44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #24329
    Aha
  • kem001
    #24328
    Arra gondolsz, amiről azt hittük, hogy fake?
  • kem001
    #24327
    Nézd meg a kategóriát
  • Ironman2
    #24326
    Láttad azt a képet a facebookon? Pont ezt ábrázolja
  • Ironman2
    #24325
    SimCookie-ban lehet bizni,ott azért nem szoktak hazudni
  • kem001
    #24324
    Meg trópusi vihar, villám gondolom agyon csaphatja a sim-et majd DDD
  • Ironman2
    #24323
    Hát várjunk még.A varázslósról is kiderült már egy rakás dolog,aztán semmi hivatalos
  • kem001
    #24322
    Cseresznye, ahh
  • Ironman2
    #24321
    Ja.Lefordítottam egy kicsit magyarra:

    Hello minden a Sims 3 server csomagot, rájöttem, sok dolog arra utal, hogy az évszakok jönnek. Egyelőre semmi hivatalos EA! De remélem, hogy menni fog! Addig is arra hívlak benneteket, hogy kiderítsék, mi lehetne az új cucc!

    Hó:
    - Hógolyó
    - A Hópehely (Könyv)
    - Lábnyomok a hóban
    - Van-e hó?
    - hóember elolvadt
    - Hópehely

    Eső:
    - Nincs kockázat az eső
    - Batten le a nyílások a vihar és gonosz ellenségeid még közelebb! Te ott, siess!
    - Thunder

    Alá tartozik:
    - Ez a csodálatos gyógynövény az ősszel.

    Tavasz:
    - Nehéz vitatkozni, hogy van egy fa szebb, mint egy tavaszi cseresznye.

    Dalok:
    - Ének az esőben
    - Song at Sunset

    Egyéb dolgok:
    - A szakadó eső belül?! Nos, valóban látta az egészet ...
    - Hé! Nyissa ki az utolsó ajtó is elszabadult egy hatalmas vízsugár. Nemrég sikerült úszni, hogy neked van.
    - A felhők olyan sűrű, hogy alig látni, merre jársz. Ha csak úgy volt ködlámpa ...
    - Mi az, hogy ez a víz? Ön tűzoltó, nem életmentő!
    - Természet hív fel, hogy hagyjon fel Sim beltéri tevékenységek, hogy élvezze a nagy szabadban. A SIM akarja élvezni a nap!
    - Játék kívül
    - Hideg V
    - Régi V
    - Ez egy fantasztikus nap! Élvezze a napsütést és a jó étel ... miért nem lehet minden nap, hogy nem ilyen lesz?
    - Egy kirándulás a parkban van egy jó módja annak, hogy élvezze a napsütést és a friss levegő, de vigyázz a sár tócsák!

    Kétségek az adatok
    -Trópusi vihar (Talán egy ital VIP megerősíteni valaki?)
    - Bevezetés a Kertészet: Víz és a Sun

    Tárgy:
    - Milkshake

    ----- Angolok

    Hó:
    - Snow labda
    - Különleges hópelyhek (Könyv)
    - Lábnyomok a hóban
    - ... hogy hó?
    - Olvasztott Snowman
    - Hópehely

    Eső:
    - Nincs Eső
    - Batten le a nyílások, vannak csúnya vihar sör és ellenségek záró gyorsan! Te fiú, élesek!
    - Vihar

    Automn:
    - Ez a fű néz ki az ősszel.

    Springs
    - Nehéz azt állítani, hogy van-e fa szebb, mint egy cseresznye fa a tavasz.

    Dalok:
    - Harvest Rain Song
    - Song at Sunset

    Egyéb:
    - Az időjárás-jelentés várható napsütés, ittak Valamilyen oknál fogva úgy néz ki, mint azt havazott az igazgatói irodába! 0.SimFirstName {} Hát nem tudni semmit, igaz?
    - A felhőszakadás bent?! Nos, most már mindent láttál ...
    - Hé! Az utolsó ajtónyitás már elszabadult óriási torrent vizet. Csak alig úszott a biztonságra.
    - A felhők olyan sűrű you-can alig látni, hogy hová mész. Ha csak volt egy ködlámpával.
    - Mi mindezt a víz? Te egy tűzoltó, nem egy úszómester!
    - A szabadban vannak intve a sim, hogy elhagyja a beltéri mögött, és élvezze a nagy szabadban. A SIM akar szórakozni a napon!
    - Játssz kívül
    - Hideg V
    - régi nap
    - ez volt a nagy nap! Csak élvezve a napsütést és jó étvágyat ... miért nem lehet minden nap legyen, mint hogy az egyik?
    - Kirándulás a parkban van egy jó módja annak, hogy élvezze a napsütést és a friss levegőt, bár az egyik, hogy néz ki a sáros foltokat!
    - Gum a cipő

    Kételyek:
    - Tropic Twister (Late Night Drink Valaki CDN megerősítik?)

