44549


no-warez.gif
  • kem001
    #26051
    Fényképezd majd le DD
  • kem001
    #26050
    Na másik, a lesifotósok, megőrjítenek, csináltam kerítést, de nem akadály neki, bejön a kapun, kezd idegesíteni :(
  • Joschka
    #26049
    Hehe...azé a Dzsin-tonic jobban tetszett volna, mi?!
  • Ironman2
    #26048
    "szopós szájúak"
  • Ironman2
    #26047
    Én nem tudom,de találkoztam mondom eggyel,és az nem az enyém volt,hanem vad idegen.Na majd ha találkozok vele megint,akkor megkérdezem tőle,melyik lámpából jött elő.DDDD
  • Joschka
    #26046
    Szerintem meg, ahogy a leszáll az éj óta az én városomban is megjelennek ezek a szopós szájúak, majd ezek is meg fognak jelenni minden városban. Legyen az gyári vagy a játékosok által készített város.
  • kem001
    #26045
    Lehet másnak is Dzsin-e? Nem is tudtam.
  • Ironman2
    #26044
    Sőt,én már tegnap találkoztam másik Dzsinnel is a városban.Valamelyik marha megidézte
  • Joschka
    #26043
    Hát erről van szó! Az este a simem el ment a kaszinóba, azt be esett nem sokkal utána egy lesifotós álruhába bújt kövérkés maca...aki egy idő után "váltott" és vám-pír lett hajnalpír helyett. Ráadásul mindkét kezét hátra tette, ami nekem úgy tűnt, hogy: Na ennek is a seggébe ragadt a keze...de mind a kettő!!! Szóval má ez az egy is éppen elég sok volt. Nem még mindenféle furcsa izé el lepje a városomat.
  • Ironman2
    #26042
    Ja ez igaz! Remélem csak az új városban,Moonlight Falls-ban lesznek ilyen lények
  • Joschka
    #26041
    Éppen ezért mondtam a minap, hogy ezt el kúrták...vagyis túlzásba vitték!!!
  • kem001
    #26040
    Nézd meg a vámpírokat, így is nyüzsögnek a játékban...
  • Joschka
    #26039
    Gondolj csak bele: Ha be megy a simem a városba, és nem találkozik egy "normális simel", hanem csak ilyenekkel akkor egy idő után el is mehet az ember kedve a játéktól.
  • Joschka
    #26038
    Ja, vagy éppen megrohadnak, mert zombi-kolbászt ettek ebédre.
  • Joschka
    #26037
    Oxa, meg is volt akkor a új fő(száj)hős névadó ünnepsége...hehe
  • Joschka
    #26036
    A balról a második - igen, az az eget karmolászós - meg má régóta nem borotválkozott!!!...a mellén!!!
  • Ironman2
    #26035
    Tündér Lala nem lehetsz,csak Tündér-Jocó.DDD
  • Ironman2
    #26034
    Kicsit elszállt a képzeletük a szerkesztőknek.Ha durván ellepik a várost ezek,akkor lehet meg se veszem a kiegészítőt.Mondjuk az se tetszik hogy az ismerőseim előbb-utóbb kipirosodnak a vámpirizmus miatt
  • Joschka
    #26033
    Annak azonban örülök, hogy tündérek is lesznek a játékban....VÉGRE ÉN LEHETEK MAJD TÜNDÉR-LALA!!!!!... a fos zölden vibárló tunikájában...
  • Joschka
    #26032
    Akkor a középső (a fogszabályozós!) lesz az a rőzsével...őööö...rózsával a kardigánnyában...
  • Joschka
    #26031
    Hát ja, ha ők a "vidám fiúk", akkor vajon a többiek milyenek lehetnek?
  • Ironman2
    #26030
    Amúgy ebben is lesznek vámpírok megint,de azok másfajták,mint a Leszáll az éjben.D
  • Ironman2
    #26029
    Szép kis teremtmények az biztos!
  • Joschka
    #26028
    DDDDD... "Hasogatott Zombie" biztos több részből áll...a bevonulása...hehe
  • Joschka
    #26027
    Annak a szőke coffosnak (jobbról a kettedik) biztos az asszonytól el csent gázgyújtó van a kezében...ő lesz Harry Chopper?!
  • Joschka
    #26026
    Lehetek én a hadifogoly?!...
  • Joschka
    #26025
    Ez mongyuk tök jó kép:)

  • kem001
    #26024
    4 tagú, de most akarok egy kutyát meg egy macskát nekik készíteni.. Egy német juhászt..
  • kem001
    #26023

    1998 GMC Sierra
  • Ironman2
    #26022
    "Bonehilda a mókás csontváz szobalány".
  • Ironman2
    #26021
    És már jönnek is az infók a kiegről,de egyenlőre halandzsa nyelven(google translate)



    Írja be a titokzatos város Moonlight Falls, ahol furcsa dolgok történnek a holdvilágban. Hozzon létre a fenyegető természetfeletti lények vérfarkasok és cackling boszorkányok, a pajkos tündérek és több érdekes vámpírok. Ezután az éjszaka száron, használja a varázspálcáját varázsolni, karom a bútorok és így tovább. Ön tudja keverni a tucatnyi elixír, amely viszont Sims zombik, vagy váltsátok arany. Ossza meg elvarázsolt brews minden barát, aki a The Sims 3! Kísértet meglepetés vár rád a világban a The Sims 3 Supernatural!


