44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #25049
    De fura egyébként..Nekem működött ez az első szerelem..azt a csajt el is tudtam venni.. igaz olyan dagadt mint az állat..állandóan eddzeni kell neki..különben mindig meghízik..de most csinálok nekik kölköt.csak nehogy ikrek legyenek..mert akkor magamhoz nyúlok:))))
  • kem001
    #25048

    2011 Dodge Ram Monster Truck
  • Coolfire
    #25047
    Ez benne a szép,hogy egyik sim sem egyforma.Meg kell dolgozni a sikerért.:)
    Bár a francia simet rögtön el lehetett kapni,mert olyan tulajdonságai és csillagjegye van,ami pászol a másik simhez.:)
    Ergo,színesítik a játékot a különböző személyiségjegyű simecskék.:)
  • Coolfire
    #25046
    Nekem ez a rágókás dolog nagyon gyakran előjön,ahogy a kutyák "megnyúlása" is.Pedig ezt-elvileg-vmelyik patchban javították.
  • Ironman2
    #25045
    Vazze.összecserélték a dalokat.Egyiptomban kinai dalokat énekelnek a járókelők.DDDD
  • Joschka
    #25044
    Én meg most találtam meg a tippet: Hogyan építhető lépcső "fordulóval"...na, irány kísérletezni...hehe
  • Ironman2
    #25043
    Ah.Most olvasom a mysimsen a megoldást.Lehet venni az árustól is,mert azonnal nem jelennek meg a térképen a drágakövek.
  • Ironman2
    #25042
    Csak van egy kis hiba,méghozzá 4 türkizt kell összeszedni,de csak kettőt jelez a térkép,hiába keresem.LOL
  • Ironman2
    #25041
    Ez jó.Tényleg hasonlítanak rájuk.DDD
  • Ironman2
    #25040
    Teljesen le vagyok nyügözve.Elmentem Egyiptomba nosztalgiázni,erre olyan gyors lett a játék,és olyan gyönyörü mint az állat! Régebben nem volt ilyen szép:



  • Joschka
    #25039
    Ha őket befejeztem akkor következnek Darcyék!!!!!
  • Joschka
    #25038
    Oxa...fel írtam.
  • Joschka
    #25037
    Akkor vissza rakom és egy rejtek csigalépcsőn fognak majd fel-le mászkálni...DDDDDD
  • kem001
    #25036
    Meg elkötelezettségi problémák esetleg..
  • Joschka
    #25035
    Majd módosítom, mert az asszem, hogy ki maradt..
  • Joschka
    #25034
    Igen de csak felfelé lehetett a simnek közlekedni, és felfelé is néhány lépés után már a levegőben mászott. Viszont le meg hiába akart nem tudott le jönni csak óbégatott nekem.
  • kem001
    #25033
    Bud-nak ugye zseni jellemvonást adtad?DD
  • Joschka
    #25032
    Most nem jut eszembe, hogy melyik az a jellem vonás, de Peggy, no és persze még néhányan úgy lettek be állítva, hogy többek között a tévé előtt ücsörgés legyen a fő elfoglaltságuk...DDDDDDD
  • kem001
    #25031
    Ne már, tök jól nézett pedig ki..:S
  • Joschka
    #25030
    Ja, de...pedig eszembe volt...csak közben mégis elfelejtettem...hehe
  • Joschka
    #25029
    Sajnos a lépcső nem úgy szuperált, ahogy el képzeltem, így hát egy rendes csigalépcsőt raktam a helyére.
  • kem001
    #25028
    Lámpa nem fér oda a telefon mellé?
  • Joschka
    #25027
    Al már nem is fér oda a tévéhez, mert Peggy szinte állandóan nézi...DDDD
  • kem001
    #25026
    Peggy a kanapén, vajon miért nem csodálkozok DDD
  • Joschka
    #25025
    Íme egy kép arról ahogy a Bundy család birtokba vette a házat...rögtön el kezdett náluk zajlani az élet...DDDDD

