44549


no-warez.gif
  • Gólya #25009
    és csak a mostani költözködésnél volt ezzel gond? eddig rendben ment a játék?
  • Ironman2
    #25008
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak a nocensor,a petshopfix,és az életfája fix van rajta
  • Gólya #25007
    köszi:)
  • Coolfire
    #25006
    Tessék:

  • Gólya #25005
    nem is figyeltem:)

    most viszont kérnék akkor tortát, fanfárokat, szőnyeget, fiúkákat stb.


    deeeee...leginkább tortát
  • Coolfire
    #25004
    Nem hiszem,hogy bogár lenne,mert akkor sokat lehetne olvasni róla.Milyen cuccokat használsz?
  • Gólya #25003
    ???
    jaaaaaaaaaaaa
  • Coolfire
    #25002
    Pfff...eloroztad előlem..:)
  • Coolfire
    #25001
    25000...
  • Gólya #25000
    az nem jó:(
    valami letöltött cucc? tárgy, város, mod, bármi?
  • Ironman2
    #24999
    Átköltöztem már másik házba azóta,de ott se müködik a postaláda,és nem jön az újságos.Valószinü hogy hatalmas bug lesz
  • Gólya #24998
    egy idő után sztem ugyanúgy figyelmeztetni fog, hogy fizesd ki a számlát
    meg hajts rá a számlamentességre, 15 ezer pont, az elég hamar összejön
  • Ironman2
    #24997
    Azt viszont már nem tudtam leirni hajnalban,mert elromlott az Sg,hogy átköltözés után egyszerüen nem müködik a postaláda,és nincs ujságkihordás se.Nem lehet rákattintani a postaládára.Ebből viszont gond lesz,mert nem tudom kifizetni a számlákat
  • Ironman2
    #24996
    Mikor elkap a hév a simsezésre,akkor nem tudom lerakni.DD
  • Gólya #24995
    látod...kiskorú és mikkel nem foglalkozik
  • Gólya #24994
    csatlakozom...menjen hozzá a NagyIván...
  • Gólya #24993
    hááát...
    mondjuk csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de egy összeköltözéshez, házassághoz édeskevés az anál, orál és társai:)
    mintha egyéb dolgok is kellenének egy együttéléshez...nem rémlik valami saját tapasztalatból?:D
  • Joschka
    #24992
    Csordálkozol?...hisz akkor még csak 12 éves vagy...
  • Coolfire
    #24991
    Na végre annyit elértem,hogy odaköltözött.Egyébként nincs elkötelezettségis szem.jegye(bátor,könyvmoly,pecás,könnyen lenyűgözhető és izgulékony).Már púpra is vágta a simem,etetem vele a görögdinnyét.Csak azt sajnálom,hogy 30000 pontot elbasztam a dzsinnre,így a termékenységi kezelésre meg nem maradt.Ráadásul egy kanyit se dobott be a közösbe.Most egy fizetésből élnek hárman.:)
    Amúgy azt sem tudtam,hogy van könyvmoly-klub 250 simiért,és minden szerdán küldenek egy random könyvet.
    Hát várnak engem még ebben a játékban meglepik úgy érzem.:))
    Csak 2000 február óta simsezek,úh. még új vagyok a játékban..
  • Gné Era
    #24990
    Na akkor valószínű,ez lehet a gond.Nekem pl a csaj a hízelgést meg a csillaglesést utálja..Mire erre rájöttem bakker...
  • Gné Era
    #24989
    Hát ezen az anál,orálon nem túl nőiesen felnyerítettem:))))De szerintem tuti,hogy a csajnak van valami olyan jellemvonása. Másra nem tudok gondolni.De azért próbálkozz még..Hátha..Nekem is nagyon sokára jött össze,amikor élete nagy szerelmével összetalálkozott.. Várjál csak..Nekem volt olyan opció a csaj apjánál,hogy kérje meg a lánya kezét.De előtte az apjával jól össze kellett barátkozni.
  • Coolfire
    #24988
    Francba..eddig nem vettem komolyan a személyiségjegyeket(pff..),de most olvasom,ha van neki egy "elkötelezettségi problémák",a házasságra esély sincs.Na megyek,kinyomozom.:))
  • Coolfire
    #24987
    Ehehehh...ez már idegből jön.Egyszerűen kifog rajtam.Neked sincs vmi. tipped mitől lehet?Már mindent felajnl(lassan az anált és orált is),de ezeket nem...
  • Gné Era
    #24986
    ratyi,ringyó??? én sem mennék hozzád banyek:)DDDD
  • Coolfire
    #24985
    Keményen nyomod.:)Én ennyit tavaly óta nem haladtam,mint te ezalatt a pár óra alatt.Azt a ratyi szobalányt azt istennek nem tudom rávenni az esküvőre,v.,hogy költözzön oda.Valahol megsérült a mentésem v. pedig annak a ringyónak van valami olyan személyiségjegye.Pedig úgy nevelnék már gyereket,mert kíváncsi vagyok a Generations dolgaira.
    Eldöntöttem:ma egész nap simsezni fogok,és dokumentálom én is az eseményeket.:)))
  • Ironman2
    #24984
    Szobalány apuka,és énekes anyuka nagy örömére ikrek születtek közben.Nina,és Bella a kicsikék:

  • Ironman2
    #24983
    DDD

    Lesz hely a bővítésre.Amúgy még leraktam 4 családot is a tárolóból,hogy népesedjen a város közben
  • Ironman2
    #24982
    Na elköltöztettem a kiscsajt,és a takarító srácot új házba,mivel terhes lett a csaj.Keresve se találhattam volna jobb helyet.A lóvé szinte nulla,de nincs ok aggodalomra,mert profi énekes a csaj.Az öreget,a feleségét,a 2 kutyát,meg a Dzsint otthagytam a régi házban:




  • Ironman2
    #24981
    Jó dolog a Dzsinn a háznál.Különböző dolgokat tud varázsolni.
  • Ironman2
    #24980
    Kicsit koszos lett.DDD
  • Ironman2
    #24979
    Na kiszabadult a dzsinem végre.irányitható lett ő is.Először a hütőbe kellett rakni a lámpást,utána a sütőbe,majd elvinni a temetőbe a föld alá.,DDD.Barbara Amúr a neve:





  • Joschka
    #24978
    Na, csak találtam videón képet a szomszédék házának belsejéről...a külsőről is keresek majd...holnap...hehehe
  • kem001
    #24977
    Persze, gyors kicserélted a csaj sim-et a srácra DDD
  • Ironman2
    #24976
    Direkt azért raktam szemből az első képet nehogy félreérthető legyen
  • kem001
    #24975
    Egyébként nem azért, de amikor háttal állnak úgy néz ki, mintha 2 szőke lezbi lenne DDD
  • Ironman2
    #24974
    Csupasz fenék még belefér ide
  • kem001
    #24973
    Hol marad a cenzúra kérem DDDD
  • Joschka
    #24972
    DDDD...most nézem a Ha én gazdag lennék c. részt a Youtube-on...ekkora marhákat!!!!!
  • Ironman2
    #24971
    Elég nehéz megtalálni az biztos,mert nem volt diszlet a filmben,de úgy emléxem rá hogy volt amikor átmentek hozzájuk
  • Joschka
    #24970
    Na, pont a szomszédaik házáról nem látok sehol sem fotót, de majd meg nézek néhány videót a Youtube-on, hátha onnét tudok képeket róla leszedni...időbe fog telni az biztos, mert a szomszédék háza ritkán szerepelt a sorozatban...akkor is csak egy villanásnyira.