44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #25931
    Tényleg hó van a hegyekben,most nézem alaposabban a trailert.LOL.Az elején látszik.De gondolom az csak háttértáj lesz.



    simprogramson is ezzel foglalkoznak
  • Joschka
    #25930
    Ha csak nem lesz benne valami frankó használható (és persze realisztikus (de nem misztikus!) cucc...pölö valamilyen frankó ital automata...akkor azt valahogy ki szedném belőle...hehe
  • Ironman2
    #25929
    Látom a Limited verzióhoz jár majd a Plants Vs Zombies remekmü is.
  • Ironman2
    #25928
    Hát eléggé illúzióromboló.Tényleg nem nagyon illik a képbe.Idáig eléggé reális volt az egész játék,most meg megbolondítják ezzel a kieggel az egészet.De azért én beszerzem,mert kötelező darab.
  • Joschka
    #25927
    Ezt tényleg ki hagyom...az tuti!
  • Joschka
    #25926
    DDD...vámír =vám-pír...
  • Joschka
    #25925
    Hát nekem már a vámír ötlet se nagyon jött be...(nem is alkalmazom őket sose a játékban)...de ez a zombis stb. dolog azért már tényleg számomra el rontja a filingjét a simnek, no de ha másoknak ez be jön, hát akkor játszanak is majd vele.:)
  • Ironman2
    #25924
    Vámpírok ezekhez képest semmik a játékban.Hát érdekes látvány lesz,ha farkasemberek,meg zombik lepik el a várost.DDD
  • Joschka
    #25923
    A warez topikban majd el mesélem, hogy honnét lehet ezeket a cuccokat be szerezni.
  • Joschka
    #25922
  • Ironman2
    #25921
    Eh.Ez nagyon király lesz!
  • Ironman2
    #25920
    The Sims 3 Supernatural trailer:



    egyenlőre orosz nyelven.DDD
  • Ironman2
    #25919
    Érdekes.DD
  • kem001
    #25918
    Na beköltöztem az új házba, régit kapásból megvették DD
  • Yoda001
    #25917
    jó a Lada a garázsban
    a kajálda részben, azok a piros retro műbőr szerű székek+ hozzátartozó asztal, hűtő, miegymás, honnan tölthető le? :)
  • lucifer9393
    #25916
    hogy érted, hogy dísznek? Hát szedjél pár magot oszt vesd el :D
  • lucifer9393
    #25915
    hú! nagyon pofás! tetszik a gardrób megoldás... a kanapén, meg olyan szunyát bevágnék! :D Nagyon kényelmesnek néz ki :)
  • Ironman2
    #25914
    Szép kis Gólyafészek lesz! Grat!
  • kem001
    #25913
    Szükségem lenne pár gyümölcsfára dísznek... Vagy alapból található a játékban?
  • Gné Era
    #25912
    Nahát..amíg én motoros fesztiválozok,ti milyen jókat alkottok. Jóska háza is nagyon szuper,és Gólyáé is tetszik nagyon. Ügyesek vagytok.Gratulálok.Már nekem is hiányoztak a simjeim,csak még kicsit fáradt vagyok,5 éjszaka sátorban,ezt most ki kell pihennem:)))
  • Gólya #25911
    és hogy ne unatkozzatok, még pár a belsőről:D







  • Gólya #25910
    néhány kép belülről:








  • Gólya #25909
    hozok pár képet...nincs még teljesen kész...
    a ház maga nem az én ötletem (ez az eredeti), de persze miért lenne nekem jó 100 %-osan, amit találok...

    na akkor pár kép kívülről:











  • kem001
    #25908
    Nálam 4-en, állatot ideje lesz készítenem nekik, egy német juhászt..
  • Ironman2
    #25907
    Nálunk meg 8-an vannak a házban 6 ember,meg a 2 kutya.D Gondolkozok rajta hogy kiköltöztetem a fiút a házból,menjen járja önállóan az életét
  • kem001
    #25906
    Disznóól is lesz ott, istállót még nem tudom, hogy hogyan alakítsam ki.. De legalább van egy elképzelésem..
  • Ironman2
    #25905
    Frankó! Istálló is lesz ahogy nézem.Bár én a lovakkal még nem foglalkoztam a játékban.Azt mondják nagy felelősség tartani azt
  • kem001
    #25904
    Alakulgat..
  • Ironman2
    #25903
    VAzze! Megjött a kedvem az épitkezésre.Ez nagyon jó lett!
  • lucifer9393
    #25902
    Most amúgy bűntudatom van, mert vettem egy öreg lámpát, és a dzsinn jól meggazdagított, szó se róla. Kemény akrobata melóval akartam új házat építeni, de így egy perc alatt lettem milliomos :D
  • Joschka
    #25901
    No, akkor este érkezem, csőváz!!!!!
  • Joschka
    #25900
    He kell a lenyírt gyep csak sikíts!!!
  • Joschka
    #25899
    DDD...ezek csak a normál méretű (lábazat nélküli házakhoz jók, sajna.
  • Joschka
    #25898
    Ja, értjük: Az asszonyt Kínában veszed zsetonért, a gyerekeket meg klón kuponon a tudományos laborban...
  • kem001
    #25897
    Most jut eszembe, tetőteret újra kell építenem, elfelejtette placefriezes-el alapot húzni 2 szint közé :S
  • lucifer9393
    #25896
    Egyébként kösz a visszajelzésetek, már ezért megérte küszködni vele :P másmiatt is, pl. tegnap a Simem 9000 ropogós Simoleont zsebelt be. A BlackJack nem az ő asztala, de a slot machineból dől a pénz! El is mentem Kínába, feleségért :D
  • lucifer9393
    #25895
    Nagyon szép! Főleg a lekaszált gyep tetszik nekem a legjobban! Meg az, hogy tetőteres az egész :)
  • kem001
    #25894
    Jól van, ezt megjegyeztem DDD Amúgy lassan én is elkészülök az átépített házzal
  • Joschka
    #25893
    Ebbe majd a kutyás simem fog be költözni...de csak estére, mert megyek a munkahelyemre...leskelődni...DDDDDDD
  • Joschka
    #25892
    Ja, eressz csatorna!...DDDDD