44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #25691
    Az ilyesmire a való életben is nagyon érzékeny vagyok, és ha kell be indulok, mint a zöldhagyma szára!!!!
  • kem001
    #25690

    Pulaski Bombay Chest
  • Joschka
    #25689
    Ez tök izgi...gondolom ki akadtál rendesen, mint a sezlony rugó!!!!
  • Joschka
    #25688
    Nem jött, mert én voltam olyan jó szívűen együtt érző, hogy felvettem a babát és be vittem az ostoba szüleiknek.
  • Svenson
    #25687
    Nem laknak együtt, mert többen vannak. A fiatalok egyébként most, hogy összeházasodtak, elköltöztek.

    Majd elkészítem a családfát, de nem emlékszem a nevekre fejből, majd megnézem otthon. Van pár kép is az esküvőről, azt is felrakom.
  • lucifer9393
    #25686
    Az a másik... a felhőkarcolóban tartott buli eleve katasztrófa. Az összes vendég egyszerre jelenik meg, egyszerre tolonganak be a liftbe, és aztán nem férnek sehol. Egyszer megvettem azt a penthouset Bridgebortban.. az a 2 emeletes lakás ott a felhőkarcoló tetején, hatalmas balkonnal. a 10 meghívottból 2 jutott el a balkonra, 8 pedig a folyosón szorult... ráadásul + 2 ember, akit meg sem hívtam, abból is az egyik egy GYEREK. Hétköznap éjszaka :D
  • Joschka
    #25685
    Amúgy is allergiás a simem ha óbégató kisgyerek van a közelében...DDDD
  • Svenson
    #25684
    És nem jött a gyámhatóság, hogy elvigye a gyereket?

    Nekem amúgy azok a felhőkarcolók nem jöttek be. Olyan félelmetes volt az a sok fekete lyuk.
  • kem001
    #25683
    Hát igen, de legjobb az benne, hogy nem tudod felvenni a gyereket..
  • Joschka
    #25682
    Akkor most hányan laknak együtt a népes familiádban, nyolcan?
  • Joschka
    #25681
    Ez mind semmi!!!! Egyszer mentem valakihez buliba( a játékban!) és az illető toronyház szerű apartmanban lakott. Ők ott fent buliznak én meg a ház bejáratánál majdnem keresztül estem a lent hagyott pólyában óbégató csecsemőjükben...Jó, mi?!
  • Svenson
    #25680
    Ezt jó tudni, az esküvőnek szépnek kell lennie. Ugye. :D

    Éppen tegnap házasítottam össze az újból megcsinált álompáromat, akik a sims1-ben jöttek létre először. Most már nemcsak őket csináltam meg, hanem az egész dinasztiát. Nagyszülőkig visszamenőleg. :D
  • kem001
    #25679
    Egyébként szerintetek még mennyi kiegészítő lesz a játékhoz?
  • kem001
    #25678
    Szép kis anya, mondhatom..DD
  • Joschka
    #25677
    Most nehogy megkérdezze valaki, hogy mikor jelenik meg a Sims 4, mert rögtön homlokon vágom magamat!!!!!
  • Svenson
    #25676
    Nekem az nem tetszik benne, hogy online lesz. Na meg ki tudja, milyen gépigénye lesz annak?
  • lucifer9393
    #25675
    Botrány :D vagyis, ha nyilvános területen csinálod az esküvőt, ne félj többet fizetni a hely bérléséért, és tedd exkluzívvá, vagyis, hogy csak a meghívottak léphetnek be. Én balga mód nem tettem, és egy nyomorult csecsemő sírása miatt, aki mellesleg a templom kijáratának küszöbén ült le sírni, az egész esküvő megbukott... Persze az anyja addig kifalta a svédasztalt... Én egyszer saját magam kreáltam egy ilyen templomszerűséget, de csak akkor az egyszer mentem oda :D
  • Joschka
    #25674
    Egyet értek ezzel...valahogy én se izgulok rá arra a kifejezésre, hogy: Sims 4
  • Joschka
    #25673
    Hát csak gondolj arra, hogy mostanában inkább a tini korúaknak gyártják a cuccokat, nem pedig olyan vén rókáknak mint mi. Őket még mindenféle csilli-villivel meg lehet etetni. Mert a mondás is úgy szól, hogy: Minden újszülöttnek minden vicc új.
  • Coolfire
    #25672
    Semmit..már szinte mindent "feldolgoztak".Ezért nem hoz lázba a leendő Sims 4 sem(már,ha lesz egyáltalán).
  • Svenson
    #25671
    Legfeljebb azt, amit annyira szeretnénk: az időjárásosat.
  • kem001
    #25670
    Valami még biztos van a tarsolyukban..
  • Svenson
    #25669
    Szerintem jól hiszik. Akik megvették az eddigieket, azok meg fogják venni a többit is.
  • Joschka
    #25668
    Hát én se tudom el képzelni, hogy mi újat netán valami ütőset tudnának ezek után mutatni.
  • Svenson
    #25667
  • Svenson
    #25666
    Köszi. :)
  • Coolfire
    #25665
    Az bebaszna.Már most sem tudnak újat kitalálni.Vagy azt hiszik,hogy a név miatt minden szart elsózhatnak?
  • Joschka
    #25664
    Ott meg ne a sims fórumot lesegessék, hanem figyeljenek az órákra, mert akkor jutnak csak előre a tanulásban.
  • Joschka
    #25663
    A gyerekeknek ilyenkor iskolában a helyük, hacsak nem betegek éppen...stb.
  • Joschka
    #25662
    Én meg csak poénkodtam, hogy felderítsek...
  • kem001
    #25661
    Kevés van sajnos köztük olyan, ami nekem is tetszik..
  • Joschka
    #25660
    Okés, majd el küldöm privátban a linkeket...valamelyik nap.
  • Svenson
    #25659
    Azért nem tudhatod, nem nézik-e gyerekek is, ez nyilvános oldal.
  • Svenson
    #25658
    Én nézegettem a store cuccokat, de valahogy azok nem hoznak lázba.
  • Svenson
    #25657
    Igen? Berakhatnál linkeket, elmentem őket, mert szerintem jövő héten már több időm lesz, utána meg mint a tenger. :D (Úgyis itt kell ücsörögnöm a melóhelyen, de munka az jelenleg nincs túl sok, illetve most még van, de jövő héttől kevesebb lesz.)
  • Joschka
    #25656
    Ja, olyan 160 centis öregemberek meg nénik...
  • Joschka
    #25655
    DDDD...
  • Svenson
    #25654
    te ne offoljál itt ilyenekkel! Lehetnek itt kisebbek is. :D
  • kem001
    #25653
    Háát, ha nagyon ráérsz, keresgélni kell tényleg.. Van pár jó store cucc is, nálam pl bőség zavara van a játékban, mivel csomót letöltöttem, de persze mindig a legdrágábbat veszem csak meg
  • Joschka
    #25652
    Majd szólj ha lesz rá időd...tudok jó helyeket, ahol jó kis cuccok vannak ingyen mindenféle téma körben!