44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #25971
    Aha, akkor ezért nem jelentkeztél mostanában. :D

    Nagyon jó lett. Ez az üveges ajtó meg gardrób főleg nagyon tetszik.
  • Svenson
    #25970
    jó lett
  • Joschka
    #25969
    A Milkshape a nehezebb, mert tanulni kell a progi használatát. Minden objektum más-más megoldást igényel a sims 3-hoz.
  • Joschka
    #25968
    Szia kem!

    A hajak módosításához a következő progik kellenek: TSR Workshop, Milkshape 3D
  • Svenson
    #25967
    Nem tudom. Én nagyon nem szeretem a képzeletbeli barátot, így nem is játszanak vele a sims gyerekeim.
  • kem001
    #25966
    Ez tök jó, köszi! Egyébként hajakat milyen programmal csinálsz a játékhoz?
  • Joschka
    #25965
    Animált macska ajtó




    http://www6.zippyshare.com/v/75707194/file.html
  • Joschka
    #25964
    Szép ugyi?!... (De nem én követtem el!!!!)

  • Joschka
    #25963
    A warez topik nem ezen az oldalon van, hanem a másikon!!!!!
  • Joschka
    #25962
    Hát ja, az egy fos szerintem is...!!!!!
  • hertzui
    #25961
    Megvettem én is ezt a kaszinót és ha kell valakinek,szívesen elküldöm,hogy mindenki élvezze. Az előnye az,hogy hamar meg lehet gazdagodni,ha egész nap félkarúzol:)) Hátránya nincs,egy kis pénz vesztés,de inkább lóvét hoz:)
  • Gné Era
    #25960
    Hát ez rettentő egy fos ez a kiegészítő..totál a harry potter meg az alkonyat keveréke..tisztára tini játék lesz már a sims..valami komolyabbat nem bírtak összehozni?? kinek a beteg agyába született meg ez a kiegészítő?? ezután majd jön a nyolcadik utas?? vagy a freddy versus jason? hányadék:((
  • Joschka
    #25959
    Hehe...be kapcsoltam és magától meg kereste a szemét kupacot, ami a sarkon túl volt.
  • Joschka
    #25958
    No közben meg is magyarítottam a szerkentyűt (magamnak).
  • Joschka
    #25957
    Csak én!!!
  • Joschka
    #25956
    Na, tévedtem, mert senki sem cuppant rá...hehe
  • Joschka
    #25955
    Ja, nem siet sehová se, az biztos...DDDD Ez egyébként a sims 2-ből lett áthozva ahogy írták.
  • lucifer9393
    #25954
    hát úgy mozog mint egy rokkant nyugdíjas :D
  • Joschka
    #25953
    DDDDD...hehe...ez tényleg össze szedi a szemetet!!!!!



    Mindjárt el készítem magyarul hozzá az utasításokat és a leírást is.
  • Joschka
    #25952
    De ez port törölgetni nem tud...és a halakat se tudja kiszedni az akváriumból, hogy szép csillogóra le suvickolja őket...DDDDD
  • Joschka
    #25951
    Ja, nálad van ezek szerint bejárónő is...nekem nincs, ezért kell az ilyen kütyü...
  • Ironman2
    #25950
    Hát nekem ilyen nem kéne.Jól bevált a hús-vér takarítócsaj,meg a komornyik.

    Különben is csak akadályozná a többieket.hehe
  • Joschka
    #25949
    Na, ezt ki is próbálom...hehe
  • Joschka
    #25948
    Hopp, lemaradtak a képek a takarító robothoz!!!!



  • Joschka
    #25947
    Öcsééééémmmm!!!!

    Na, erre biztos rá fog cuppanni a nép!!!!!


    TAKARÍTÓ ROBOT

    Felszedi a szemetet, feltörli a tócsákat.





    MTS_douglasveiga_1299904_CleanRobot_v1.3.rar

    Letöltése: http://www65.zippyshare.com/v/1248557/file.html
  • lucifer9393
    #25946
    ha jól emlékszem, a Makin Magic-ben esett az eső, vagyis lehetett varázsolni esőt a növényekre
  • Ironman2
    #25945
    Internet elől nem lehet menekülni kedves EA.Ha már a ruszkiknál bemutattátok,akkor tegyétek meg az egész világon.Milyen dolog ez?
  • Joschka
    #25944
    Már megint esik az eső (nálunk).
  • Joschka
    #25943
    DDD...észre vettem!...kapkodnak, mint bolond a villanydrótnál...
  • Ironman2
    #25942
    LOL.EA leszedte az angol videót a youtubról
  • Joschka
    #25941
    Ja, értem. szóval minden sims 1-es témát most 3 D-sítenek...felőlem. Akkor lehet nekik össze szedni magukat, mert abban bizony van olyan kieg, hogy Vacation!!!!!!! Tehát jöhet egy évszakos is - Persze nem jön, csak mondtam, hogy jöhet - ahol téli nyári szabadidős szórakozásokat lehet csinálgatni.
  • Joschka
    #25940
    Na ez meg egy ződ szellem...hehe...biztos fotó-szintézis tanfolyamon volt...

  • Ironman2
    #25939
    Néhány mágiát azért meg fogok tanulni,hogy a paparazzikat móresre tanitsam.hehe
  • Ironman2
    #25938
    Én nem mondanám hogy elkúrták,mert a Sims1-ben is,meg a 2-ben is volt mágia,és vérfarkas,és mindenki elvolt velük,a 3-ból sem hiányozhatnak,ez alap dolog.Gondolom csak különböző feltételek árán jönnek majd elő ezek a lények,de én ma pl találkoztam a városba egy dzsinnel amit nem én hivtam elő.DDD
  • Joschka
    #25937
    Pontosan...ez megint csak a hiszékenyek számára lesz egy trükkös be etetés.
  • Ironman2
    #25936
    Igen.Havas textúra már régóta van,meg hóesés is,de az kevés
  • Joschka
    #25935
    Nekem se...ezt megint jól el kúrták!!!!
  • Joschka
    #25934
    DDD...csak annyi a két kép között a különbség, hogy az enyémet az előbb szedtem ki a videóból.. remélem, te is...hehe
  • lucifer9393
    #25933
    Villámlik is benne, de sztem az csak olyan látványeffekt... Nekem nem tetszik :/ nem is lesznek normális emberek már a városban, csak ilyen természetfelettiek :/
  • Joschka
    #25932
    Ja, hát az tényleg van, de azt már te is tudod velem együtt, hogy a világ készítőben simán tudunk mind a ketten egy városba a készítésekor havas hegyeket, tájakat egy jó kis textúrával készíteni.