44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #25411
    Felőlem még az időjárás is jöhetne benne! Amúgy szeptember 7-re van kiirva az Amazonon.
  • Ironman2
    #25410
    The Sims3 Supernatural.Akkor ez UFO-s lesz?
  • Ironman2
    #25409
    Most jegyezték be az Amazonon:

    http://www.simprograms.com/41222/breaking-news-ep-7-name-and-date-leaked-via-amazon/
  • Ironman2
    #25407
    Ah! Megvan a 7 EP cime SUPERNATURAL!
  • Bal0924
    #25406
    Hol tudom megnézni a neten, vagy akárhol, hogy milyen verzió a legfrissebb?
    Mert most újraraktam az egész Sims-et, és mióta fölrakta az origin programot, azt a választ kapom, hogy nem tud csatlakozni a netre. Miközben be is vagyok jelentkezve a programba.
  • móni76
    #25405
    Feltettem a need for speed world online játékot ami szintén EA games és azóta van ez tulajdonképpen , talán ez zavarta volna be? letöröltem de most sem működik megfelelően !! mi lehet az oka?
  • Ironman2
    #25404
    1.33.2-es patch is 950 mb,12 megával lesz több az 1.34-es.Abba már sok javítás belefér.Én is kiváncsian várom.Szerintem ma vagy holnap már kint lesz a patch
  • kem001
    #25403
    Nem tettél fel mostanság ruhákat?
  • móni76
    #25402
    sziasztok! Segítsetek nekem. Tegnap a sims-em rendesen működött, de ma az egész játék olyan volt mintha hiányozna belőle valami elem , nem töröltem ki belőle semmit és hiányoznak belőle dolgok ,nemértem hogy miért?! Mikor bemegyek hogy sim létrehozása ,a simek is kockásak , meg a kezük és a testük is hosszabb mindtha kiálna valami a kezükből is... nem tuom hogy miért?! segítsetek mit csináljak?
  • Joschka
    #25401
    Amúgy meg újabban úgy készítik már a Sims 3-hoz az újabb kiegészítőket, hogy ha nincs fel telepítve a legutóbb megjelent javítás, akkor hiába akarod a következő kiegészítőt feltelepíteni, nem fogod tudni fel rakni, mert nyávog, hogy hiányzik ez és ez a patch neki...Én a Királyi lakosztály cuccossal jártam így.
  • Joschka
    #25400
    Néha jó, hogy vannak ezek a javítások... De csak néha.
  • Svenson
    #25399
    De minek?
  • Joschka
    #25398
    Jól meg hízott ez a patch!!!...
  • Joschka
    #25397
    Szerintem sem foglalkoznak már ilyen apróságokkal, hogy "bogarak"...és más egyébbel sem.
  • Svenson
    #25396
    Pech. :(
  • Coolfire
    #25395
    Ebbe talán beleférne a rengeteg bogár javítása.:)
    De ez sajna cumulative,ergo szerintem alig fog fixálni valamit.
    Igaz changelogot még nem láttam.De nem nézem ki a készítőkből,hogy régebbi hibákat is javítanának.
  • Ironman2
    #25394
    Jön az 1.34-es patch a Kate Perrys cuccokkal! 962 mb lesz a drága!

    http://simsvip.com/?p=11370
  • lucifer9393
    #25393
    Nem értem, mi lehet a gond, hiszen a legújabb frissítést szedtem le nemrég... igaz maunálisan, mert a custom content miatt valamiért engem nem hagy frissíteni automatikusan
  • lucifer9393
    #25392
    Most nem a tálkába ragadt bele... hanem épp akkor, amikor meg akarta szaglászni a gazdáját...
  • Svenson
    #25391
    Miért nem rakod máshova a tálkáját? Vagy ne engedd, hogy őrizze. Vagy csinálj új tálkát máshova.
  • Svenson
    #25390
    Én se, folyton kitörlöm egy idő utána családjaimat. Kivéve azt, amelyiket A saját családomról mintáztam. De azzal se nagyon játszom.
  • lucifer9393
    #25389
    oké, feladom... a következő kutya is beragadt...
  • lucifer9393
    #25388
    hát szorult még mindig... kénytelen voltam törölni... pdig épp örök barátok lettek... francba már, a hülye hibák miatt...
  • Joschka
    #25387
    Tök jó, most már akár gokardozhatunk is....
  • kem001
    #25386

    2009 Lexus GS450h

    2012 Understrech Kart
  • Joschka
    #25385
    Hát ha kilépés előtt nem mentetted el a szorulását..., akkor amikor vissza mész a játékba, tedd a tányérját távolabb a faltól...DDDDDD
  • lucifer9393
    #25384
    Beragadt a kutyám a tálkájának őrzése közben... Se resetSim, se moveObjects nem oldotta meg, és ott haldoklik beszorulva... most kijöttem a játékból, remélem rendbejön. Valakinek hasonló?
  • Coolfire
    #25383
    Nekem is volt már elég sok.Csak sosem tartom meg a mentéseket.:))
  • kem001
    #25382

    2012 Chevrolet Camaro ZL1
  • Svenson
    #25381
    Egyszer majd csak sikerül. Én csak egyszer csináltam termékenységi kezelést, lettek is ikrek egyből.
  • Svenson
    #25380
    Hát miért nem hívtál dadát?
  • Gné Era
    #25379
    Én valahogy diploma nélkül is mindjárt a legelején rájöttem..:)DD Hiába na..pasik..:))
  • Gólya #25378
    hiába na, a diploma az mégis csak diploma na...

    vajon miért is kedveled az ikreket...?
  • Joschka
    #25377
    Én meg mézeskalács házat akarok...
  • lucifer9393
    #25376
    Időközben rájöttem... már a szakma vállalásának legelejétől lehet, csak nem civilben... fel kell hozzá ölteni az uniformist...
  • Coolfire
    #25375
    Kellenek az utódok.:)De ahogy ismerem magam,kiválasztom közülük a legszimpibbet,s azzal viszem tovább a génállományt.:))
  • Gné Era
    #25374
    anyám..tiszta gyerekgyáros vagyDDD
  • Coolfire
    #25373
    Igen.:)Bár a kutya és a kicsi először sok volt ennyi gyermektelen időszak után,de belejöttem.Gyorsan kipörgetem a csecsemő és tipegő kort,aztán jöhetnek a gyerekek sorban.:)
  • Gné Era
    #25372
    neked az ikrek a mániád??én meg mindig azon izgulok,ha ellik a csaj,hogy nehogy ikrek legyenek:)) eccer szült ikreket,nyomorult,majd belehalt olyan fáradt volt,és a kölkeket mégis elvitte a gyámügyes.)))
  • Gné Era
    #25371
    el kell érned bizonyos szintet,hogy borravalóért tudj előadni a parkban..asszem a 4-es szint után engedi..gyakorolj otthon,azzal is fejleszted a tudásodat és nő a szinted..