44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #25249
    Nézd meg a saves mappát van-e backup fájl a mentésről.vissza lehet állítani a mentést,ha a backup tartalmát másolod vissza a sima mentésbe
  • lucifer9393
    #25248
    3 hónap után kinyitom a játékot.... sehol egy mentés, és minden visszaállt az alap felbontásra... WTF?
  • Joschka
    #25247
    Na, megyek most csinálom tovább a Bundy-házat, mert így sose lesz készen.
  • Joschka
    #25246
    Nálam egyszer volt olyan, hogy se a simet, sem a menüt nem töltötte be, mikor Kínába akartam menni...be is sárgultam tőle mérgemben...DDDDDDD
  • Joschka
    #25245
    Hát lehet, hogy az okozhatta a galibát nálad...
  • Joschka
    #25244
    Szia!

    Mostanában nem voltam a játékban külföldön. De ott is szoktam a cheat-et használni, mert sírfelderítés közben így más apróságokkal nem kell foglalkoznom.
  • Ironman2
    #25243
    Meg amit irtam a topikomba az elöbb is,hogy hazautaztattam a simemet Egyiptomból,erre a kamera ottmaradt az alaptáborban,és senkivel se tudtam játszani.Ki kellett lépnem mentés nélkül,most ujracsinálhatom a szfinxes megtisztulást.Lehet az Nraas errortrap kavar be.
  • Ironman2
    #25242
    Hát én már nem akarok csalni,de az ember néha rákényszerül,mert vannak idegesitő dolgok a játékban.PL legjobb sírfelderítés közben elromlik a kedve
  • Joschka
    #25241
    Pölö...a 3D-s szemcsivel játszani, vagy el megy egy szórakozó helyre és egész nap meg egész éjjel ott van...DDDD
  • Joschka
    #25240
    DDDD...Az enyémnek nem kell felkelnie, mert le se fekszik. Minek ha minden szükséglete állandóan csúcson van...(cheat kóddal játszom). Így egész éjjel is mindeféle dolgot tud csinálgatni...hehe
  • Ironman2
    #25239
    Pár hónappal elöbb úgyis kiderül,mivel az online boltokban előrendelés alapján is folyik az üzlet.Úgy még jobban megéri a boltoknak,meg se jelenik a játék,de már milliós előrendelésük van.lásd:Amazon
  • Ironman2
    #25238
    DD.Az jó lenne
  • Coolfire
    #25237
    Lassan úgyis elkezdenek kiszivárogni a hírmorzsák.De ezt az egymás után 2 stuff dolgot nagyon nem értem.Annyira szüksége volt az EA-nak a Diesel pénzére?
    Remélem ezek után 2 expansion jön ki.:)
  • Ironman2
    #25236
    Az meg aug.19-én lesz,szóval addigra már kiderül mi lesz az új kiegészítő reméljük.
  • Ironman2
    #25235
    Sims studió nem fog részt venni az E3 kiállításon,ezt az EA kommunikációs igazgatója is megerősítette Twitter bejegyzésében.

    http://simsvip.com/?p=11194

    hát akkor várhatunk még a nagy bejelentésre. (amúgy lesz még Gamescom is)



  • Ironman2
    #25234
    Megvettem a Mégse-rutinomata-t.Szerintem az hasznos kellék felkelés után.DD
  • Ironman2
    #25233
  • Joschka
    #25232
    Nem,. Igy pont olyan...szexisen nézek ki, hogy csak na!!!!....Mint Dr. Genya...DDDDDDDDDDD
  • Joschka
    #25231
    ...DDDDDD tudod mikor?!...az már van nekem...a hátamon!!!!!
  • Joschka
    #25230
    Hűha...e tévesztettem...
  • Coolfire
    #25229
    Vegyél magadnak hajat pölö..
  • Coolfire
    #25228
    Nono..ez nem az a topik..
  • Joschka
    #25227
    Én akkor már csak az egyiket tudnám meg venni, mert már csak 650 SP-m van...akkor inkább egyiket se veszem meg...amúgy is meg van azt működik...hehe
  • Coolfire
    #25226
    Tényleg hasznos,a simjeim olvasnak,és könyvet rendelnek rajta.:)
  • Ironman2
    #25225
    Valamire el kell már költenem amit kaptam az eredeti koronggal.Ruhákra,meg átszinezett bútorokra nem fogom költeni.Ez a Multitab legalább hasznos,ahogy olvasom a visszajelzéseket.
  • Coolfire
    #25224
    Szerintem a kettő együtt az igazi.:)Nincs is jobb a sült jégkrémnél.:)
    Ezért mocsok az EA,hogy az ilyeneket 500 SP-ért adja.
  • Ironman2
    #25223
    Melyik a jobb? Az olajsütő,vagy a fagyigép? A multitab 6000 már megvan eredetiben.
  • Ironman2
    #25222
    Külön-külön 500
  • Ironman2
    #25221
    Na már tudom mire költöm el az 1000 simpontomat.500-ért most meg lehet venni a Fagyigépet,az olajsütőt,és a Multitab 6000-et
  • Coolfire
    #25220
    Nekem sem jött ma össze.Most meg már nem kezdek bele.
  • Ironman2
    #25219
    Ez így volt,fél 9-ig aludtam,csak még nem játszottam ma
  • kem001
    #25218

    2011 Audi R8 Spyder 52 FSI quattro

    1960 Ford Anglia
  • Svenson
    #25217
    nekem tévé se kell hozzá. No de ne offoljunk itt, mert agyon leszünk csapva. (Kezdem azt hinni, hogy én vonzom az off témákat. :D)
  • Joschka
    #25216
    Azt olyankor se kép, se hang...hehehe
  • Joschka
    #25215
    Én ennek a szakértője "tévé nézés" közben vagyok....csak ott csatornaváltások között fordul elő sűrűn nálam...
  • Joschka
    #25214
    Era...akkor már neked a simemet ruha nélkül meg se merem mutatni...mert lelöknéd a monitorodat a helyéről annyira rá akarnál cuppanni...DDDDD
  • Svenson
    #25213
    ha te mondod. :D
  • Joschka
    #25212
    De ha mégsem akkor játék közben...DDDD...két egér mozgatás között is lehetséges lehet a dolog...
  • Joschka
    #25211
    Annyira ismerem Vasembert, hogy játék előtt biztos húzott egy jót a lóbőrön...hehehe
  • Svenson
    #25210
    az lehet.