44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #25209
    De a "pihenek egy picit" az neki lehet, hogy egy jó alvás ám!
  • Svenson
    #25208
    hát alig aludt, melege van, és ahelyett, hogy aludna, játszik.
  • Joschka
    #25207
    Miért is mazochista?
  • Svenson
    #25206
    micsoda mazochista vagy!
  • Joschka
    #25205
    Olyasféle van, hogy vizes csúzda, ami ugyi a Nemzedékekkel jött, de ezzel nem lehet bele pottyanni a medencébe....hehe

  • Joschka
    #25204
    No, Vasemberrel közös gyereketek lesz?!...Mi lesz a neve: Joschka-Pischta?!!!!!!!!
  • Joschka
    #25203
    Bocs Coolfire, ezt GnéEra-tól kérdeztem...DDDD
  • Joschka
    #25202
    Háhháhá...csak nem Natalia Oralia a művészneved?
  • kem001
    #25201

    2010 Morgan Aero 8
  • Ironman2
    #25200
    De megyek,csak még egy picit pihenek,hajnal fél 3 óta fenntvagyok,most értünk meg a vásárlásból,és melegem is van (2 sört már bedobtam.hehe)
  • Coolfire
    #25199
    Pfff...nem is csoda,hiszen már eddig a teljes sorozat 24GB+mentés.Én is kényelmesen elszívok egy cigit mire betölt,és elkezd folyamatosan futni.
    Kéne estefelé szülni egyet,nem jössz?
  • Ironman2
    #25198
    Xp-n már egy örökkévalóság a betöltés.tegnap próbáltam a másik gépemen is.
  • Ironman2
    #25197
    Ja.lehet.De azért jó lenne.
  • Coolfire
    #25196
    Olyasmi még nincs benne?
  • Coolfire
    #25195
    Ezt honnan veszed?Ott általában az AAA-s játékokat jelentik be.Nem emlékszem,hogy a Sims 3 akármelyik kiegészítőjét E3-on jelentették volna be.De lehet,hogy tévedek.:)Legyen igazad!
    Marha kíváncsi vagyok én is,mit taknyolnak össze tizennegyediknek.Basszus még kimondani s sok...
  • Coolfire
    #25194
    Íjjjj.....
  • Ironman2
    #25193
    Azt ugyse fogják bevezetni,mert az elején megmondták hogy állatvédők,és állat levágásáról szó sincs.D
  • V43 1105
    #25192
    A Sims 3 disznóvágás stuffot ?
  • Ironman2
    #25191
    Én meg már nagyon várom jun.4-ét,mert akkor jelenti be az EA az őszi kiegészítőt,az E3 keretében.
  • Ironman2
    #25190
    Lehet örülni.Állítólag prémium tartalomként érkezik a store-ba a vizicsúszda,és az ugródeszka:

    http://simsvip.com/?p=11153

    http://www.simprograms.com/40933/diving-board-andor-pool-slide-to-be-added-as-store-premium-content/
  • Gné Era
    #25189
    husi-musi..olyan..van mit fogni rajta..ja és árnyékba van a fejem.)DDDDDDDDDDDDDD
  • Joschka
    #25188
    Ez mikor "lő" egyet, akkor a múmiákról le esik a "kötszer"...DDDDDDDDDDDDD
  • Joschka
    #25187
    DDDD...tüdős hurka!!!
  • Joschka
    #25186
    Így néz ki a simem "beöltözve"....csak, hogy el tudjátok képzelni...DDDDDDDDDDD



  • Joschka
    #25185
    Azon szoktam röhögni, mikor a pukkancs simem Simdiana Jonesnak volt öltözve...azt kinyitogatta sorban a szar-kofágokat, azt egy rövid matatás után valami berántotta oda......de egy kis gyimálás után azért mindig ki tudott onnét jutni...igaz gyűrött volt szegény...meg néha össze is fosta ettől magát...DDDDD
  • Joschka
    #25184
    Szóval akkor rendezel egy jó kis mártogatós "bulit", mi?!
  • Ironman2
    #25183
    Meglesz az 5 kanópuszedény,akkor egy múmiát szabaditok a városra.heheheh.Beküldök majd valakit a szarkofágba aludni egyet
  • Ironman2
    #25182
    Mire az összes metszést megtalálom,nyithatok egy kincstárat.DDD Tényleg nagyon sok van.Ráadásul egyfajta metszésből is sok megtalálható.Azokat adom el.Mindegyikből csak egyfajtát gyüjtök.
  • Ironman2
    #25181
    Gyülik,gyülik:

  • Ironman2
    #25180
    Brutális ez a 750 mb-os mentés.És még franciában nem is voltam
  • Svenson
    #25179
  • Svenson
    #25178
    Na tessék. Micsoda pasi az ilyen?
  • Svenson
    #25177
    Külgyél ide felhőket. Meg a simsbe is!
  • Svenson
    #25176
    Ja, akkor azért nem ismerem.
  • Svenson
    #25175
    Foglalj nekem is, de első sorba, szeretnék jól látni. :D

    Amúgy lehet hármasikreket szülni a simsben? Ezt se tudtam ám, pedig nem is tudom, hány éve játszom. Nekem mért nem megy? A kettes ikrek is alig.
  • Ironman2
    #25174
    Prima Game Guide.Kézikönyv,de részletes leirással,amit pénzért árulnak külön.
  • Svenson
    #25173
    Na igen, azt elhiszem. De nem ír ki valami ilyesmit, amikor a katalógusba akarsz menteni? Mintha úgy rémlene, hogy figyelmeztet, vagy az más?
  • Svenson
    #25172
    Mijaza PGG? Én csak itt olvasok sims oldalt, nem járok máshova. Erre is ritkán van időm, mint a mellékelt ábra mutatja. (Mármint az, hogy viszonylag ritkán vagyok itt.)
  • Ironman2
    #25171
    Mi van akkor ha rámegyek hogy:menjen az alaptáborba,és ott van egy Nraas opció? Arra nem akartam ráklikkelni.Errortrap van fent nálam
  • Gné Era
    #25170
    Ja de nagyon röhögökDDDDD