44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #26011
    Nálatok is haj nélkül mennek át a tipegőkorba a gyerkőcök? Ez a hiba már mióta megvan.
  • Ironman2
    #26010
    Azt nem tudom
  • Gólya #26009
    nem lehet őket fiatalítani?
  • Ironman2
    #26008
    már nem kicsik sajnos,most öregedtek meg.Arról is van videóm

  • Gólya #26007
    de aranyos kiskutyájuk van:)
  • Ironman2
    #26006
    LOL.Ezeknek nem kell fésűt venni
  • Ironman2
    #26005
    Na megvolt a szülinapi buli:



  • Gólya #26004
    azt látom...már betuszkoltál egy plusz betűt:D
  • Ironman2
    #26003
    No nem a kutyáknak,DDD Hanem az ikreknek.Ezentúl majd mindenből 2-t kell vennem.Kisebbik fiút meg elköltöztettem a Dzsinn házába.Kiváncsi leszek mi történt vele.Kutyák sajnos megöregedtek.Már csak 5 hetük van hátra.Normálon játszok most
  • Ironman2
    #26002
    Szülinap lesz ma:

  • Ironman2
    #26001
    Borozgatást azt ismerem:))
  • Ironman2
    #26000
    Pincém:


  • Gólya #25999
    priznic? borogatás:)
    pontosabban a hideg vizes borogatásra használják a kifejezést - sőt még pontosabban...van, ahol annyiból áll az egész, hogy a lázas beteg csuklóját, bokáját tekerik hideg vizes ruhába
    ami mellesleg rohadt kellemetlen, a hűtőfürdő sokkal emberibb módszer és hatékonyabb is
  • Ironman2
    #25998
    Megeshet hogy a Nimbusz 2000 nevet fogják használni,mivel a Harry Potter játékok jogai is az EA-nál vannak:))
  • Ironman2
    #25997
    Az mit jelent? A nimbuszt tudom,az a Harry Potterban volt.DD
  • Gólya #25996
    jön a Nimbusz2000?
    anyám, prziznicelj...
  • Joschka
    #25995
    Már találtam is gördeszkát, ami használható a játékban...hehe
  • Joschka
    #25994
    Vagy inkább szkad rakétát!!!...
  • Joschka
    #25993
    Esetleg ha lenne valamilyen görldeszkás mod a játékhoz...
  • Joschka
    #25992
    Vagy lég bicajt...DDDD
  • Ironman2
    #25991
    Jó teljesítményü seprü
  • Ironman2
    #25990
    Neked nem fog nehézséget okozni a seprüt légdeszkává alakítani.DDD Csak kicsit furcsa lesz hogy ülnek majd rajta a simek.hehe
  • Joschka
    #25989
    Háháhá...el írtam: gumicsirke akart lenni...DDDDD
  • Joschka
    #25988
    DDD...gumicsike....jó, hogy nem má guminő!!!!
  • Joschka
    #25987
  • Ironman2
    #25986
    Ha lesz repülő seprü,akkor már megcsinálhatnák igazán a légdeszkát a Vissza a jövőbe 2-ből.Állati lenne.
  • Ironman2
    #25985
    Paparazziknak meg árulom majd a férjezett almát (mérgezett)
  • Joschka
    #25984
    DDDD...mind a kéccázat!!!!!
  • Ironman2
    #25983
    Repülő seprüt minden háztartásba!!!!

    Kem! Dobhatod az autóidat! Itt jönnek a repülő seprük!
  • Ironman2
    #25982
    Lehet repülő seprün utazni,és többfajta is lesz.eheheheheh
  • Ironman2
    #25981
    Egy kis érdekesség még régebbről:

    Aki nem tudna angolul, röviden, dióhéjban leírom a frisset. Ha félrefordítanám, akkor elnézést.
    Ezek csak feltételezések, nem biztos, hogy ezek lesznek, az effektek és egyéb apróságokból gondolják amik egy patch-ben voltak.

    Méhészet: Lesz méhészeti jártasság.