    Objektum:
    - Milkshake
  • kem001
    #24320
    Egyébként ha van eszük és ez tényleg igaz, Pets mellett szerintem ez lesz a legkelendőbb kiegészítő
  • kem001
    #24319
    Pont ezt akartam írni. Ez a baki még jól is jött, komolyan mondom :DD
  • Ironman2
    #24318
    Hát nem fognak örülni hogy valaki kutakodott a szervereiken
  • Ironman2
    #24317
    Ráadásul ezt egy patchban találták meg az EA szerverén.Szerintem a Magic kiegészítővel kapjuk meg az időjárást is
  • kem001
    #24316
    Majd úgy is kiderül, hogy tényleg igaz e, majd EA megmondja
  • Ironman2
    #24315
    Ezt irja magyarul.D

    Ha legális, lehet ez az EP 8? Vagy lehet venni időjárás Magic EP-ben 7? Jó lenne, ha az EA készült egy EP 7 bejelentés hamarosan.
  • kem001
    #24314
    Ezek szerint nem vártunk hiába, annak ellenére, hogy az elején azt írták, hogy nem lesz ilyen kiegészítő.. Végre egy jó hír játékkal kapcsolatban
  • Ironman2
    #24313
    Most elérzékenyültem.DDDD

    Szerintem 10 millió Sims rajongónak lesz ma boldog napja.Amúgy éjjel rakhatták ki,mert tegnap még nem volt rajta.A Simcookie oldalán meg lehet nézni
  • kem001
    #24312
    Csak legyen igaz, könyörgöm..
  • kem001
    #24311
    Nem gondoltam, hogy ezt fogom írni, és pont neked. De imádlak Iron!!!! Így is jó napom van, de ez hab a tortán. Végreeeeeeeeeeeeeee
  • Ironman2
    #24310
    A link innen van,nehogy engem dobáljatok érte ha nem igaz mégse:

    http://www.simprograms.com/40297/future-seasons-ep-interactions/
  • Ironman2
    #24309
    Halihó Sims őrültek! Lehet örülni,és ünnepelni:

    Infókat találtak egy közelgő Seasons kiegészítőről:

    SimCookie has supposedly found some info on an EA server or maybe a patch about a Seasons EP. Mainly interactions and dialog.

    Take this with a huge and very sour grain of salt!

    Snow:
    - Snow ball
    - Special snowflakes
    - Footprints in the Snow
    - Is that … snow?
    - Melted Snowman
    - Snowflake

    Rain:
    - No Chance of Rain
    - Batten down the hatches, There Be a nasty storm brewing and enemies closing fast! You lad, look sharp!
    - Storm

    Autumn:
    - This grass looks great in the Fall.

    Springs:
    - It’s hard to argue That There Is Any tree more beautiful Than a cherry tree in the springtime.

    Songs:
    - Harvest Rain Song
    - Song at Sunset

    Others:
    – The weather report forecasted sunshine, drank For some reason it looks like it HAS snowed in the principal’s office! 0.SimFirstName {} Would not Know anything about this, right?
    - A rainstorm indoors?! Well, now you’ve seen everything …
    - Whoa! That last door opening has unleashed huge torrent of water. You just barely swam to safety.
    - The clouds are so thick you-can barely see Where You’re going. If only You Had a fog light.
    - What’s with all this water? You’re a fireman, not a lifeguard!
    - The outdoors are beckoning your Sim to leave the indoors behind and enjoy the great outdoors. Your Sim wants to have fun in the sun!
    - Play Outside
    - Cold Sun
    - Old Sun
    - That Was a great day! Just enjoying the sun and a Good meal … why can not Every Day Be like that one?
    - A trip to the park is a fun way to enjoy the sun and fresh air, though one HAS to watch out for the muddy patches!
    - Gum on the Shoe

