44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #25089
    Legjobb ha a nevüket sem kérdezed meg,ha Mókuskámnak hívod mindegyiket nem keveredsz bele a nevekbe:))))
  • Gné Era
    #25088
    nektárt a szőlőfajtákból érdemes csinálni,mellé egy-két életgyümit vagy lánggyümölcsöt tehetsz bele..egyszerre 10 db gyümölcsöt tehetsz bele a gépbe,aztán ha már megfelelő a jártasságod válogathatsz hogy hosszú érlelés legyen vagy tömeges..én a hosszú érlelést szoktam választani.kiadod neki a parancsot,azt a gép úgy sípol mint egy vonat..aztán ha kész a nektár rákérdez mi legyen a neve,meg hogy milyen lett a minősége.Utána a gépről elveheted,kb 3 üveggel csinál meg a 10db gyümölcsből.Veszel egy nektárállványt és már be is teheted. A minősége minden nappal jobb lesz,egy kis várakozás után simán tökéletes lesz a nektárod.
  • Coolfire
    #25087
    Hát lehet,hogy az lesz.:)Ez a szép ebben a játékban,hogy lehet "taktikázni/gondolkodni" ha jól elbasszintok valamit..
    Köszi a tippet.:)
  • Gólya #25086
    rendezd be az edzőtermet:) enyémek is ott szoktak dekkolni, míg nincs meg egy emberi házravaló - emlékszel?

    ilyen maszek nektárosom még nem volt, de gondolom vagy a városházán vagy újságban, szgépen lehet megpályázni
    nektárt pedig szinte bármiből lehet csinálni - de érdemes jó minőségű zöldséggel, gyümölccsel dolgozni
  • Coolfire
    #25085
    Nem akarok csalni,valami más alternatíván gondolkodom.:)A fiúsim két fellépés alatt megkeres egy házikóra valót(10-es énekes),csak valahol csöveztetni kéne őket addig.
    A másik amit még kérdezni szeetnék:
    a csaj sim 8-as nektáros skillel rendelkezik.Vettem neki egy nektárkészítő gépet,és az a vágya,hogy az legyen az állása.Ilyenkor be kell regizni egyéni vállalkozóként a városházán?
    És mi a pitliből lehet nektárt csinálni,és hogyan?:)
  • Coolfire
    #25084
    Ja.:)Utána egy üveg sör,meg egy cigi.Nem rögtön alvás.
  • Gólya #25083
    közben:D
  • Gólya #25082
    :)
    nem mérgelődök, csak nem értem:)
  • Gólya #25081
    tedd le őket egy pici üres telekre, nyomd tele őket pénzzel aztán költözhetnek
  • kem001
    #25080
    Nem az errortrap-nál volt az is, hogy a beragadt kocsikat kiszedi? Valamelyik módnál volt, de nem emlékszem, hogy melyiknél
  • Coolfire
    #25079
    Helyette.
    Ha csilingel a skufirc után akkor is ráér.De mikor "biztos" a terhesség(elkezd okádni,megkapja a hangulatjelzőket)akkor veszel egy pár görögdinnyét a boltban,berakod a hűtőbe v. marad az eszköztárban,és eteted vele a szülésig.:)Akkor tuti lány lesz.:)
  • Coolfire
    #25078
    Hát ez az.Találok a fullextrás simemnek egy jó kis francia muffot,esküvő ikerterhesség,meg minden és így elbaszom.:))A picsát csináljak már.Talán be kellene rakni őket egy gazdag háztartásba,a "felesleget" meg kibaszni onnan.:)
  • Gné Era
    #25077
    Már csak az a kérdés,dugás előtt,vagy utána egyen dinnyét?:)))
  • Gné Era
    #25076
    Hiába mérgelődsz,nekem is a zárt ajtón jön be,hátulról:))
  • Gné Era
    #25075
    Úgy látszik a simjeidet is elérte a válság:)DD Én még sosem költöztettem így egy családot sem. Nem tudok segíteni.
  • Coolfire
    #25074
    Na most segítsen rajtam valaki...
    Éldegéltek a simek és a kutyó egy házban,de megunták.:)Összeszedtem minden értékes holmit,és eldöntöttem kiköltöztetem őket,de valamit nagyon elbasztam.:))
    Városszerkesztőben ráklattyoltam a házra,és kijött a "sima" kiköltöztetés.Ez eddig ok.Ott virítottak a bal felső sarokban,és én csak néztem.Aztán rájöttem,hogy le lehet őket menteni a katalógusba,meg is tettem.Kinéztem egy jó kis házat(kb.58000 simis vagyon volt)a listából,legyalultam egy üres telket és rátettem.
    Most jön a lényeg.Valahogy megoldottam,hogy megvettem a házat 57000 simiért,de a család nem költözött bele,a pént azt meg levonta.
    Most ott vannak a tárolóban legatyásodva(kb. 1500 simijük van).
    Mi a brét csináljak?Ennyiért egy üres telket sem tudnak venni.:)))
    HEEELLLPP!!!
  • Svenson
    #25073
    Á, köszi. Mostanában nem jártam itt, csak most látom, hogy felraktál képeket. Jól néznek ki.