    Játssz a természetfeletti Sims: Készíts boszorkányok, varázslók, vérfarkasok, vámpírok ennél érdekesebb, és a tündérek, mindegyik a maga mágikus képességek, tulajdonságok, és a kölcsönhatásokat.
    Fedezze fel a város Moonlight Falls: Fedezd fel, milyen rejtélyek és képességek feltárt, figyelembe véve a telihold. Majd a Sims kiborulni vagy egyre erősebbé válnak?
    Élesítsd a mágikus kézműves és ossza meg a varázs: Tanulj meg varázsolni, és megtalálni ritka összetevők főzni elixír, így Ön báj vagy hexadecimális simjeid életét. Küldjön egy mágikus elixír minden a barátok, akik játékokat a The Sims 3. A Sims hone pszichikai képességek és karriert építeni, mint misztikus jósnő.
    Fedezze fel a természetfeletti elem: Race körül az arénában a seprűt, látogassa meg a cigány karaván, vagy varr előtt a Magic Mirror. Még felébressze a klasszikus jellegét Bonehilda, a mókás csontváz szobalány. A rengeteg új tárgyak elvarázsolt, mi fog történni ezután?
    Deck ki a hazai gótikus stílusban: Adjon hozzá egy titkos barlangjába, a csúszó könyvespolc ajtót, és töltse meg otthonát új bútorokkal hátborzongató.
    Zombification: Keverje össze egy különleges elixír, hogy hozzon létre csoszogó, agy-éhes szörnyek a maga. Chomp a többi Sims terjeszteni a szeretetet és megbosszulja magát. Ne izgulj, akkor mindig készít An Elixir hogy változtassa meg a Sims vissza.
    EXKLUZÍV LIMITED EDITION tartalomcsomag:
    Előrendelés Supernatural The Sims 3 Limited Edition és exkluzív tartalmat a világ Növények vs Zombies , beleértve az új ruhák, és egy működő Peashooter!
    Peashooter - Ez az állhatatos szövetségese készen áll, hogy megvédje a házat zombified Sims és egyéb kellemetlen karakterek, mint a betörők és a Repo Men! Tulajdonképpen lő borsó meg a nem kívánt vendégeket!
    Hasogatott Zombie Suit Outfit - felöltözni a férfi vagy női sim a klasszikus zombi viselet a PvZ .
    Újság Zombie Suit Outfit - Semmi sem annyira ijesztő, mint hangos boxer harisnyatartó és zokni. Felöltözni a férfi vagy női sim fel, mint az újság a zombi PvZ .
    Kúp és Bucket sapka - az bosszantó zombik volna viselni ezeket a tárgyakat védő, de azt is, hogy egy merész divat nyilatkozatot. Deck a férfi vagy női sim ki ebben a fergeteges fejfedő.
    EXKLUZÍV EREDET DECOR PACK:
    Rendelje meg a The Sims 3 Supernatural at Origin.com és fogadhatunk exkluzív Növények vs Zombies dekor elemek, hogy adjunk néhány hátborzongató fáklyát a Sims otthonába!
    Plantern lámpa - Ez az egyedi tárgyat néz ki, mint a planterns hogy tartsa sakkban a ködben a Növények vs Zombies játék. Használja a fény a sim ház vagy udvar!
    Wall-anya szobor - Semmi sem mondja, "szállj le a füvet", mint egy mérges szemű fal-anyát. Helyezze egyesével, vagy letette egy egész sor, mint egy kerítés.
    Zombie gnome szobor - Az ikonikus élőhalott kert gnome-tól PvZ lehet kegyelem a Sim házában vagy kertjében.
    Brains zászló szobor - Deck ki a kertet, tetőtéri, vagy bárhol ezt a zászlót használják, hogy vezesse a töltés Növények vs Zombies . Ezek a srácok nagyon szeretik agya.
    EXKLUZÍV REGISZTRÁCIÓ ÖSZTÖNZŐ:
    Regisztrálja The Sims 3 Supernatural Expansion Pack interneten, hogy ezeket a tételeket, és adjunk hozzá egy kevés Növények vs Zombies ízt kölcsönöz a játék!
    PvZ Plakát - Hagyd, hogy a Sims mutatják szeretetüket a népszerű játék ebben a hűvös falat művészet.
    PvZ póló - felöltözni a férfi vagy nő Sim és mutassa meg a furcsa szellem.

    eredeti angol szöveg:
    http://www.simprograms.com/41652/supernatural-page-on-thesims-com-is-now-up/
  • Ironman2
    #26020
    Originen is kint van már a Supernatural.Megtekinthető a borítókép is.Innentől kezdve már hivatalos a kiegészítő

  • Joschka
    #26019
  • Gné Era
    #26018
    Hurrá..Dinnyét etettem a terhes csajjal,mást nem is evett a terhesség alatt.. Tényleg lány gyerek született. És hála istennek nem ikrek..Magamhoz nyúltam volna:)DD így is már 5 tagú a család..Alig bírom irányítani őket:))
  • Gné Era
    #26017
    A bárpultba gyümölcsöket lehet rakni,azzal tudod feltölteni,ha van az eszköztáradban leszüretelt gyümölcs.
  • lucifer9393
    #26016
    Jó kis pinup girl-ök :D Jó nagy lett a kerti kiülős rész :D hány tagú a család?
  • lucifer9393
    #26015
    én gyümölcsöket raktam bele. Hogy jobbak legyenek a koktélok...
  • JethroHUN
    #26014
    Két kérdés:
    - Bárpultnak van egy opciója "töltse fel a..." ilyenkor megnyitja a 2 inventoryt, de mivel is kéne telerakni?
    - A kémikus asztallal lehet pár darab löttyöt csinálni, a kész anyagon van egy opció h "keverje italba" gondoltam meg lehet itatni npc-kel. De nem nagyon sikerül, pedig megnézném milyen hatása van egy szellemlének vagy rémlének :DD
  • Ironman2
    #26013
    Nagyon jó.Majd holnap én is bővítem a kertemet
  • kem001
    #26012
    Szépülget a kert..

    Ezek a képek meg ááá, imádom őket DDD