44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #25651
    ÓÓ hogy..szemét.)DDDDD
  • Svenson
    #25650
    Nem is szoktam. Pár jó haj kéne még, mert ezek a hajak szörnyűek, meg némi jobb ruha, és pár normális bútor. Attól kapok idegbajt, hogy nincs egy nappali garnitúra. A sims 2-ben volt az is. De most nincs se időm, se türelmem keresgélni.
  • kem001
    #25649
    Ezt sem én mondtam, de látom tudod te a dolgod DDD
  • kem001
    #25648
    De legalább van! D
  • Gné Era
    #25647
    Hihetetlen..beszarábia..Kem már gyóntatna is.)DDD Én nem térdelek, előre kijelentem:)DD
  • Joschka
    #25646
    Akkor lesz majd, hogy: A vőlegénynek (be)csöngettek!!!!!!
  • Joschka
    #25645
    Ja, de ahogy el nézem azt harangot is, ami ott a toronyban van az iskola elől csórták el...DDDDD
  • kem001
    #25644
    Hát ez az... Maximum esküvő, szólnak majd a harangok DD
  • Joschka
    #25643
    Szerintem "csuhás" szakma nincs is a simeknek...eddig...még.
  • Joschka
    #25642
    Helló!

    Mise?!... Nem lesz ott semmi se!!!!...DDDDDD
  • kem001
    #25641
    Ez tök jól néz ki!! Misét is lehet vajon benne tartani?
  • Joschka
    #25640
    Persze azokkal amiket már fel telepítettél lehet játszani. Nem muszáj minden kacatot felrakni.:)))
  • Joschka
    #25639
    Gondoltam.:))
  • Svenson
    #25638
    Igazából azt fejezte ki, amit írtam, hogy egyetértek veled. Annyira, hogy fel se rakom ezeket.
  • Joschka
    #25637
    DDD...jó bőven ki fejtetted ám a mondandódat...de minek is annyira ragozni, mikor mindannyian tudjuk, hogy mik is a bajok a sims 3 játékkal.
  • Svenson
    #25636
    na igen. :(
  • Svenson
    #25635
    Hát ja.
  • Joschka
    #25634
    Meg idióta pólyásoknak való témákat sem, mint Habcsók Kati össze eresztése a tutuló, seprün röpködő vérszopó farkashordákkal!!!!
  • Joschka
    #25633
    Akkor azé má nem kéne ilyen gagyi grafikus motorokat csinátatni ám EA!!!
  • Joschka
    #25632
    Na, ezt se gondoltam volna...

    Lehet, hogy a The Sims sorozat egészen a 10. részig folytatódik?!!!

    További infók ITT olvashatók róla.
  • Joschka
    #25631
    Legfeljebb majd az ifjú pár szüleinek lesz nagy "égés", ha balul sikerül a haccacáré!!!....DDDDDDDDD
  • Joschka
    #25630
    Egyébként csak kevéske objektumot látok ott, ami egyedi cucc lehet. Azok is inkább dísztárgyak...pl. növények. A többi viszont kell, hogy funkcionáljon, mert azok mind hivatalos gyári cuccok (használható objektumok)...Nem kell emiatt aggódnod.
  • Svenson
    #25629
    Majd kipróbálom, ha lesz időm.
  • Joschka
    #25628
    Azt csak akkor fogod meg tudni, amikor rendezel ott egy esküvőt.
  • Svenson
    #25627
    Én is le fogom rakni szerintem, mert tök jól néz ki. Kérdés, mennyire funkcionál majd.
  • Joschka
    #25626
    Én biztos, hogy be rakom a városomba ezt, mert ilyenem még nincs.
  • Joschka
    #25625
    Igen, ez egy közösségi hely, de csak az este találtam, még nem próbáltam. És mivel a telek tulajdonsága közösségire van állítva, így akként is funkcionál majd, ez biztos. Tehát lehet nyugodtan itt rendezni a városodban a lagzikat. Feltéve ha le is rakod (ha jól emléxem a leírásban egy 30x30-as telek kell majd hozzá).
  • Svenson
    #25624
    De jó. Ez közösségi hely? És működik, kipróbáltad?
  • Joschka
    #25623
    Kápolna esküvőhöz










    http://www.mediafire.com/?ta9db24m8u3ed5z
  • Joschka
    #25622
    Működő villanykapcsolók!!!!!!






    http://www.mediafire.com/?e276v2x3tj66ll5

  • JethroHUN
    #25621
    Új telepítés a játék, azért kérdem. Konzolt mivel lehet előhívni? ctrl+shift+c nem működik.
  • móni76
    #25620
    A directx-et még megpróbálom! Köszi!
  • móni76
    #25619
    Már újratelepítettem,de ugyanolyan!Nem tudom mi tévő legyek?!
  • Ironman2
    #25618
    Én nem tudom mi lehet a probléma.Szerintem telepitsd ujra az egész játékot,mást nem tudok mondani.Vagy elötte próbálj ki egy online directx frissítést
  • móni76
    #25617
    Sziasztok! A napokban elkezdtem egy online játékot játszani a Need for speed world-T,de mióta felraktam a gépre azóta vettem észre,hogy a Simseim teljesen szétestek,kockázódnak,csíkozódnak!Ez ezelőtt nem volt ilyen!Letöröltem a gépemről a need for speedet,hogy hátha attól ilyen,de nem változott semmi,ugyanolyan kockázott ,széteső a simsem!Mit csináljak?Köszönöm a válaszokat előre is!
  • Svenson
    #25616
    Én is jobban szeretem az egyszintes házakat, de a valóságban is. (Ehhez képest a jelenlegi lakásunk kétszintes, tetőteres, de ha egyszer sikerül elköltözni, tuti, csak egyszintesbe megyek.)
  • Joschka
    #25615
  • kem001
    #25614
    Már kerítést találtam is a disznóólhoz DD
  • Joschka
    #25613
    Ezek egyébként csak díszek, de a múltkor azt a modot, amit ide fel tettem azzal tudsz rendesen termeszteni padlizsánt, narancsot, cukkinit...és több más növényt is a főzéshez.
  • kem001
    #25612
    ÁÁ, elég oda a sims sims 3-as, hogy a nő gyomlálja a kertet DD