44547


no-warez.gif
  • Gólya #42622

    nagyon szuper házad van :)
  • Aragorn831109
    #42621
    Azóta sikerült orvoslnom a problémát. :)
  • TusKa
    #42620








  • Joschka
    #42619
  • Ironman2
    #42618
    kösz! már töltöm is lefelé! amúgy tényleg ugyanaz a pénztárgép,tehetnél valami védjegyet az alkotásaidra! made in Joschka
  • Ironman2
    #42617
    Nagyon csínos a simed!
  • Joschka
    #42616
    Öcsééém, lenyúlták a pénztárgépemet!!!!....

    Polcok, pénztárgépek árusításhoz



    Polcok árusításhoz.zip (6.55MB)

    Letöltés: http://www.sendspace.com/file/kvnlu2

    Ezé most ezt bosszúból letöltjük...mindet!!!
  • Austin Bailey
    #42615
    ez most már olyan, mint egy pokémon
  • TusKa
    #42614
    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/10/27/a1_2013_10_27_xcp1lw9pc1_tn.jpg]
  • Ironman2
    #42613
    Vas-Robim töltés alatt van,úgyhogy megyek én is aludni.D

  • Ironman2
    #42612
    Jó hogy elhoztam a kristályvirágokat mert kellenek a robotszemélyiség chip készítésekor ahogy olvasom magasabb szinteken! Fel lehet őket tölteni 4 fajta tulajdonsággal



    Vas-Robi is kezd lemerülni,mert a lámpákból szívja az áramot közben.D

  • Ironman2
    #42611
    János is gondol a jövőjére:



  • Ironman2
    #42610
    Valami baja van ennek a robotnak,mióta hazaértünk egyfolytában a medencét használja.

  • Ironman2
    #42609
    Vas-Robi jól érzi magát idehaza,én meg ültetem a kristályvirágokat amiket a jövőből hoztam át!



  • Joschka
    #42608
    Én meg nagy gázzal alakítom át Oasis Landingot, hogy a régi városból át lehessen utazni a jövőbelibe.
  • Ironman2
    #42607
    Idehaza kifejlesztem a chipeket hozzá,kertésznek is nagyszerű lesz! Szegényke még csak 2-es szinten van!
  • Ironman2
    #42606
    Tartalmazza a játék,ott van a táborban Oasis Landingban.Közben visszatértem haza,jött velem Vas-Robi is.D



    El is kezdett kondizni a robotom.


  • Coolfire
    #42605
    Azt a SC posztert újítottad valahonnan,vagy a játék tartalmazza?:)
  • Coolfire
    #42604
    Ez teljesen változó,erre fix megoldás nincs.A legjobban a RAM-tól és az OS-tól függ.Én 4 GB-al med-highen nyomom.De függ még a letöltött tartalmaktól is.Ergo erre nem lehet mit mondani,ki kell tapasztalni.
  • lucifer9393
    #42603
    Hát ez egy annyira szubjektív kérdés, hogy egyértelmű választ nem nagyon kapsz rá szerintem. Mindenkinek a gépe paramétereitől függ mit képes futtatni.
  • Aragorn831109
    #42602
    Olyanok, mint a simeknél a személyiségjegyek.

    Innen a Trait chips részt ajánlom:http://sims.wikia.com/wiki/Plumbot
  • lucifer9393
    #42601
    Tényleg az! ÉS miket tud? Olvastam itt vmi olyat, hogy csipeket lehet beléjük ültetni... azok különböző modulok?
  • Greencola
    #42600
    Sziasztok! Ti milyen grafikai beállításokkal játszotok a játékkal?
  • Ironman2
    #42599
    Na bemutatom nektek Vas-Robit! Igazi ájronmenes lett a drága!




  • Ironman2
    #42598
    Becsokizok mindjárt!! Matyinak hívják a drágát.DDD


  • Ironman2
    #42597
    Ezt a múltból hoztam neked robilány!

  • Ironman2
    #42596
    Na itt aztán kukorékolhatnak kora reggel.DDDD

  • Ironman2
    #42595
    eh ez állati! belefogtam én is a chipgyártásba!! aki nem akarja hogy lelőjem a poént az ne olvassa a spoilert

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    elkezdett vakarózni a nanitoktól János simem.DDDDD kiengedtem a szabadba a 3 lábút,hogy ne vakaródzon már annyit a,amit nem kellett volna mert kell a kis robot a chipkészítéshez
  • Aragorn831109
    #42594
    Nálam például az időkalauz lett bugos. :(
  • lucifer9393
    #42593
    Nálad lehet, nálam nem. .Ahány személy, annyi probléma.
  • Joschka
    #42592
    Na, mondom mindenkinek aki játszik majd az Előre a jövőbe kieggel:

    Ha készítesz a jelenben egy robotot, majd fogod magadat és az időgéppel el ugrasz a jövőbe (a robotod otthon marad!) akkor készülj fel rá, hogy visszatérve a jövőből nem fogod tudni használni a robotodat. Valószínűleg ez egy orbitális BUG megint!!!!!!!

    Próbáld meg inkább a robot gyártását a jövőben és onnét hozz egyet "haza"!
  • Joschka
    #42591
    Ja, jön mindig olyan üzenet, hogy : XY...z zs séf nem tudott munkába állni ma!
  • Austin Bailey
    #42590
    ez nem valószínű. Én tudok buydebugos tárgyakkal menteni.
  • lucifer9393
    #42589
    Kösz, tekintve, hogy negyedszerre épült fel igazán...Háromszor elkezdtem, és mikor már befejeztem, és mentettem volna el, soha nem mentette el. Aztán négyedszerre rájöttem miért. Nem tud a játék menteni, ha buydebugos tárgyakat használok :/
  • lucifer9393
    #42588
    A szállodámban most nekem is a moddolt éttermi kellékek vannak, külön pincérrel, viszont a Store-os étteremben még nem cseréltem ki. Nektek is jönnek olyan üzenetek naponta, hogy :Az állandó séfnek ma nem sikerült munkába állnia XY lépett a helyébe... vagy vmi ilyesmi. Gyakorlatilag nincs is állandó séf, mert minden nap más dolgozik. (nem tudom a szállodában is így van-e, ott én magam jelöltem ki a dolgozókat).
  • Joschka
    #42587
    Majd én megcsinálom, ha ők nem, csak ugye Sunset Valley-n kívül minden város kong az ürességtől. Akkor meg, hogy találkozzon Marty McFly az apjával és az anyjával, he?!
  • Austin Bailey
    #42586
    júúj
  • Ironman2
    #42585
    Na ettől a hangszertől frászt kapok!

  • Austin Bailey
    #42584
    szóval. Szerintem rohadt jó lett, és hasonlít is. Egyébként már vagy huszadszorra írom be ezt, mert valamiért mindig lefagy az sg az elküldés pillanatában.
  • Ironman2
    #42583
    Na akkor vissza a jövőbe!

    Kiváncsi leszek ki fogja megcsinálni Hill Valley-t! (sims studiónál már az alapjáték óta vannak utalások a filmre! Most teljesedett ki végleg a kép!)