    #24173
    Ez rendben van, de feladathoz nagyon finom minőségű nektár kellett, nem?
  • Gné Era
    #24172
    törölköző a derékon,és makkos cipő:)) Így kell a Városligetbe menni:))
  • Gné Era
    #24171
    Egyébként Kem! Nekem már az összes nektárom tökéletes minőségű!!Most azt hiszem veszek egy olyan varázsvitrint,amiben a csiszolt és metszett köveket bele lehet tenni.Feltalálóként kaptam a feladatot,hogy vigyek egy rózsaszín gyémántot,de annyiféle csiszolás van,és nagyon sok követ meg kell csiszoltatni,mire kiadja ezt a metszést,és akkor készülhet a simbotom!!
  • Gné Era
    #24170
    De nem ám! És olyan gyorsan odaböffentik,ha gondod van,hogy vegyél másik gépet.Ez a felháborító igazából.Kevesen vannak szerintem,akik manapság súlyos 10 ezreket tudnak költeni egy játékra.Arról nem is beszélek,hogy új számítógépet hányan tudnak venni!Vagy a hibákat kéne kijavítani,vagy az árát kéne csökkenteni minimálisra.