    Játszani se játszom, nincs rá időm.
  • Ironman2
    #25072
    DDD
  • Gólya #25071
    most komolyan...ki volt az az elmebeteg, aki egy ilyen alkatra ezt a ruhát ráadta? (bár...ha jobban belegondolok, elég az utcára kimenni...)
    ráadásul Rettegett Kalamónának hívják szegénykémet...



  • Gólya #25070
    megjavította a laptopot, elérte az ezermesterség legmagasabb fokát, mégis úgy néz ki a fejéből, mint akinek nem jutott dinnyeföld:)


  • Gólya #25069
    ez a köcsög megint a hátsó ajtón jött be...hogy oda hogy került, még mindig nem tudom


  • Ironman2
    #25068
    Kösz,felrakom azt
  • Ironman2
    #25067
    De jó képeid vannak neked is!
  • kem001
    #25066
    Lány na, nem tudok írni..DD
  • lucifer9393
    #25065
    lény sim mindegyik egy lény
  • kem001
    #25064
    Nekem 1 fiú és 1 lény sim gyerekem született. Fiúnál ha jól emlékszem etettem almát az anyával
  • Coolfire
    #25063
    De hát tudod befolyásolni a gyerekek számát,és a nemüket is.Teljesen "legálisan".:)
    Ha almát etetsz a simmel,fiú,ha görögdinnyével tömöd az arcát lány lesz.Ilyen egyszerű.:)
  • Coolfire
    #25062
    Errortrap.Blokkolja a hülye scripteket.Tegnapelőtt folyamatosan azt csinálta.:)Csinált vagy 10 logot.Meg írja a játékban is,ha javít.
    Az biztos,hogy hazahoz mindent vele külföldről a sim.
    Nálam most az overwatch,no-cd,és az erortrap van fent.Remélem nem ütköznek.:)
  • Gólya #25061
    áhítat...



    megszereltem, de vajon meddig lesz jó?



    ez vizes...


  • Gné Era
    #25060
    Mellesleg mi?:)DD
  • Gné Era
    #25059
    na.. gyerekprojekt készen van..de ha megint fiú lesz:(( Nekem tök ritkán születik lány.
  • Ironman2
    #25058
    Na egy kis Kínai családi kaland:






  • kem001
    #25057
    Én is akarom nézni, hozd a kamerát DDD
  • Ironman2
    #25056
    Amúgy nekem se hozta haza a halakat meg a békát.Melyik mod orvosolja ezt?
  • Ironman2
    #25055
    De még mennyire!!!!!
  • Gné Era
    #25054
    ahhoz lenne eszed:)))
  • Ajsa
    #25053
    Hogyan lehet a simsnek műkörme vagy befesteni neki? :)
  • Ironman2
    #25052
    Azt megnézném....
  • Joschka
    #25051
    DDDDD...
  • Gné Era
    #25050
    na csinálok gyereket..:)):)DD