44549


no-warez.gif
  • kem001
    #25451
    Figyelemelterelés ez, vagy valaki túl sok Twilight-ot olvasott..
  • Gné Era
    #25450
    Szerintem csak a tízenéves közönségre mennek rá...A többit leszarják..Ez már totál ilyen Harry Potteres feiling lesz
  • Joschka
    #25449
    Még ha egy időjárásos előtt valamilyen üzleteset kiadnának, azt szerintem mindenki elnézné nekek, de egy ilyen ocsmány témát...már nem!
  • Joschka
    #25448
    Biztosan a tulajok gyerkőcei vannak az ilyesmiért oda...
  • kem001
    #25447
    Várható volt a varázslós kiegészítő, ha belegondolunk.. Mivel egyik patch-be benne hagyták a vérfarkasos cuccokat, szvsz nem újdonság ez... Különben is, vagy figyelemleterelés ez, vagy úgy érzik, hogy ha lesz időjárás kiegészítő, akkor avval nem kis dolguk lesz
  • lucifer9393
    #25446
    Felakasztanám az összes fejlesztőt...Direkt idegesítik a népet... tudják jól, hogy mindenki az évszakokat várja, erre megnt vmi varázslós hülyeséget csinálnak...
  • kem001
    #25445
    Érdekesen hangzik, csak azt nem értem, hogy EA-nél ki van ennyire oda a varázsló kiegészítőért...
  • Gné Era
    #25444
    ppff..nem hangzik túl jól..teljesen a taknyosorrú tiniknek csinálják ezeket a kiegészítőket.
  • Joschka
    #25443
    Lassan már csak Shrek-et kell el készítenem hozzá...
  • Joschka
    #25442
    DDDD....vasorrú banyák, varangyok...
  • Joschka
    #25441
    Meg egy ilyen listát is találtam a kép mellett:

    Új okkult Sims:

    Vérfarkasok

    Képes átalakítani oda-vissza az emberi SIM vérfarkas.
    Can üvöltés a holdat, csak éjszaka.
    Használhatják az érzékek a nyomára bukkanni ritka elemeket.
    Van egy nem rejtett Lycanthropy készség.
    Tud bocsánatot válás egy vérfarkas.
    Lehet nem sok alapvető kölcsönhatások és kirándulások "a csomag".
    Sok kis vérfarkas kölcsönhatások íze, mint a "viccet szórnak", vagy "nem megfelelő Sniff".
    Új csúszkák CAS vérfarkas, pl. az orr és szemöldök.
    Boszorkányok

    Lehet varázsolni alma alma és méreg.
    Fordulhat a Sims varangyok.
    Használhatja a seprű a járműveket.
    Mágiaismeret készség.
    Tündérek

    Fairy ajándékokat adnak buffok.
    Átalakítás animációk, minden korosztály számára a baba felfelé, teljes méretű simek egyre lebegő kis tündérek.
    Szöveg ami akkor már kis tündér házak, és tündéri Sims Woo-hoo, stb bennük.
    Tündér tündér por és a nektár.
    Szárnya van, esetleg a különböző hozzáférhetővé.
    Sliders a hegyes fülek.
    Sok új, fényes bőrszínt.
    Új objektum vagy objektumok Skill:

    Aranycsinálás

    Esetleg egy képességet.
    Lehet, hogy italokat és dobja őket.
    Lehet esetleg, hogy egy bájitalt, hogy átmenetileg fordul Sims zombik.
    Méhészkedés

    Lehet raj méh csípte.
    Lehet, hogy méz.
    Arathatunk méz.
    Lehet, hogy gyertyát.
    Új Karrier:

    Fortune Teller

    Két ága - a misztikus és szélhámos
    Szélhámosok támaszkodnak tanulmányozása ügyfelek és találgatás, azaz, " forró olvasás "és a" cold reading ".
    Misztikusok valószínűleg jóslás mágikus hatalmat.
    Egyéb Kiegészítések:

    Holdfázis helyett statikus hold. Kód már erre a világban fájlokat, mivel az alap játék.
    Az in-game ajándékozás mechanizmus az EA Store-ban.
    Mágikus tárgyak értékesített The Sims 3 Store nyerhetnek extra kölcsönhatások.
  • Joschka
    #25440
    Paff... na, ez vajon megint mi a bánat?!!!!!



    (A Sim Programs oldalán találtam az előbb.)

