44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #42582
    Egy a gond hogy olyat vettem fel pincérnek,akinek van már más állása.Ki is irja hogy állatbolti eladó.D (azt is én raktam le!)
  • Ironman2
    #42581
    Tényleg jó amúgy a módosított étterem is,én pl felvettem 1 szakácsot,és 2 pincért,a fizetésüket is be lehet irni (nem előre beállított!) János simem jól is lakott az éttermében,jóízüen kortyolgatott miközben készítették a fogást:



  • Ironman2
    #42580
    eh,ha az eladónak szükségletei vannak,akkor otthagyja a boltot.DD fejlődik a játékboltom:

  • lucifer9393
    #42579
    Akkor meg tudod ítélni kb. mennyire hasonlít a Simes verzióm az igazihoz :) Ismét csak hangsúlyozom, hogy csak inspirációként szolgált, és nem egy az egyben az a kávézó. Megfogott a stílusa, kialakítása, színei, és Bridgeportban nem volt még egy árva kávéház sem. Mostanáig.
  • Ironman2
    #42578
  • Joschka
    #42577
    Oxa, ott találkozunk...viszek két csúzlit majd!
  • Ironman2
    #42576
    Na majd éjjel én is körbenézek ottan,már úgyis régen voltam az oldalukon!
  • Joschka
    #42575
    Jaja, most ezerrel megy a jó cuccok letöltése!
  • Ironman2
    #42574
    Newsea hajakat mennyien letöltötték,te jó isten!
  • Austin Bailey
    #42573
    ide én is sokat járok. Igaziból Budapest-viszonylatban tényleg kb a legjobb, de igaziból olyanokkal nyeri a versenyt, hogy a galérián van kb 3 asztal, ahova rendesen le lehet ülni.
  • Ironman2
    #42572


  • Ironman2
    #42571
    pénztárgépet lecserélem a jóskafélére!
  • Ironman2
    #42570
    Na ez jó! Van kalmárkirály polc is,és onnan is lehet eladni árukat! Le is veszik a polcról rendesen.




  • Joschka
    #42569
    Amúgy már rajta vagyok a témán, hogy szakács chip is legyen benne, mert szedtem a kertből hozzá kedvesség kristályvirágot és már csak valami procikat kell felhajtanom hozzá azt meg izs lesz!
  • Joschka
    #42568
    Vagy a bádogvödörben...
  • Ironman2
    #42567
    A csapban?
  • Joschka
    #42566
    Lehet, hogy nem a főzéshez volt az esze, hanem a pecázáson merengett.
  • Joschka
    #42565
    Ebben még csak horgászchip van!DDD
  • Ironman2
    #42564
    Akkor cseréld ki a chipet sürgősen!
  • Joschka
    #42563
    Arcadia Landing



    Az Előre a jövőbe kiegészítő városa játszható immár külön is! Ugyanúgy mint egy másik várossal. Ahhoz, hogy tudj a várossal játszani, szükséges az Előre a jövőbe kiegészítő fel legyen telepítve a Sims 3 játékhoz!!!

    Letöltés!!!

  • Joschka
    #42562
    Ja, az!

    Tegnap odaégette a szendvicset, amit főzettem vele.DDD
  • Ironman2
    #42561
    Az a Sü-Sü távoli rokona,nem?
    Hú,én robotkészítésbe bele sem vágtam,annyi minden lehetőség van már ebben a játékban,vasárnap majd jobban ráérek aztán nyomom ezerrel!
  • Ironman2
    #42560
    Ez csak olyan kisérleti jelleggel volt,de tervezek majd egy vegyesboltot,étteremmel összekötve!!
  • Ironman2
    #42559
    Végre működik az üzletem rendesen Sunset Valleyben,úgylátszik a többi városban nem nagyon jönnek a közösségi területekre simek.Csináltam egy kis boltot ahol baba,és gyerekcuccokat,játékokat lehet majd kapni,meglepetésemre elkezdtek özönleni a vásárlók! (kell hozzá a Kalmárkirály kollekció!)




    vevők még ki is próbálják elötte az árut.D

  • Joschka
    #42558
    Ez pedig az új futurisztikus háza.

  • Joschka
    #42557
    Gyuri simem meg beköltözött Arkadia Landingba (Oasis Landing régi neve az Előre a jövőbe kiegben) és itt éppen el van Ü-SÜ nevű házirobotjával a z új házában.


  • lucifer9393
    #42556
    csak nekem nem nyitja meg a képet? Itt van mégegyszer:
  • lucifer9393
    #42555
    Kedvenc kávézóm, a kálvin téri California Coffee Company (BP) ihlette Sims 3-as kávéház:
  • whitequeen73
    #42554
    persze cserébe minden letöltésre van 5mp várakoztatás, hogy "meg tudd tekinteni szponzoraink hirdetését"... kár, hogy már évek óta ad blockerrel nézem, és egy fia bannert nem látok
  • Joschka
    #42553
    Persze, hogy nem!DDD
  • whitequeen73
    #42552
    és mostantól majd nem hívhatjuk T$R-nek? :o)
  • Joschka
    #42551
    Hát nem nagyon, pedig nem kérhettek el volna értük semmit sem!!!
  • whitequeen73
    #42550
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mintha eddig akadály lett vna...
  • Joschka
    #42549
    Megyünk akkor bevásániííí!!!!!
  • Joschka
    #42548
    Huráááááááááááááááááááá!!!!!
  • whitequeen73
    #42547
    Mától ingyenes a The Sims Resource!
  • Austin Bailey
    #42546
    talán kicsit az is benne van, hogy bugtenger a játék, és eléggé megromlott a gazdasági helyzet.
  • whitequeen73
    #42545
    Hát nekem olyan sokáig tölt, hogy kezdhetem mindig jutalomvásárlással az összes játékot...
  • Ironman2
    #42544
    Hogy ne unatkozz a hosszú betöltés közben,azért csinálták,amúgy annyi jelentősége van hogy elossza a családodban a pontokat amiket szereztél.Sokszor kell betölteni a játékot,és rengeteg életcél-jutalmat lehet majd vásárolni
  • whitequeen73
    #42543
    ja, ez az a pontgyűjtögetős :)