    Doubts:
    – Tropic Twister

    Object:
    - Milkshake
  • kem001
    #24308
    Az alapjátékot mondom ám, mivel superpatch-et használok én
  • mtszk
    #24307
    Nekem 12.0.273.015017
  • kem001
    #24306
    1.33
  • mtszk
    #24305
    Nektek mi a pontos verziószáma a játéknak az indítópanelen? (minden kieggel együtt)
  • Gné Era
    #24304
    na..még egy hiba..zongoránál bizonyos jártasság után adhatsz szerenádot. simem vágya volt a párjának szerenádot adni. Szerenád közben hang nincs,és utána a másik sim nem tud odaülni zongorázni,mert nincs interakció.Vásárlás módban nem lehet törölni,mert kiírja,hogy használatban van a zongora.Csak a moveobjects-el tudtam kitörölni.
  • Gné Era
    #24303
    Egyébként meg.. a főzéssel is úgy vagyok..egyszer kipróbálok valamit nem sikerül..még egyszer kipróbálom akkor sem sikerül..harmadszor neki sem állok..fizetni is egyszer fizetek,nem jön be,még egyszer fizetek,akkor sem sikerül..harmadszorra fizessen a zivataros picsa..és én kérek elnézést:))
  • Gné Era
    #24302
    Hát igen. Igazad van..Én magamon is tapasztalom.Amit én nem csinálok meg,azt másról sem feltételezem.Igen,ha fizettem érte,én is azt gondolom,nyilván az tökéletes..Vagyis el is várom!
  • Gólya #24301
    tudod, az ember roppant naiv lélek
    amit nem csinál, azt nem feltételezi másról sem

    a játékos meg meg van róla győződve, hogy ha már fizet, akkor minőséget kap érte - elsőre nem nyert, panaszba tette...másodszor is fizet, mert bízik abban, hogy nem süket fülekre talált...másodszor sem nyert, kapott ígéreteket...nem adja fel, mert nem olyan...és így tovább
    aztán eljön az is, amikor feladja és a fejlesztő nem érti a dolgot - illetve érti, csak nem akarja
    és belefog egy másik, ugyanolyan szar minőségű melóba, mert amíg fel nem adják azt is, addig is tojja az aranytojást
  • Gné Era
    #24300
    Ha a szarért is ennyit fizetnek,minek jobbat csinálni???
  • Gné Era
    #24299
    Erről van szó!!!Nem kevés pénzt!!
  • Gné Era
    #24298
    Én meg jól az orrod alá dörgöltem a saját elvedet:))
  • Gólya #24297
    nyugi, nem vagy fehér holló...

    mint már korábban is mondtam, a játék magasról tesz a beszerzési forrásra
    ami szar, az szar
    ami pedig az egészben az elkeserítő, hogy ezért embereknek van pofája pénzt elfogadni - nem keveset
  • Gné Era
    #24296
    Mindenkinek megvannak a saját érvei,meg szokásai,elvei. Én pl a könyvekkel vagyok úgy,amit elolvasok,legyen itt a polcon,a könyvtárat utálom.3500 könyvből már tudok válogatni:)) De nem te vagy az egyetlen szerintem,aki mindet megvette,csak gondolom,sokan olyanok is szeretnének vele játszani,akiknek nincs meg az anyagi hátterük erre.
  • mtszk
    #24295
    Tisztában vagyok vele, hogy én vagyok az egyetlen itt a fórumon, aki megvette az összes lemezt, és emiatt többen idiótának tartanak, sőt hülyének, de nem akaorom ezt az egészet fejtegetni, mert nem ide való, annyira meg nem érdekel, hogy más fórumban megvitassuk a témát. Másrészt emberek vagyunk, mindenki a saját álláspontját védené, érveket hozna, és a végén senki nem győzne meg senkit, de legalább jól összevesznénk. Szóval inkább csak annyit mondok: így jártam
  • Gné Era
    #24294
    örülök,hogy nem sértődtél meg..de nem bírtam kihagyni..ne hari:)))
  • mtszk
    #24293
    :DDDDDDDD
  • Gné Era
    #24292
    végül is azért nem próbáltam ki,mert a titkos kóddal a saját tóba telepítettem a külföldi halakat.
  • Gné Era
    #24291
    látod látod..semmi rosszindulat,meg fejre olvasás,de ennyit a "vásárolt autóról".
  • Coolfire
    #24290
    Írtam már,hogy az errortrap moddal hazahozza a halat,békát etc. külföldről.Mondjuk ezzel csinált egy 16-os mentéshibát is,de utána jó volt.:)Szerintem nem a mod miatt volt.