44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #42702
    Semmi gond...csak megállt náluk az idő!
  • Ironman2
    #42701
    Az a jövőbeli rokona
  • Austin Bailey
    #42700
    Csodálatos!

    A bal oldali ajtó az alapjátékból van, a jobb oldali pedig az Előre a jövőbe kiegészítőből. A fejlődés döbbenetes.

  • Ironman2
    #42699
    Ez de jól néz ki! Igaz zárt béta tesztelés alatt van,de csak a kiegek kellenek hozzá,semmi cc,és store

    várom hogy megjelenjen,egyébként sok város letölthető ezen az oldalon
  • Greencola
    #42698
    Na mindegy.
  • Ironman2
    #42697
    Vagy pedig adnak egy telket és azon belül fog kőrözni.D
  • lucifer9393
    #42696
    Igen, ez csak vmi gagyin működő traktorocska lesz (remélem tévedek), engem egyelőre nem hoz lázba. A hőlégballon után kevés a remény, majd ez is egyik telekról a másikra teleportál :D
  • Ironman2
    #42695
    Meg a csirkék az ól elött toporgnak,a tehén meg körbe-körbe mászkál,de legalább el lehet dönteni.DD
  • Ironman2
    #42694
    Már jelezték a twitteren hogy dolgoznak mégegy városon,de nem hiszem hogy az jön csütörtökön mert azt agyonhájpolták volna már ennyi idő alatt,meg beszokták mutatni LB-ben is az új városokat!
  • Ironman2
    #42693
  • Joschka
    #42692
    Van pincéres mod az éttermi sütőhöz már!
  • Joschka
    #42691
    Akkor már jelezték volna, hogy új város jön.
  • lucifer9393
    #42690
    Én most szereztem be pár premium store contentet, többek között a fagyigépet, fritőzt, a kemencét, a vaslapot, a szörfös cuccot stb. és szerintem a legjobb premium store contentek a főzéssel kapcsolatosak. Olyan sok étel van már, ha a 10-es szinten van a főzés skill, és annyi lehetőség, hogy szinte megéhezik az ember. Egy valamit nem értek: ha már az alapjáték óta van nagy, igazi pizza méretű pizza (amit házhoz szállításkor kapsz) akkor miért nem használták fel azt a mesht, különböző feltétekkel. Kicsit illúzió romboló, hogy betesz egy jókora tésztát a kemencébe, és egy feleakkora semmicske lesz belőle. A szörfös cucc elég gagyi, skillt nem növel, csak az erőnlétet, a hegedű se add hegedű skillt, csak + 3 Szórakozást, és nem lehet benne fejlődni. Kicsit félkésznek tűnnek ezek a store-ban kiadott tárgyak. Pl. az étterem gyakorlatilag használhatatlan - meg mi az, hogy csak séf van és pincér nincs. Még sorolhatnám... de legalább van, ezt elmondhatjuk/ják.
  • Austin Bailey
    #42689
    szerintem ez egy város is lehet. Azt kizártnak tartom, hogy majd traktorral lehet furikázni a telkeden.
  • Joschka
    #42688
    Bár sosem lehet tudni. Lehet, hogy kombájnt is kapunk majd...egyszer.DDD
  • Joschka
    #42687
    Háháhá...nem, nem kombájnra gondoltam.
  • Coolfire
    #42686
    Ja,hogy erre gondoltál...azt hittem kézzel kell aratni..
  • Joschka
    #42685
    Ez:

    A Kaszás kísérteties kúriája

  • Coolfire
    #42684
    Milyen kaszás ocsmányság?
  • Joschka
    #42683
    Na, ezt - ellentétben azzal a kaszás ocsmánysággal - nem fogom kihagyni!!!
  • Joschka
    #42682
    Gondolták: Ha már nem lehet hivatalos tanyás kieg akkor a storeban is meglehet játszani.:)
  • Joschka
    #42681
    Na, ja....van már csirkeólunk, tehén istállónk....a sok trágyát valamivel el is kell szállítani, nem?
  • Joschka
    #42680
    Szerintem ez kertészeti kistraktor... gyümölcsösben. Azonkívül a skacok is jól szórakozhatnak, hogy Józsibá' össze-vissza hurcolássza majd őket.
  • Joschka
    #42679
    Rögvest barna mártást csinálok!!!...

