44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #25611
    Nekem van rendes hagyma, tök, karfiol, saláta, uborka, Padlizsán, cseresznyepaprika...ezeket ki lehet rakni a kertbe...tök jól mutatnak ott.
  • kem001
    #25610
    Pedig a házról amiről másoltam, úgy van rajta DD Sőt, ami még tetszett, hogy mellékhelyiség mellett van egy térköves placc kerti bútorokkal.. Sőt, még lehet, hogy ráfért volna a kiskert is, lehetett volna ültetni hagymát meg finomságokat DD
  • Joschka
    #25609
    Igen. Tudok is egy két helyet ahonnét be lehet szerezni a mű tyúkokat, disznókat.
  • kem001
    #25608
    Sehol, csak a látszat meg lett volna, hogy ott a tyúkól. De ha jól emlékszem, díszeknek lehet csirkéket letölteni a játékba DD
  • Joschka
    #25607
    Ja, majd reggeltől estig gürizhet, hogy legyen nekik takarmány...DDDDD
  • Joschka
    #25606
    Na, azt ezekre a házi élőlényekre hol tettél szert?
  • lucifer9393
    #25605
    azok nélkül jobb :D ne parasztosítsd el azt a gyönyört :D
  • kem001
    #25604
    Ja igen, azóta kicsit finomítottam rajta, csak azt sajnálom, hogy nem nagyobb telekre tettem, mert akkor ráfértek volna a melléképületek + és a tyúk meg disznóól is DD
  • lucifer9393
    #25603
    a tetőteres, mélygarázsos
  • Joschka
    #25602
    A kór-ház a város szélén...
  • kem001
    #25601
    Melyik ház volt az?
  • lucifer9393
    #25600
    neked a legszebb házad az, amit nekem küldtél... azét még mai napig is becsüllek :D
  • Joschka
    #25599
    Hát ahhoz nézz körül a városban, mert ha az áskát be rakod a hát-izsákba, akkor azt is viheted mindenhová.
  • Gné Era
    #25598
    Basszus..Most a szívmetszés már megvan,most meg nem találok rózsaszín gyémántot. Már felástam az egész kertet az áskával..
  • Gné Era
    #25597
    Na kicsit még megyek játszom,mert holnaptól hétfőig Alsóörsön vagyunk a Harley fesztiválon,a laptop meg nem fér fel már a mocira.)))
  • kem001
    #25596
    Szeretem én is az egy szintes házakat, de amit legutoljára építettem, az egy igazi ház alapján készült, szóval nem kicsi ház.. Egyébként is oda vagyok a tetőtérért én
  • Gné Era
    #25595
    Hát az nekem nem jönne be.. Én tényleg szeretem átlátni. Régebben mindig a játékban levő házak között keresgéltem,abból is egyszinteset,és azt építettem át..
  • kem001
    #25594
    Akkor neked nem való az én 3 szintes házam, amihez építettem pincét és tetőteret is DD Medencét meg én sem tudok oválisat csinálni sajnos
  • Gné Era
    #25593
    Én terv alapján úgysem tudnám megépíteni.Nekem nem megy a pince építés sem,medencéből csak sima szögleteset tudok csinálni,szökőkútat sem tudok,néha a tetővel is gondjaim vannak:))Eleve csak egy szintes házat építek,nekem a tetőtér sem sikerül,bár nem is szeretem őket,mert állandóan váltogatni kell a szintek között. Én szeretem átlátni,hogy az én simcsaládom,miket mókerál:)DD
  • Svenson
    #25592
    köszi, majd megnézem.
  • kem001
    #25591
    Megelőztél, pont ezt akartam belinkelni DD
  • Gólya #25590
    én egy időben innenkeresgettem
  • Svenson
    #25589
    Én is magamtól szoktam, de most valahogy olyan kedvem lett, hogy építsek igazi ház alapján.
  • Svenson
    #25588
    :DD
  • Gné Era
    #25587
    Passz..Én magamtól építettem egy házat,azóta is abban laknak a simjeim.
  • Gné Era
    #25586
    Nekem a macska szájába mindig beleragadt a cérnagombolyag. A pasi kezébe meg a szobrászkodás után a véső. Titkos kóddal a kezéből kitudtam venni,de törölni nem engedi. Így aztán a szobrászállvány mellett a kerítésnél szépen sorakoznak a vésők:)DD
  • Svenson
    #25585
    Van valakinek ötlete, honnan lehetne jó házak alaprajzát és látványtervét leszedni, hogy megépíthessem a simsben?
  • Joschka
    #25584
    Majd...játszani megyek...
  • Joschka
    #25583
    Okés, úgyis megyek játszani egyet...hehe
  • Svenson
    #25582
    Majd megvárom, milyen tapasztalataitok lesznek, mert ha javít x dolgot, de elront x+n-t akkor nem érdemes felrakni.
  • Joschka
    #25581
    Nálam normálisan működött eddig is a játék...egy-két apró rémségtől el tekintve. S mivel a tegnap feltelepített frissítés óta még nem játszottam a játékkal, így nem tudok érdemben nyilatkozni...főleg arról nem, hogy nálad szuperálni fog e a játék rendesen a frissítés után.
  • Svenson
    #25580
    Azt gondolom, csak néha vannak benne hibák így is. Pl. a macskáim mindig lemennek a térképről. :(
  • Svenson
    #25579
    Ja, értem. És akkor jobb lesz a játék? Mert volt már olyan frissítés, ami után rosszabb lett.
  • Joschka
    #25578
    Nyugi, attól még menni fog a játékod, mint eddig ha ezt nem rakod fel.
  • Joschka
    #25577
    Nem csak azt a pár frissítést végzi el, hanem általános frissítést is végrehajt...ahogy írták.
  • Svenson
    #25576
    na jó, de minek? Ha nem telepítem fel, nem megy a játék? Vagy miért?
  • Joschka
    #25575
    Én meg fel telepítettem a játékhoz.
  • Joschka
    #25574
    Nem kötelező fel rakni...:)
  • Svenson
    #25573
    De minek rakjátok fel, ha ennyire nem javít semmit? Én ezt nem fogom felrakni, szerintem tök fölösleges.
  • Joschka
    #25572
    Még, hogy nincs miből pénzt csinálnia...cöhhh!!!!