44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #42662
    köszi ezeket ismerem, sőt a képen is ezt láthatod, csak nem működik tökéletesen és nem lehet mindenhogyan átszínezni.
  • Austin Bailey
    #42661
    igaziból a kérdés arra irányult, hogy van-e már nyúljáratos szőnyegből szállodás. Ezek szerint van, csak nem a 2x1-esből. Az alagsori megoldást mindig bénának tartottam.
  • lucifer9393
    #42660
    Moddolt szállodatornyom van, egy kerek szőnyeg, a szálloda emeletén. Egyik szállodatorony se illett az elképzelésemhez, ezért leszedtem egy módosítást, ami a 4x4es kerek szőnyegecskére módosítja az egész nagy tornyot. Másik megoldás, ha nem akarja az ember hogy csúfokodjon az, hogy lerakja az alagsorba.
  • whitequeen73
    #42659
    Színezhető kémények: -1- -2-
  • Austin Bailey
    #42658
    hol van a szállodaközpont?
  • Austin Bailey
    #42657
    még nem néztem utána, de nem lehet az egyetemvárost valahgy kicserélni mással?
  • Austin Bailey
    #42656
    nekem nem jönnek be az oxford style neogót egyetemi épületek. Nekem ami bejön campusból az például a Columbia illetve a Harvard és MIT is
  • Austin Bailey
    #42655
    Egyrészt azért nem világosabb, mert a kéményt bele akartam olvasztani a homlokzatba. Másrészt eredetileg ez nem feltétlenül ehhez a pályához készült, hanem egy usa keleti parti row house-os városomhoz, csak a játékmentéseimben szoktam kipróbálni a kompozíciókat. Eredetileg a bostoni típusú row house-ról vettem az ötletet (ebből a szempontból mondjuk van köze az egyetemhez, mert a Harvard és az MIT épületei is ezt a színvilágot hozzák), de mivel menet közben alakult, ezért most már inkább angol kisvárosos. Többek között ezért is fogom elbontani. Mellesleg itt az egész utca átalakítás alatt van, itt próbálom ki, hogy hogyan nézhet ki egy amerikai város városiasabb utcája.
  • lucifer9393
    #42654


    Na, itt a Buena Vista üdülőközpont. (már egy létező telek volt ezzel a névvel a városban, azt változtattam meg üdülőközpontnak,vettem meg, és alakítottam át gyökeresen.
  • Joschka
    #42653
  • lucifer9393
    #42652
    Ja, az még kimaradt, hogy szállodatulaj is. Birtokolnak egy jelenleg 4 csillagos rusztikus hegyi szállót a hegy tetején :)
  • lucifer9393
    #42651
    Sok barátjuk van :) az ember cégigazgató, üzleti diplomával. Van egy csomó munkatársa és maxon van a karizmája, 2 csevegés opció után gyakorlatilag baráti kapcsolatba kerül bárkivel... (felcsinálták az ufók, született egy fia meg aztán ikreik lettek az asszonnyal ), de jönnek hivatlan vendégek is -.-
  • Joschka
    #42650
    Mi van, meghívtad a fél várost?
  • lucifer9393
    #42649
    Nálam Halloween volt, éppen időben:


    Volt minden ami kell: földönkívüli, farkasember, idegbeteg, lezbikusok...
  • lucifer9393
    #42648
    Szép lett! Gondolom diákoknak készült, hogy jött az ötlet? Világosabb téglával jobban illene az egyetem épületeihez. Nagyon jó lenne egy ilyen egyetemen tanulni. Hasonlít Georgetownhoz
  • Austin Bailey
    #42647
    tudom, csak úgy meg még unalmasabb
  • Ironman2
    #42646
    ki lehet kapcsolni a beállításokban!
  • Austin Bailey
    #42645
    utálom ezt a boldogságpont gyűjtő hülye játékot. Előszöris ugyanúgy fagy, mint a rendes, máspdszpr meg ha pont akkor váltana képet, amikor betöltene a mentés is, akkor lefagy az egész
  • Austin Bailey
    #42644
    ja igen, még annyit, hogy itt igaziból a tömegformával kísérleteztem, szóval ez még csak egy homlokzat, és a nyílászárók is csak a jellegadás miatt vannak ráhelyezve
  • Austin Bailey
    #42643




  • Austin Bailey
    #42642
    Régebben elkezdtem ezt a házat at egyetemvárosban, de nem fejeztem be. Eredetileg elit kollégiumi ház lett volna, de valószínűleg elbontom, és más kerül a helyére, így két kép erejéig megemlékezem róla

  • Austin Bailey
    #42641
    akkor ez a kiegészítő súlyosan káros az egészségre
  • Coolfire
    #42640
    Áve!Lerakta az időkaput a játék az udvarra.Meg is jött a segítő,összeszedtem neki az aksidarabkákat,és elindultam vele.Viszont egyszerűen nem tölt be a város...már főztem egy teát elszívtam 3 cigit de még mindig baszakszik..
  • Coolfire
    #42639
    Nagyon jó,Királynőm.:)Nekem nem akarsz tervezni egy kéglit?
  • lucifer9393
    #42638
    A csúnya emberekkel is ezt kéne csin :D
  • Ironman2
    #42637
    DDD

  • lucifer9393
    #42636
    Fuh, nagyon ügyes! :) a photoshoppolás az elején kicsit megtévesztett :D
  • Austin Bailey
    #42635
    pfff
  • lucifer9393
    #42634
    Tessék, szabad a pálya, várom a munkád.
  • Greencola
    #42633
    az igazi is ugye... ? xD
  • Greencola
    #42632
    Asztaaaa.... Az első kép tök olyan mint egy igazi fotó!
  • Greencola
    #42631
    Nekem sajnos elég gyatra a gépem, ezért csak építés módban tudok úgy játszani, hogy minden grafikai csúszka maximumon van. Remélhetőleg ez már nem sokáig lesz így.
  • whitequeen73
    #42630
    Egyik régi projektem:)
  • Greencola
    #42629
    jéééé a fölső képen az üveg TÉNYLEG üvegből van!...
  • Austin Bailey
    #42628
    ezt ennél jobban is meg lehet csinálni, mindimális cc-vel, és ha profi vagy a cfe-trükkökben
  • Ironman2
    #42627
    Felső kép már Sims4-ből van?
  • lucifer9393
    #42626
    Áh, hogy néha mennyire nehezen lehet a Simsben kivitelezni egy-egy nagyon jól kinéző tervrajzot...
  • Ironman2
    #42625
    Amúgy lehet lakni a jövőbeni városban is a telefonnál van az ingatlanszolgáltatások,és ott lehet telket vásárolni!
  • Austin Bailey
    #42624
    gát nem lesz?
  • Joschka
    #42623
    Na, így alakul vissza Oasis Landing (Az Előre a jövőbe kieg városa) mai kinézetű várossá!




    Lesz tengerparti föveny is, ahol mehet a sütkérezés...miegymás!