    Hofferezni fogunk?!!!
  • Coolfire
    #42678
    Ide látom,hogy drusza becsokizik az örömtől.
    Mekkora királyság lenne tényleg a földművelés.
    Jövő ősz még nagyon messze van,és már semmi expansion és kieg nem fog megjelenni hozzá.Ergo ki kell a sok szart még dobálni ami kimaradt a kiegekből.Az is lehet,hogy volt farmos és üzletes terv is,és most szórják ki a darabjait jó pénzért..
  • Ironman2
    #42677
    ..ötleteket
  • Ironman2
    #42676
    Na ez tuti nem az úton megy ahogy nézem.Jó lenne egy kis földművelés a játékban.DD

    Igazán kiadhattak volna egy farmos kiegészítőt,kár hogy darabokban sózzák el az ütletet
  • Ironman2
    #42675
    Valami újdonság jön a storeba megint csütörtökön:

    http://simsvip.com/2013/11/04/new-sims-3-store-teaser/



    TRAKTOOOOR!!!!!
  • Greencola
    #42674
    Bármiben túlzásba lehet esni.

    Én néha csak azon kapom magam, hogy süvítek az oldalakon és 10 mpként kattintgatok.
  • Austin Bailey
    #42673
    nekem 6 giga cuccom van berakva és még ennyi ami nincs berakva.Az mit jelent, hogy "túlzás"? Benne van a Bibliában, hogy mennyit lehet, vagy mi alapján állapítod meg hogy mi a túlzás?
  • Greencola
    #42672
    Ti milyen gyakran töltötök le egyedi tartalmat és mennyit?

    Én néha már úgy érzem túlzásba esek...
  • Ironman2
    #42671
    2 ingyenes cucc a hétvégére,még ma tölthető!

  • kem001
    #42670
    Dokumentumokat áthelyezed D-re. Jobb klikk rajta, és ott be tudod állítani, hogy hova tegye.
  • rvn
    #42669
    Sziasztok!

    A mentések helyét meg lehet változatni? SSD-m van és szükös a hely a C meghajtón. Át szeretném rakni a mentéseket a D-re hogy felszabdítam azt a pár GB-ot.
  • Austin Bailey
    #42668
    ja igen, ezt már mutattam, bocsi.
  • Svenson
    #42667
    Nekem csak azt adja ki, hogy pipával merülhet. Ezek szerint a jártasságtól függ?
  • Austin Bailey
    #42666
    rákattintasz a tengerre és ott kiadja. De gyakorolni kell, mert 1-es jártassági szinten még nem tudsz lemerülni.
  • Svenson
    #42665
    Sziasztok. A Szigetvilágban hogy lehet búvárkodni? Mármint búvárruhában, palackkal.
  • Austin Bailey
    #42664
    közben találtam még egy képet egy olyan házról, ami meg kicsi lett. Lehet hogy már mutattam.



    Ezeket amúgy csak azért mutogatom így aprpo nélkül, mert régi sims 3 mappákat törölgetek, és onnan kerülnek elő.
  • Austin Bailey
    #42663
    ja igen, eszembe jutott. Azért nem tudom itt használni az átszínezett kéményt (és akkor mégsem az van a képen), mert a tető meredeksége miatt az utolsó szint cfe-vel túl van emelve, amihez a gyári kémány tud alkalmazkodni a részekből összerakott cc kéménynél viszont nincs 1/3, 1/2 és 2/3 magas változata. Ez pedig azért fontos, mert ez sem színezhető kémány, hanem olyan kéményeket, ad amiket moveobjects-sel el tudsz bontani, és a színezhető kémányelemekkel felépíteni. Az én esetemben tehát ha ebből építem fel a kéményt, akkor a füstölő felső rész és a kémény teste között hiányzik egy 1/3 magas keskeny elem.