44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #25370
    Lehet ez most láma kérdés lesz... de egy akrobata hogy tud borravalóért dolgozni? Most telepítettem fel a Vár a színpadot, elkezdtem az akrobata szakmát, és a fickó most pantomin... És hiába csinálja a trükköket közösségi telkeken, senki le se tojja...
  • Joschka
    #25369
    Viszont a grafikája nagyon ott van, szerintem...:)))))))
  • Joschka
    #25368
    Ne már, azt nem komálom...online-ozzon a fene!
  • Coolfire
    #25367
    Jó kis game lesz az,csak az a baj,hogy online lesz.:(
  • Joschka
    #25366
    Rendeben...
  • Joschka
    #25365
    Ja, az(SimsCity) engem is érdekel!
  • Coolfire
    #25364
    Estefelé benne vagyok.Most még van egy kis "dolgom".:))
  • Coolfire
    #25363
    Igen,szinte minden oldal a simsvip-ről veszi át a híreket/képeket.Úh. elég csak azt olvasni.Viszont a simprograms ír a simcityről is,úh. azt is megnézem néhanapján.:)
  • Joschka
    #25362
    Vehettél volna kuponon ikreket a lavor...Őőőő...a laborból.
  • Joschka
    #25361
    Már én is régen játszottam egy jót. Mivel most már van két lehetőségem (1. A pukkancs simem...2. A Bundy család...hehe) így most már választhatok, hogy melyikkel játszom...ma sort kerítek rá asszem egy jó kis simsezésre.
  • Joschka
    #25360
    Nálam volt az egyik kupongyereknek szüli napja de simán el fújta a gyertyát....mögött egész tömeg (kb. 5 sim!) meg arénázott a nagy ünneplésben...DDD...én is komálom az ikreket, csak én meg ettem az ikertesómat azt azért nőttem ekkorára...hehe
  • Joschka
    #25359
    Ja, ők bezzeg át cibálhatták a SimsVIP-ről mi?
  • Joschka
    #25358
    DDDD....
  • Coolfire
    #25357
    Kellene már egy kicsit játszani,mert a múltkor mérgemben abbahagytam.Nem született csak egyszem lányka.Epikusra van állítva,hát az a hetvenakárhánynap egy kicsit soknak tűnt.Utána viszont rájöttem kemény vaslogikával,hogy a csúszkákkal lehet állítani külön-külön a napokat!
    Viszont váltáskor hiába vettem tortát,szerveztem bulit,valamiért nem fújta el a gyerek a gyertyákat..
    Ha kimegy a sim a tipegőkorszakból,ismét megpróbálkozoma megtermékeníyítéssel.ár az asszonysimnek is adtam termékenységi kezelést.
    Nem tudom,valamiért az ikrekért vagyok oda..:))
  • Coolfire
    #25356
    Mert egy rózsaszín kis szomorú póni volt,azzal a szöveggel,hogy ne lopkodd a képeket a simprogramsról.:))
  • Joschka
    #25355
    De azt egyikőtök se említette, hogy nem látni...csak vihoráztatok!!!!!DDDDDD
  • Joschka
    #25354
    Akkor majd így biztosan meg tudja mindenki lesni...DDDDDDD

    The Sims 3 - Diesel Cuccok ikonja

  • Joschka
    #25353
    Nálam állandóan látszik a kép...ne tom nálatok biztos az a kis "kocka tészta" jelent meg akkor...DDDDDD
  • Ironman2
    #25352
    Érdekes,most az ikon látszik rendesen.Pedig olyan cuki volt az a kép.DDD
  • Joschka
    #25351
    Na, már le gyártottam Marcy Darcy meg a párját Jeffersont...most már csak egy el képzelt ház külső kell nekik, a berendezésekről van már össze nyírkedve némi "képem" hozzá...
  • Joschka
    #25350
    Felőlem...lehet porszívózni.
  • Joschka
    #25349
    Ez most így néz ki...tessék bele törődni...:)))))
  • Joschka
    #25348
    Most mit fogjátok rám...nem én csináltam. Én csak találtam...DDDDDD
  • Ironman2
    #25347
    Kicsit eltévedt
  • kem001
    #25346
    Coolfire, takarítást kérünk DD
  • Ironman2
    #25344
    Mondjuk a KatyPerrys cucc után már meg se lepődnék egy ilyenen
  • kem001
    #25343
  • Ironman2
    #25342
    DDDD.Bukta!
  • Coolfire
    #25341
    Nem hiszem,hogy így nézne ki.Nem szeretik az átlinkelést.:)
  • Joschka
    #25340
    The Sims 3 - Diesel Cuccok ikonja



    (Forrás: SimPrograms)
  • Joschka
    #25339
    Vagy az...
  • kem001
    #25338
    Vagy resetsim..
  • Joschka
    #25337
    Próbálj meg kezdeni egy új játékot...lehet, hogy a mentésed hibás.
  • balakal
    #25336
    Hello. Akadt egy kis problémám: a mentésemben egyszerűen eltűntek a Simjeim. Rájuk tudok kattintani a nevükre, viszont nem látom őket, láthatatlanok lettek. Próbáltam kilépni, majd belépni, de akkor meg más Simjeim tűnnek el. Valaki ötlet, hogy mit kéne tennem? :S
  • Joschka
    #25335
    Már a szomszédaik is majdnem készen vannak...aztán a házukat kell azoknak is felrángatni...hehehe
  • Svenson
    #25334
    De jó. :))
  • Joschka
    #25333
  • Joschka
    #25332
    ...Mégis leírtad...
  • Gné Era
    #25331
    Hogy ez mekkora undormány ez a cukis lófasz..már elnézést..ez a nő is inkább...eh ..nem írok semmit..szopós szájú vén picsa..normális játék kéne..olyan hibátlan és bugmentes..
  • kem001
    #25330
    Köszi!!!