44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #25129
    DDDDDDDDDDDDDD
  • Coolfire
    #25128
    Na ez még tutibb.Kösz.:)
    Akkor megyek adok egy pár koncertet,szülök egy hármasikreket,és megcsinálom a liftet(ha megtudom).
  • Joschka
    #25127
    Nem kell lebontani, hanem tegyen be a pincébe meg a földszintre egy liftajtót, és a lábazathoz egy liftaknát és akkor jó lesz.
  • Joschka
    #25126
    A lábazatosba lehet liftet is rakni, mert nálam a "Kricsni klub" nevű csehó úgy működik.
  • Gné Era
    #25125
    DDDDDDDDDDD nehogy összekeverd:)D
  • Gné Era
    #25124
    azt le kell bontani szerintem
  • Joschka
    #25123
    Vagy én küldök képet róla, csak én meg temetésre, meg tejért megyek....de melyiket is kell előbb?!
  • Coolfire
    #25122
    Ezt meg is csináltam,megtaláltam a pinceeszközt.Csak az a bibi,hogy lábazatos a ház..
  • Gólya #25121
    egyszerűen úgy, hogy fogod a pince eszközt és berajzolod azt a méretet, amekkora pincét szeretnél

    most megyünk vásárolni, ha nem boldogulsz, utána csinálok képeket róla
  • Coolfire
    #25120
    Nekem úgy rémlett,hogy csak akkor veszítik el a kapcsolatokat,ha új városba kerülnek át.Ezért lepődtem meg.Mondjuk az énekes simemnek több ellenszenves/ellensége volt mint ismerőse/barátja,emiatt nem is nagyon bánkódtam.:)
    Viszont a nagy nehezen összeszedett plusz szem.jegyek elvesztése a kutyinál nem estek jól.
  • Coolfire
    #25119
    Mert eddig titok volt.
    Pedig ez benne van a PGG-ben is,és azt hiszem írták a mysimsen is.:)
  • Coolfire
    #25118
    Ha betartatod vele a "diétát",akkor tuti kislány lesz.:)
  • Coolfire
    #25117
    Én kérek.Van hozzá teám is.:)
    "egyszerűen behúzod alá"..ezt kifejtenéd bővebben?
  • Svenson
    #25116
    Ez eddig is így volt, nem tudom, miért van, lehet, hogy bug vagy egyszerűen nem figyeltek oda erre a gyártók. Régebben nekem még a családtagok közötti kapcsolat is megszűnt. Azt írta ki, ismerősök, és nem a családi viszonyokat.
  • Svenson
    #25115
    Ne má'.És ezt mér nem mondtátok eddig?
  • Gné Era
    #25114
    kíváncsi leszek erre a szülésre. simem úgy eszi a dinnyét,már attól van felfújódva szerintem:))))
  • Gólya #25113
    uhh...kérsz egy bundáskenyeret? túl sokat csináltam...
  • Gólya #25112

    és még a többit nem is mondom, mert akkor tényleg rám fognák, hogy intoleráns vagyok
  • Gné Era
    #25111
    Nagyon egy rugóra jár az agyunk:)DDD
  • Gné Era
    #25110
    Fúj..Ennél már csak két pasi undorítóbb:)DD Azért ezt parancs nélkül nem csinálta volna meg,ergo ez a te fejedből pattant ki..Perverz :)DD
  • Gólya #25109
    egyszerűen behúzod alá:)
    ha alapon van a ház és a házon belülről akarod megközelíteni a poncét, akkor elég nagy hely kell neki, hogy egyrészt az alapról levidd a lépcsőt aztán meg onnan a pincébe - vagy kívülről csinálsz lejáratot a pincének
  • Gólya #25108
    khmmm....fuuujjj
    (nem, kicsit sem vagyok diszkriminatív)
  • Mike
    #25107
    Az bizony szopas. Majd vissza kell bontanod itt-ott a hazad vagy kompromisszum kész vagy
  • Coolfire
    #25106
    A mysimsen 5 módszert írnak rá.A legegyszerűbbnek a meditálás tűnik..
  • Coolfire
    #25105
    Létező ház alá hogy lehet pincét építeni?Még sosem csináltam,viszont most jó lenne a nektároknak.:)
  • Coolfire
    #25104
    Nagy nehezen megoldottam az átköltözést,viszont egy-lét apróság zavar.
    1.Minden ismerős/barát/ellenség etc. elveszett,pedig nem új városba költöztettem őket.
    2.Eltűntek a kutya plusz személyiségjegyei.
    Ez most így van,bug v. megint elbasztam valamit?:)
  • Ironman2
    #25103
    Érdekes most nem kellett várni az utazással,rögtön vissza is engedett.Könyörögtem a Szfinxnek hogy engedjen be:

  • Ironman2
    #25102
    Megátkozott a múmia.hehehe
    Van 2 hetem hogy felderitsem a szfinxet,és levegye rólam az átkot.Más módszer nincs?
  • Joschka
    #25101
    Enyhén szólva...
  • Ironman2
    #25100
    Kicsit túl szoros lett a kapcsolat:

  • Ironman2
    #25099
    Kiscsajjal visszatértem Egyiptomba,3 helybélivel kellett összeimerkedni,hát persze hogy a legfőbb téma a komposztálás,és az újrahasznosítás.Lesifotósok viszont már ott se hagynak békán.DDD



  • Joschka
    #25098
    Nálunk meg vagy fél 5 körül kezdett neki esni...DDDDD
  • Joschka
    #25097
    A bal felső sarokba azért rakta ki a bandádat, mert a "vágólapra" kerültek, és onnét is lehet őket a másik telken levő házba visszaköltöztetni...mindenféle veszteség nélkül. Nálam a minap hurcolkodott át így az egész Bundy család...és minden gond nélkül.
  • Ironman2
    #25096
    Na ezt megtöltjük majd.2 emelet mélyen a pincében:

  • Coolfire
    #25095
    Itt olyan egy körül volt,pont amikor lent voltam a kutyával.El is kapott rendesen.:)
  • Ironman2
    #25094
    Az lesz,csak most vihar volt nálunk,ki kellett kapcsolnom a gépet.Érzékeny a lelke szegénynek
  • Coolfire
    #25093
    Építs neki egy páncéltermet,mint amilyen Dagobert bácsinak van.:)
  • Coolfire
    #25092
    A simbothoz kell?Talán az utolsó a metszések között van a szívalakú.Egyszer már én is belekezdtem a simbotba,de valamiért abbamaradt.:)
  • Gné Era
    #25091
    Ne is mondd,vinnem kell ezt a hülye szív alakú metszésű rózsaszín gyémántot..szedhetem a sok rohadt ércet,meg csiszoltathatom, mire meglesz
  • Ironman2
    #25090
    Nyitok majd egy kincseskamrát asszem: