44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #24289
    Így jártam.
  • Ironman2
    #24288
    Csak az a baj ezzel,hogy ezt senki nem fogja neked elhinni.
  • mtszk
    #24287
    Biztos. :)
  • mtszk
    #24286
    A baj az, hogy mivel regisztráltam már, így gondolom nem lehet eladni. Hát akkor kútpénz volt ez a 30k.
  • Ironman2
    #24285
    Persze.Én meg a Napóleon vagyok.
  • mtszk
    #24284
    Örömmel jelentem, hogy soha nem látott módon akadozik a játék, bárhova költözök, bármilyen házba, egyedi tartalmakkal, vagy anélkül. Volt értelme megvenni az összes lemezt. :))) Asszem ennyi, eladom az összeset, kell a francnak ez az idegbaj.
  • Ildooka
    #24283
    Otthon nem próbáltam...szórakozóhelyeken nem működik. :S De például Franciaországban jó...
  • mtszk
    #24282
    Hát feladtam. 2 óra szarakodás után úgy döntöttem, nem építek saját házat. Egyszerűen képtelen vagyok a semmiből felépíteni egy jól kinéző házat. Nincs türelmem, nincs kreativitásom. :((((
  • Gné Era
    #24281
    nálad meg a bárpultok?? de milyen bárpult?? szórakozóhelyen vagy otthon?? mert én otthon tudok vele mixerkedni..nekem a halakat nem hozza haza külföldről,és az omni növénymag rendelés sem működik a postaládánál..
  • Gné Era
    #24280
    ott felül van olyan,hogy warez topik..ott tudnak segíteni..
  • bogcababa
    #24279
    telepítés után nem enged belépni a játékba (kéri a lemezt) pedig crackeltem. utána pedig valami ilyesmit ír h ajax is undefined. jó pár hónapig minden rendben működött csak a mostani újratelepítés után ilyen:/
  • Ildooka
    #24278
    Miért működésképtelenek a bárpultok? :S
  • kem001
    #24277

    2012 Honda Civic Si Coupe
  • Gné Era
    #24276
    nálunk is:)))
  • Gólya #24275
    apukának sok neve van - ez csak az egyik:)
  • Gólya #24274
    játékról: van aki megveszi, van aki megszerzi - mindenki saját elgondolása szerint
    sajnos a játék minősége nem ettől függ:(
  • Gólya #24273
    hát...elég valószínűtlen
    még hogy libeg a függöny...??? azt nem voltak képesek a hármasban megcsinálni, hogy a simek haja legalább annyira libbenjen, mint a kettesben - akkor majd pont a függöny fog ilyen élethűen mozogni...
  • Gné Era
    #24272
    Szerintem rossz példa volt az autóval összehasonlítani.Nem értek egyet. De nem vagyunk egyformák.
  • mtszk
    #24271
    ez most nagyon messzire vezetne, ha erről elkezdenénk beszélgetni :))
  • mtszk
    #24270
    úgy tudom április 8ig volt akciós
  • Ironman2
    #24269
    Nem bánnám ha igy nézne ki
  • kem001
    #24268
    Most jártak le az akciók
  • Ironman2
    #24267
    Hoppá! Visszarakták 8000-re? Igazad van.Akkor csak 1 hétig volt féláron?
  • mtszk
    #24266
    szerintem is
  • Ironman2
    #24265
    4500,de mindegy
  • kem001
    #24264
    Ez szerintem kizárt, hogy igaz legyen, ez inkább egy új társasház látványtervéhez hasonlít eléggé
  • mtszk
    #24263
    erről mi a véleményetek? szerintem full kamu

  • kem001
    #24262
    Most sem sokkal olcsóbb, 8-9000 körül van az alap
  • mtszk
    #24261
    Persze, ezért is mondtam, hogy nem vagyok tévedhetetlen, sőt, és nem is akarom ezzel a témával teleoffolni cool topikját. Én így gondolom, te úgy. ennyi.
  • Ironman2
    #24260
    Én is toltam a warezzal amíg drága volt az alap,és most megvettem már.Sokszor hasznosabb a warez,mint ártana
  • mtszk
    #24259
    Igen, valami hasonló reakcióra számítottam.
  • kem001
    #24258
    Elvi kérdés vagy nem elvi, nem erről van szó.. Én direkt megvettem XBox-ra eredetibe, csak azért, hogy hátha legalább a konzolos verzió hibamentesen fog futni.. Hát nagyot tévedtem..
  • Ironman2
    #24257
    Ha neked tálcán kinálnak valamit,akkor az is lopásnak számít? D
    Erről ennyit,nem megyek bele warez témába,de csak részben van igazad.Van offtopik,ott szívesen kitárgyalnám veled.
  • mtszk
    #24256
    Most jövök az újságostól, megvan minden kiegészítő :))) és forrásrejtek is :))) el is kezdtem telepítgetni, de originen keresztül, úgyhogy el fog tartani egy darabig, amíg mindent letöltöget, de türelmes vagyok. nemsokára jönnek bátyámék, aztán vigyázok a keresztfiamra, de rmeélem este lesz időm egy kicsit játszani.
    egy időjárás lemez valóban jó lenne, meg még sok egyéb :) de főként egy működőképes motor.
    Visszautalva a warez-nem warez témakörre. Hát lehet hogy bitre azonos, de ez nálam elvi kérdés. Ha ellopok egy autót, az is ugyanolyan, mintha a boltban vettem volna, én ezt így gondolom itt is (persze ez csak az én véleményem, és megértem, ha más ezt máshogyan látja, és gondolom a többség még idiótának is tart emiatt).
  • kem001
    #24255
    Azért reménykedni tényleg lehet. Sims 2-be az üzletes meg az Évszakok voltak a legjobbak.
  • Gné Era
    #24254
    na Gólyának is apuka a megszólítás:)) én is így hívom életem párját:))
  • Gné Era
    #24253
    nekem már a múlt héten kellett telepítenem az új javát,mert a firefox simán letiltotta:((csak lestem..semmi nem működött.
  • Ironman2
    #24252
    Telepitsétek az új Java konzolt,mert gyorsabb is,és az előző verzió beengedett egy férget(mailware)is a gépre.Most a 6.31-es a legújabb!

    http://www.java.com/en/download/index.jsp

    nálam most hirtelen minden megtáltosodott.D
  • Gólya #24251
    a laptopomon azt használom - én sokkal jobban szeretem, mint a foxit
    a másik játékhoz is jobb...gyorsabb
  • Gólya #24250
    jaj hát nálunk a nagy gép az úgy van beállítva, mintha egy dandártábornok vezényelné - ott aztán nem garázdálkodhat akárki/akármi
    (mondjuk jó is, mert ott a melóm...)