44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #24249
    Én is Chromot használok,bár az új Firefox már valamivel jobb
  • kem001
    #24248
    Nálam firefox alatt rendesen működik.. Csak most fogalmam sincs, hogy 15600 Kudos pontot mire költök el..
  • Gólya #24247
    várjál...
    nézegetem a nagy gépen, nincsenek képek...nem találom a bejelentkezést...mi aszösz?
    mondom apukának, nézzed már meg...mégiscsak többet ért belőle, mint én...semmi
    egyszer a homlokára csap...másik böngésző? bakker...utálja a foxit, chrome-on tökéletes
  • Ironman2
    #24246
    Ah.Tök állat,még témák is vannak,nem kell keresgélni annyit.Már rájuk fért
  • Ironman2
    #24245
    TSR megújult.Most nézem.Egész frankó lett az oldal:

    http://www.thesimsresource.com/
  • Ironman2
    #24244
    DDDD

    Nyugodj le!
  • kem001
    #24243
    Jelenlegi hibákat sem tudják kijavítani, akkor miről beszélünk?
  • Ironman2
    #24242
    Én javaslom nekik hogy a Sims4-re inkább licenszeljenek egy motort,pl az Unreal engine3,nagyon jó lenne erre a célra
  • Ironman2
    #24241
    Nálam még van egy kis halvány remény.Ha átirják a motort,még előfordulhat.Bár ahhoz szuperzseni csapatot kéne összehozniuk
  • kem001
    #24240
    Hát nem tudom, hogy mit hiszek.. Időjárás úgy sem lesz
  • Ironman2
    #24239
    Honnan tudod? Még nem erősítették meg hivatalosan.Az is lehet hogy csere lesz
  • Roccio
    #24238
    ja meg vérfarkas ... stb zombi
  • kem001
    #24237
    Úgy is vámpíros kiegészítő lesz a következő nagy kieg..
  • Roccio
    #24236
    photoshoppal akármit meg lehet már csinálni...
  • Ironman2
    #24235
    Ja,ott is irják hogy photoshop gyanús
  • kem001
    #24234
    Photoshop gyanúsnak tűnik, de ne legyen igazam!
  • Roccio
    #24233
    ohh.. talán időjárásos kieg :P
  • Ironman2
    #24232
    Fészbúkon kiszivárgott egy kép,lehet találgatni.D

  • kem001
    #24231

    Letöltöés
  • Gné Era
    #24230
  • Gné Era
    #24229
    Juhéj Kem!!! Megoldódott ám a problémám.Frissíteni kellett a videó kártyámat,apuka segített:))) Így most sokkal szebb lett a kép a játékban,és a hangokat és zenéket is sokkal jobban hallani.Szuper lett. Köszi azért a segítséget!
  • mtszk
    #24228
    Tartozom egy vallomással: a héten nem simseztem. tudom, vétkeztem, kövezzetek meg. :))))
    na de holnap végre lesz időm és elmegyek az újságoshoz az összes lemezért, aztán irány a telepítgetés, remélhetőleg holnap este már lesz időm játszani egy kicsit, meg folytatni home-sweet home építését...
  • mtszk
    #24227
    ez basszus mi??? :(((
  • Gné Era
    #24226
    az érdekes..próbáld meg újrarakni..vagy nem tudom..nekem is szarakodik valamivel mindig:((((
  • kem001
    #24225

    Letöltés
  • Lesusius
    #24224
    Yahh, de anélkül is ezt csinálta.
  • Gné Era
    #24223
    Hát fura dolgok vannak a játékban az biztos. Ilyennel még nem találkoztam. Fent van az új szuperpatch?
  • Lesusius
    #24222
    Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni a problémámban? Az a helyzet, hogy felraktam az alapjátékot 1 pár kieggel, köztük a vár a színpad is fent van. Minden frankó attól eltekintve, hogy amikor előadást akarok csinálni, berendezem a színpadot és amikor visszakapcsolok játék módra hogy főhősöm elkezdje az előadást, nem csinál semmit. :S Illetve a borravalóért való előadás sem akaródzik megfelelően működni. Ha valakinek van vmi tippje, az pls ossza már meg velem!
  • Ironman2
    #24221


    Aztán dobjál majd képeket is!
  • kem001
    #24220
    Vezérlőpult - NVidia vezérlőpult. Na de menjünk át warez topikba, mielőtt HG-től kikapunk
  • Gné Era
    #24219
    és azt hol??
  • kem001
    #24218
    Nézd meg a videokártyád illesztőprogramját, hogy mennyire friss. Bár elvileg automatikusan figyelmeztet a szoftvere, ha megjelent új verzió hozzá
  • Gné Era
    #24217
    ennyit én is kivettem basszus,csak egy kukkot nem tudok angolul:)DD
  • kem001
    #24216
    Leírja lépésről lépésre, hogy hol mit találsz, és mit kell csinálnod, ezt vettem ki a lényegből
  • kem001
    #24215
    Megoldásokat a problémádra. Vagyis kövesd az utasításokat amiket lentebb leír. Nézd meg a windows update-nél, hogy csak az ajánlott frissítéseket tölti le a rendszer, illetve hogy a legfrissebb Nvidia(ha ilyen típusú kártyád van persze) illesztőprogram van e fent
  • Gné Era
    #24214
    egyébként Kem..mit vartyog nekem angolul?? milyen hibát?? lejjebb bemásoltam azt is..
  • Gné Era
    #24213
    24198-as hozzászólásomat olvastad?? érdekes dolgok:))
  • Gné Era
    #24212
    nekem is tegnap frissített. de különben ez az üzenet már egyszer korábban volt nekem. akkor nem foglalkoztam vele,egyszercsak eltűnt. de akkor megpróbálom.
  • kem001
    #24211
    Próbáld ki, de nem 100%, hogy ez megoldja a problémád. Én pár napja frissítettem windows-t, és nem volt gondom vele
  • Gné Era
    #24210
    ott lentebb írtam.. jött egy ilyen üenetem,persze angolul..valami gond van a videókártyámmal..szerinted visszaállítsam a gépet egy korábbi állapotába?? mert gondolom ez miatt dobott ki reggel a játékból..