  • Ironman2
    #25024
    Gondolkozom azon is hogy elutazok külföldre,aztán ott bepasizok.Lehet az lesz a legjobb választás.Na az aztán biztos betesz a játéknak.Meg is próbálom
  • Ironman2
    #25023
    Szerintem már a rengeteg bakitól nevet az ember,vagy lehet direkt ilyenre akarták a játékot megcsinálni,hogy mindenkinek eltérő viselkedésformája legyen.Nálam pl a felnőttek nem tudnak sose előrébb jutni,mert nincs olyan opció egyiknél se.Örökre reménybeli partnerek maradnak
  • Ironman2
    #25022
    :)))) Micsoda sztori.Én meg kihajítottam a szőke takarítóherceget a tárolóból,és visszaköltöztem ismét a rokonokhoz.Ott legalább müködik a postaláda.Keresnék hozzá illő férfit a csajhoz,de csak barnabőrüek mászkálnak a városban.Azt hittem behalok.Mindenki szolizik,vagy a naptól égtek le ennyire.DDD
    Sajnos törölnöm kellett az újszülötteket is,majd lesznek neki gyerekei később.Ha nem találok megfelelő partnert,akkor én gyártok egyet
  • Coolfire
    #25021
    Tényleg,a zabilányom fel fog nőni?:)
  • Coolfire
    #25020
    Summa summarum:most van a simemnek egy zabigyereke,két exbarátnője,egy reménybeli partnere és egy felesége.Zajlik ám az élet.:)))
  • Coolfire
    #25019
    Nekem is "eredményes" napom volt.Azt sikerült elérnem,hogy a szobalány odaköltözzön,de semmi egyéb.Közben kiderült,hogy az adatlapomon meg valami Iluska van partnernek bejegyezve,de úgy hogy ellenséges viszonyban vagyunk.Áthívtam jól megvertem egy párszor,utána már partner nincs.Azt hittem ezzel meg van oldva,de nem.Megszületett a gyerek,erre rögtön pletyiztek,hogy zabigyerekem van.Otthagytam a csajt meg a gyereket és átköltöztem a kutyával egy másik házba.Volt még egy kívánságom,kiszúrtam egy aránylag jól kinézetű muffot,és szerelembe ejtettem.Na az meg le sem szart napokig,hiába volt piros szíves reménybeli partner.Áthívtam,jól levertem őt is,úh. ellenségek lettünk.
    Jövök-megyek és összetalálkoztam egy francia turista simmel.Beszélgettünk,vicclegeltünk etc..erre kiírja,hogy csillagjegy alapján illik a simemhez.Rögtön rá is moccant a simem,mert a csaj még egész jó bőr is.De közben meg hazautazott Franciaországba.Megpróbáltam meghívni vendégségbe,de nem lehetett,mivel nem voltunk még elég jó viszonyban.Na,akkor irány Franciaország.Elment a simem,ott áthívta a csajt,és kész is lett,mint a házi.Jól megfarkalta,a következő menetben teherbe ejtette és tartottak egy titkos esküvőt.
    Hát ennyi történt a mai nap folyamán.:)))
  • Ironman2
    #25018
    LOL! Videók jobbak mint a képek azért
  • Ironman2
    #25017
  • Ironman2
    #25016
    Hát vannak benne bugok rendesen.Pl ma ilyen jött elő:

  • Joschka
    #25015
    Egye fene, jó lesz neki ez is...DDDDD
  • Joschka
    #25014
    Poing!!!!!...DDDD Én is pont ezt találtam neki...hehe
  • kem001
    #25013
    Nem igazán.. Maximum egy ilyet.
  • Joschka
    #25012
    Hé kem! nem tudsz egy agyonstrapált kinézetű Dodge-ot ennek az Al Bundynak?...
  • kem001
    #25011
    Kukucs DD

    Házam hátulról, és a közösségi telkem, ami saját

    Végül az új "családtag"
  • Ironman2
    #25010
    Addig rendben volt.Ezt a postaládás dolgot csak most vettem észre.