  • Joschka
    #25439
    Én se repdesek a örömtől emiatt a xar miatt...
  • Gné Era
    #25438
    Hát valahogy ez az új kieg(ha ez lesz),nem villanyoz fel..
  • Joschka
    #25437
    Ebben a kacatban talán egyedül a méhészkedés lesz a jó, de a többi nem...hehe már előre látom, hogy a méhek jól össze csípkedik a sok simet azt mind dagattra puffad a sok méregtől. Coolfire, készűlj mert kell sok ellenanyag!!!!
  • Joschka
    #25436
    Én szintén utálom ezeket a szopós szájú, holdvilágképű, sárga szemű izékat, mert a simem folyton beléjük botlik úton-útfélen... Nem is engedem, hogy barátozzon velük...hehe
  • Gné Era
    #25435
    Én utálom ezeket a vámpírokat,nem barátkozom velük,de pl a csaj bemegy a munkahelyére,elkezd beszélgetni valamelyik munkatársával ,egyszer csak jön haza,mert vámpírt látott..
  • Coolfire
    #25434
    Azért már a storeban lehet utalást találni rá,hogy lesz valamilyen "varázslós" expansion.Lásd varázskönyv,varázsüst,voodoobaba,kristálygöm etc.(MegaMagicSet)
    A varázsüt viszont tényleg jópofa,mindenféle dolgot lehet benne "teremteni".
    Varázsital eddig 2-3x sikerült,akkor is csak ilyen ölelkezős.:))
  • lucifer9393
    #25433
    Már énse... kénytelenek megcsinálni a nyitott szomszédságban... túl nehéz lenne nekik havat meg esőt generálni mindenhova. Elég biztosnak tűnik ez a következő Supernatural cucc... sajnos :/
  • Joschka
    #25432
    Akkor előbb-utóbb bezengik, hogy mi a szar lesz...időjárásosat én má nem is várok...me láttam azt a képet, amit feldobtál Coolfirenek.
  • Ironman2
    #25431
    Meg a hivatalos fórum is tele van vele
  • Joschka
    #25430
    Most má mingyá ki jön ez az édességes katyvasz is...
  • Joschka
    #25429
    Mert már mindenkinek tele a bugyra a sok találgatással, hogy vajon mi lesz a következő dobásuk.
  • Joschka
    #25428
    Ja, látom a sim programson...
  • Ironman2
    #25427
    Birom,már a fél világ erről beszél.Nagyon sok oldalon kint van már az info,pedig csak az olasz amazon oldalán jelent meg az előrendelés.És ez Limited Edition,akkor valami plusz dolog lesz benne
  • Joschka
    #25426
    Áhhh...azt ezek nem csinálják meg...bár nem is tudom....mongyuk mint a világ körülben talán lehetne ez meg Rio de Janeiro-ban, nem?!...hehe
  • Ironman2
    #25425
    Mondjuk az lenne a reális ha külön városban lehet gyakorolni ezeket mint az első rész Magic Townja
  • Joschka
    #25424
    Persze. Várjuk meg a hivatalos bejelentést...utána is ráérünk megdobálni őket, ha rossz az, amit mondanak...hehehe
  • Ironman2
    #25423
    eheh.Azért az NPC-k is aktivak a városban ne feledjük.Békává is változtathatják a rokonaimat ha nem figyelek oda.Na de megvárjuk mi lesz.
  • Joschka
    #25422
    Egen...egész jó vagy külföldiülben...
  • Joschka
    #25421
    Még ez a jó benne...persze a patch majd abból is kell azért!
  • Ironman2
    #25420
    Mint pl:a mágia.
  • Joschka
    #25419
    Ez az egész már felháborítóan rossz...ha tényleg ebbe az irányba megy el...
  • Ironman2
    #25418
    Hát igen.Nem kötelező feltelepíteni kiegeket.Ha akarja az ember akkor valamelyiket lehagyhatja.
  • Joschka
    #25417
    A Supernatural név első sorban természetfölötti dologra utalhat...
  • Ironman2
    #25416
    Hát az biztos hogy nem jó irányba megy,mert az elején megmondták hogy valóságosabb lesz a harmadik rész.Több realítást raknak bele.Erre most elcseszik az egészet bübájokkal,meg vérfarkasokkal,meg zombikkal.Az érdekes lesz majd hogy hullák mászkálnak majd a városban.A vámpirokat még megbocsájtom,de az is idegesít hogy barátaim akikkel összehaverkodtam egyik napról a másikra "pirosak" lettek.
  • Joschka
    #25415
    Na, ha tényleg ilyen ocsmány dolgok lesznek benne, akkor ezt a nagy kieget ki hagyom, az biztos!
  • Ironman2
    #25414
    Valószínü hogy a mágiával kapcsolatos.De azért kiváncsian várom a hivatalos bejelentést,mert akkor már képeket is kapunk végre.
  • Coolfire
    #25413
    Ez a franchise egyre rosszabb lesz...
  • Coolfire
    #25412
    Akkor ez lesz az,amit kihámoztak az 1.32-es patchból?