44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #42742
    Meg permetezni/műtrágyázni izs!

  • Coolfire
    #42741

    Ez érdekes..
  • Austin Bailey
    #42740
    És vajon hogyan irányítod?
  • Ironman2
    #42739
    Ez jó lesz!!!! Locsolni is lehet majd vele!!
  • Ironman2
    #42738
    Grandpas Grove Venue Set
    csütörtöki store tartalom:










    öregapánk nagybirtoka.hehe
  • Ironman2
    #42737
    na az most menni fog körbe-körbe,és mindent leszüretel vajon?
  • Ironman2
    #42736
    Na itt a holnapi store set.
    Grandpas Grove Venue Set:



    öregapánk nagybirtoka.hehe
  • Austin Bailey
    #42735
    én például az appalosa plain galériát építem át éppen, és abban lesz egy ajándékbolt
  • Ironman2
    #42734
  • Joschka
    #42733
    Úgy áll, mint aki hugyál!!!
  • Joschka
    #42732
    Ja, a sivatagban, ahol az a lepottyant ÜFŐ van...ott szoktak császkálgatni a vadnanitok...Gyuri is szedegetett fel belőlük.
  • Ironman2
    #42731
    A processzorokat felejtettem el hol kell gyártani.Nanitokból már van 13 fajta,többet nem tudok gyártani,de ritka nanitokat lehet találni Oasis Landingban a vadonban azt irta ki.Vissza lehet fejteni őket
  • Ironman2
    #42730
    Arra nem,mert neki sincs haja.DD Szegény Robinak lemerült az aksija,és kikapcsolt.eheheh

  • Joschka
    #42729
    Remélem Vas-Robira hajaz majd!DDD
  • Ironman2
    #42728
    Mégegy tagja lett a Sütő családnak,megszületett a kis Jóska!
  • Joschka
    #42727
    Codálatosz.
  • Ironman2
    #42726
    Együtt a Sütő család! Csodálatosak,nem?

  • Ironman2
    #42725
    érdekesek ezek a kristályvirágok:

  • Ironman2
    #42724
    jó kis üvegtetős plázát kéne csinálni,már minden adott hozzá,még mozi is!
  • Ironman2
    #42723
    Olyan telekre kell pakolni áruházat ahol van valami közösségi épület,mert oda mennek ezerrel a simek
  • Joschka
    #42722
  • Ironman2
    #42721
    Bővítem akkor az áruházamat
  • Ironman2
    #42720
    Hú Jóska,nagyon jó ez a polckészlet amit linkeltél,mindent lehet pakolni bele,még kajákat is a hütőpultba.Nem kell a kalmárszőnyeg se,mert egyenesen lehet belőlük árulni! Csak bemutatóba raktam ki őket! (kagylók,magok,elixirek,készételek eladhatók benne!)



  • Joschka
    #42719
    DDD..Mert magassság térképeket írtál, azért értettem többnek.
  • Austin Bailey
    #42718
    mármint nem értem hogy ebből a kitételből hogyan következtetsz arra, hogy nem magasságtérképet importálgatnak.
  • Austin Bailey
    #42717
    minek kellene több?
  • Joschka
    #42716
    Egyszerre csak egy magasságtérképet lehet importálni a CAW-ba. Szerintem ők inkább sokáig-sokáig pepecseltek a tájjal...
  • Ironman2
    #42715
    NA betelepítem a hétvégi ingyenes cuccokat,aztán folytatom a chipgyártást vas-robinak
  • Austin Bailey
    #42714
    úgy értettem, hogy nekem egyszerűen nem elsz ilyen. Bármelyik terepeszkzzel pepecselek órákat, akkor sem lesz ilyen például a vízmosás. Ráadásul ha egyet megcsinálni 8 óra, akkor egy pályához kell 3 hónap. Az nem lehet hogy egyszerűen magasságtérképeket importálnak?
  • Ironman2
    #42713
    Okés
  • Coolfire
    #42712
    Játszhatunk,csak fel kell raknom.Legalább lesz online segítségem.:)
    Kb. egy óra múlva fent lesznek.
  • Ironman2
    #42711
    De úgy tudom már 2 fajta banánfa van a játékban,de ha nem akkor tévedek.Ma nyomni kéne a játékot,már kockásak a szemeim a zombiktól.D
  • Ironman2
    #42710
    nem volt,csak citrom meg banán ami az almafán termett.DDD
  • Coolfire
    #42709
    Nem volt eddig benne narancs,csak citrom?
  • Ironman2
    #42708
    Ez az Alan Copeland jó fej,megint tweetelt egyet a holnapi store tartalomról:

    link

    (jönnek a narancsfák is,ezt lehet kiköveztetni belőle)

  • Joschka
    #42707
    Hát tapasztalatból tudom, hogy rengeteget kell pepecselgetni mire valami ilyesmi kinézete lesz a tájnak. Kábé, mint egy festőművésznek.
  • Austin Bailey
    #42706
    hát ez tényleg nagyon jó. Azt mem értem, hogy hogyan csinálják meg a domborzatot ilyen jóra. Nekem mindig nagyon béna, hiába finomítok, maszkolok vagy csinálok bármit.
  • lucifer9393
    #42705
    Igen, valóban szép. Rengeteg időt ölhetnek bele. Merem kockáztatni, hogy többet, mint Hidden Springsbe valaha, vagy Starlight Shoresba.
  • Ironman2
    #42704
    Azért ez pofátlanság! Monnnyon le!!!!! Eladják ugyanazt az ajtót más szinnel.D
  • lucifer9393
    #42703
    Ez most tényleg komoly?