44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #25169
  • Ironman2
    #25168
    DDD
  • Coolfire
    #25167
    Megyek is inkább pihenni.:))
  • Coolfire
    #25166
    Hű ezt benéztem.Most jöttem rá,hogy rám értetted.:)))Ezért az Eszter nap a hibás.:)
  • Joschka
    #25165
  • Coolfire
    #25164
    Ő akart kertészkedni,én csak hagytam.:)Legközelebb jobban oda kell rá figyelnem.Eddig mindig a kutyára koncentráltam,mert állandóan elvitték az állatvédők..
  • Gólya #25163
    eléggé elhanyagoltad akkor...gyakorlatilag egész nap nem volt wc-n

    anno az egyszem "sajátszülött" simgyerekemmel anyuka lazán bekocogott a kórházba, miközben apuka "panicked" és totyogott, mint a tojósgalamb
  • Coolfire
    #25162
    A Vespaval ment,mire odaért behugyozott..Az ember meg nem is ment utána a korházba.:)
  • Gólya #25161
    öregem...még jó, hogy anno az asszonyt nem zavartad vissza a szülőszobáról
  • Coolfire
    #25160
    Akkor jó...már azt hittem jobban égni fogok,hogy nem tudtam róla.
    Egyébként kárba ment a mai játékom,mert a simlány szar hangulatban mennt szülni,és a gép "sorsolta" a személyiségjegyeket.Úh. a mai nap nem lett mentve.:)
  • Gólya #25159
    ó, igen...az enyémben van:)
  • Gólya #25158
    jaja...templomban, orvos mellett:)
  • Coolfire
    #25157
    Van templom a játékban?
  • Joschka
    #25156
    DDD...majd pont a plé-bános toporog rajta...hehe
  • Gné Era
    #25155
    Még jó,hogy a tisztelendő nem lép át rajta a reverendájával..:)))az alatt csúnya dolgok lógnak.))
  • Joschka
    #25154
    Túl sok szentelt vizet ivott...DDDDDD
  • kem001
    #25153
    Templomban esik össze? DDD
  • Joschka
    #25152
    DDDDD...
  • Gólya #25151
    azért ami sok, az sok...otthon már nem is lehet aludni?


  • Joschka
    #25150
    Öcséééém...szakad megint az eső nálunk...
  • Joschka
    #25149
    Már neki is estem...
  • Joschka
    #25148
    DDDD....Marcy Darcy!!!!
  • Joschka
    #25147
    Nem baj, jó lesz majd a Marcy Carcy-éknak...azok házát úgyis csak a fantáziám alapján tudom meg csinálni..."kívüről"...a belső részeihez viszont a videókból tudtam képeket "lerántani"!!!!!!hehehe
  • Joschka
    #25146
    Danke!!!!!...DDDDDDDDDD
  • Ironman2
    #25145
    Raktam rá egy kunyhót,amibe nem lehet bemenni.DDDD
  • Ironman2
    #25144
    Tessék,itt a telek Joschka:

    http://www63.zippyshare.com/v/93679477/file.html
  • Joschka
    #25143
    Végül is talán nem is kell az egyedi méretű telek, mert közben meg látom, hogy van egy olyan, hogy: 35x25-ös...legfeljebb lesz hátul is egy nagyobb kert hozzá...hehe
  • Joschka
    #25142
    Ironman!!!!! Help my!!!!!

    Készíts nekem légyszi a játékban egy 30x25-ös telket. Tudod azzal az egyedi telekméretezős mod-al. Azt hajigájj rá néhány cuccot, majd exportáld ki azt töltsd fel nekem ide, mert tudod, hogy nálam a a sz@r nem szuperál. Újra kell építenem a Bundyék házát, mert a hátsó kutyaólas-grillezős rész még le van róla maradva...Előre is köszi szépen!!!!
  • Joschka
    #25141
    Máááá...túl vagyok rajta...sikeresen össze kutyultam rendesen a temetést a tejméréssel...
  • Gólya #25140
    össze ne keverd...mit szólna a Riska, ha nyakába akasztasz egy koszorút?
  • Gólya #25139
    ezért miért szegény?
    örülj neki, hogy nem olyan nyeszlett, mint sok mai kismama - megfújja a szél a kiskörmét, aztán rohan a dokihoz, Bernáthoz, ménkűhöz, hogy jajistenemmostmivan?

    egyébként ha te szülöd meg a hármasikreket, akkor már most foglalnék jegyet a közönség soraiba
  • Ironman2
    #25138
    Látom nagy sikert arattam a képpel!
    Az alsón képen lévő botos nénit is megismerte eléggé,de azt már nem akartam berakni ide.DDD

    De jó,mert nem veszíti el azokat akikkel már szerelmi szál szövődött.Jóbarátokat egy idő után el lehet veszíteni,ha nem foglalkozunk velük.
  • Joschka
    #25137
    Oxa, csak ne bőggyééé...
  • Joschka
    #25136
    De ha úgy mégse menne, akkor szedd ki a liftaknát és csak a két ajtósat hagyd bent, de a lényeg az, hogy a liftek pont egymás felett legyenek majd, erre figyelj oda!
  • Coolfire
    #25135
    Oké,köszi.Megyek nyomatom tovább.Majd ha elakadok,jövök vissza rinyálni.:)
  • Joschka
    #25134
    Nem baj, mert nem az a lényege...tedd csak be az aknát a lábazatba, azt ha kész az egész próbáld ki rögtön valamellik simmel.
  • Coolfire
    #25133
    Szegény simem még az utolsó trimeszterben is a 40 szőlőtőkét gondozgatja.:))
  • Joschka
    #25132
    DDDD...idióczkíj...
  • Coolfire
    #25131
    Az nem baj,hogy elég alacsony a lábazat(kb. fele az aknának)?
  • Joschka
    #25130
    Biztosan meg tudod, ha csak nem adtad vissza a doktoridat menet közben és megint írástudatlan nem lettél...DDDD