    Alkímia, üst: A bájitalokat megihatod, illetve más simeknek adhatod. A következő italok lesznek: Klónozó bájital, Hányinger elleni elixír (gondolom a sim nem lesz rosszul semmitől, ha megissza), Energia stabilizáló bájital (energia szükséglet nem megy le egy időre), Erősítőfőzet, Elmeélesítő főzet (a jártasságokat könnyebben tanulod), Émelyítő elixír (rosszul lesz tőle a sim), Bűzbájital (büdös lesz a sim tőle), Zombivá átalakító főzet (zombivá változtat ha megiszod)

    Bájital bolt: Alapanyagok, bájitalok vásárolhatók benne.

    Gyertyaműhely: Gyertyakészítés lehetséges, illetve a gyertyát rendesen kidolgozzák. Szóval folyik a viasz róla, pislákol.

    Repülő seprű: Lehet repülő seprűn utazni. Több fajta lesz elérhető: olcsó, közepes, drága és egy nagyon gyors, jó teljesítményű.

    Tárgyak: Mágikus ruhásszekrény, Mágikus láda, Varázs játék

    Egyéb interakciók: Itt van a mérgezett alma.

    Tündérek: Ha jól vettem ki akkor lehetsz apró, illetve nagy tündér is, csoportosan vagy egyedül. A tündéreknek lehet csapdát állítani a sütőben, szemetesben, kanapén, fürdőkádban és a postaládában.Lesz tündérpor, illetve többféle szárnyuk, meg valami Tündér nektár amit meglehet inni.

    Boszorkányok: Lesz varázslás jártasság, illetve békává változgathatod a simeket.

    Zombik: Lesz egy Zombified hangulatjelző, amihez a leírás. "Halottnak nézel ki. Nem égtél meg teljesen" - az égetős mondat nem biztos, hogy így van, de valami a tűzzel.

    Vérfarkas: Tud majd vadászni egyedül, illetve csapatban, holdra vonyítani, és te szabhatod meg mikor legyen emberi és farkas alakban.Tudsz majd ritka tárgyakra vadászni, illetve gumicsirkével játszhat is, ha jól vettem ki a szövegből.

    Munkák: Lesz egy új munka a Jövendőmondó.

    forditás a mysims fórumból
  • Joschka
    #25980
    Hát azt kéne akkor tudni, hogy hová írja be...de szerintem ez már a telepítéshez tartozik a technikai (warez topik) oldalon.
  • Joschka
    #25979
    Hát ez valószínű, mert csak másolni próbáltam és már utána nem működött rendesen.
  • Ironman2
    #25978
    Az érdekes,erről még nem hallottam.Gondolom beirja magát a registrybe,ha megveszed a store-ból a cuccot.
  • Joschka
    #25977
    Bár lehet, hogy nem erre gondoltál...
  • Joschka
    #25976
    Csak ha ő adja kölcsön, akkor egy sima "másolás" esetében már nem fog működni. Meg vásároltam a storeban az Autoflamo nevű kutyaetetőt és a download mappából ki másoltam egy másik helyre, amikor aztán egy windows reinstal után a másolatot telepítettem fel a játékhoz már nem működött rendesen az etető. Ezért újra le töltöttem a Store-ból (Csak először kell fizetnem érte és utána bármikor onnét díjmentesen pótolhatom probléma esetén) és így már működik.
  • Ironman2
    #25975
    Engemet érdekelne a dolog,mivel a vásárolt cuccok máshova települnek,és más ikonnal is jelennek meg a játékban.Tiltja valami szabályzat hogy egymásnak elküldözgessük a simpointért megvásárolt cuccokat? Vagy ki lehet belőle személyes adatot olvasni? Nemhiszem.Én is megvettem a Multitabletet,és a No routine machinát,miért ne adnám kölcsön ismerősnek?
  • Ironman2
    #25974
  • Ironman2
    #25973
    Pedig óriási üzlet van benne.Most úgyis divat a vámpir/zombi téma.Jó időben adják ki. Talán lesz egyszer üzletes kieg is,akkor meg majd mi röhögünk a tiniken.
  • Svenson
    #25972
    Egyetértek. Nekem ez biztos nem kell.