44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #24369
    Ma beköltöztem Setra városába, egy tetőtéri luxus lakásba, és elkezdtem felépíteni bűnözői karrieremet. :DDD
  • Coolfire
    #24368
    Valahogy sajátot kellene bele applikálni.Erre kellene valami megoldás.
  • Coolfire
    #24367
    Milyen katicás cuccok?:)
  • Gólya #24366
    nézegetem ezeket a "katicás" cuccokat...hát valami borzalom
    hogy bírtak ilyeneket kitalálni?
  • Gólya #24365
    zenével már egy ideje nem bajlódunk - a simeknek az is jó, amit a fejlesztők bepakoltak, nekem meg szól az, amit én szeretnék
  • Gólya #24364
    még a luxuslakás csomagot várom (projektfelelős: apuka), aztán majd meglátom, mit tudok összehozni belőle
    az agyamat most érte el a tavaszi fáradtság, csak nézek ki a fejemből, nulla elképzelés a játékról:)
  • kem001
    #24363
    Én talán ma nekilátok, csak épp zenéket próbálok válogatni a játékba DD
  • Gólya #24362
    csatlakozom - most én is inkább házakat nézegetek, építéshez való cuccokat
    még ötletem se nagyon van
    "felvettem" a Funke családot - két szülő három gyerekkel, nagyon lassan játszható (legalábbis nekem)- a kettesben mintha gyorsabban ment volna ez is
  • Amiga
    #24361
    Megtennétek, hogy nyomtok néhány pluszt a hozzászólásomra? Néhány napja lepontoztak egy foci-fórumban, és azóta nem látszanak sokaknál a hozzászólásaim. :$

    Amúgy a játékot én is unom kicsit, a Medieval most felüdülést jelent. Utána már a több lehetőség miatt újra vonzó lesz a Sims 3.
  • mtszk
    #24360
    Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
  • Gné Era
    #24359
    most kicsit én is beleuntam a játékba.
  • kem001
    #24358

    Ford Ka

    Toyota Supra
  • Ironman2
    #24357
    Azt már sejtettük hogy a Sims4 online lesz,de most látszik beigazolódni ugylátszik
  • Ironman2
    #24356
    Friss hir:

    .Az összes EA játék az online irányába fordul:

    http://www.simprograms.com/40348/ea-turning-all-their-games-into-online-universes/

    "Az EA Egyesült Királyságban bemutassa ezen a héten Észak-Európa EA főnöke azt mondta Keith Ramsdale összes EA franchise játék, beleértve a FIFA, Battlefield, Medal of Honor, Star Wars, a The Sims és a Need for Speed ​​kerültek alakul át ezen a módon."
  • kem001
    #24355
    Mostanság én is hanyagoltam sims 3-at, de ma lehet egyet játszok vele. Egyébként saját sim-em dolgozhat mint tulajdonos Nagy befogadóképességű létesítményben?
  • kem001
    #24354
    Mit találtam tsr-en:
  • Ironman2
    #24353
    Most én is parkolópályára álltam a sims-el.Valahogy a Fable 3-ban nagyobb élmény a saját gyerkőcöm nevelgetése.D
  • mtszk
    #24352
    Számomra elég lenne egy Relax kiegészítő lemez. Ez mentesítene attól, hogy ne várjam remegve azt, meddig tudok akadás nélkül játszani, és mikor kezdhetek mindent elölről. Tartalmazhatna egy "Home, sweet home" store cucc kódot, melynek segítségével nem kell rendszeresen más városba költözni, hogy elkerüljem az akadást. Ha ez megvan, jöhetnek az évszakok.
    (a fentiek miatt jutottam el oda, hogy 1 hete be se léptem a játékba, holott már megvan minden, egyszerűen nincs már kedvem az örökös problémamegoldáshoz).
  • Roccio
    #24351
    Kati néni DDDDDDDD
  • Ironman2
    #24350
    Ez csak egy német csávó aki a facebookon terjeszti a fake dolgokat:

    www.facebook.com/iSims.us

    Aztán mindegyik oldal átveszi a hülyeségét.Sajnos meg kell várni a hivatalos bejelentést ami gondolom juniusnál elöbb nem fog megtörténni,különben senki nem venné meg az édes szarokat Kati nénitől.DDD
  • Gné Era
    #24349
    hú de fasza lenne ez az évszakok..
  • Ironman2
    #24348
    De jó kis város ez:

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/529132.page
  • kem001
    #24347
    Ennyit erről...
  • Ironman2
    #24346
    Már cáfolják is az egészet.Ezek az infók az emlékekből,és korábbi kiegészitők könyveiből valók.S
  • kem001
    #24345
    Akkor most megint mi van? Ajj..
  • Roccio
    #24344
    DDD mi mindenre képes a photoshop nemigaz?
  • Ironman2
    #24343
    Nem kell ezt a képet komolyan venni.Valaki iSims néven a facebookon eteti a népet.Övé volt a villámlós kép is amit a multkor ideraktam.
  • Roccio
    #24342
    DDD
  • Ironman2
    #24341
    DDD.Ez bizony photoshop.
  • Ironman2
    #24340
    Ezek a képek jöttek elő,mikor valaki updatelte a store cuccokat:



    egyre több bakit követ el az EA,vagy szándékosan gerjesztik a népet
  • Roccio
    #24339
    tök jóó DDDDD
  • kem001
    #24338
    Valamikor szerintem október-november felé
  • kem001
    #24337
    Nálam működnek rendesen, de mix-erek fele eltöri a poharakat DD
  • Ildooka
    #24336
    Az lehetséges,hogy azért nem működnek a bárpultok a szórakozóhelyeken,mert nincs mixer? De miért nincs? :O
  • Ironman2
    #24335
    http://www.sims3cri.com/

    itt is irnak róla már,és itt meg egy beszélgetést csiptek el véletlenül:

    http://simsvip.com/?p=9848

    Szóval,minden jel arra utal hogy megkapjuk a várva várt időjárás kieget.De hogy mikor az kérdéses még
  • Ironman2
    #24334
    Természetesen,még szombatig ráérek.D
  • kem001
    #24333
    Majd pár óra múlva nézzük meg DDD Na de én most megyek, ha van valami plusz infó, lökjed majd! Na pá
  • Ironman2
    #24332
    Még nem nagyon irnak róla a hivataloson.Egyedül ez a bazári ruha van kint infóban
  • kem001
    #24331
    EA nagyon hallgat most, bár a mostani botrányai után..
  • Ironman2
    #24330
    Mondjuk ilyen hirt kidobni.olyan mint az éhes farkasok közé sétálni.DDD Kiváncsi vagyok a hivatalos fórumra.Szét fogják szedni az EA-t a rajongók