44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #42782
    szerintem az nincs benne, vagy legalábbis nem működik. En használom ezt a modot, és ugyanúgy eltüntek a simek
  • Ironman2
    #42781
    Amúgy elemekből épül fel a pálya,simán lehet szerkeszteni,és arra kell vigyázni hogy legyen start,és végpontja neki.Ez nagyon jó ötlet volt!
  • Ironman2
    #42780
    Vas-Robi tanul traktorozni:

  • Ironman2
    #42779
  • akyyy
    #42778
    ha megveszem a sima sims3-at steamen, akkor a többi verziót warezként használhatom hozzá?
  • Joschka
    #42777
    Sims 3 novemberi store tartalom

    Nagyapó ligete (1700 SimPoint)



    Minden sim megérdemelné, hogy átélhesse a Nagyapó ligetében eltöltött idő boldogságát. Traktorozás, narancsfák, gabonatermesztés és új őszi ruhák tömkelege vár: igazi meseország ez kicsiknek és nagyoknak!

    Prémium tartalom

    Nagyapó traktorja



    Traktor
    Unod már, hogy kézzel kell öntöznöd és trágyáznod a növényeidet és fáidat, majd betakarítanod a termést? Alakíts ki földutat a haszonnövényeid közelében, és fogd munkára a traktort! A földműveléssel töltött nehéz nap után aztán elviheted a porontyaidat egy muris traktorozásra.
  • Joschka
    #42776
    Kell a disznóvágáshoz!
  • Joschka
    #42775
    Mongyuk ezt tuti, hogy belerakom!!!!!

  • Joschka
    #42774
    Na ja, most ki nem hagyom!!!
  • Ironman2
    #42773
    meg egy kis tanyasi kacatokkal fűszerezve
  • Joschka
    #42772
    Ha viszont ledózerolod az összes telket a városban és újakat teszel le simekkel bennük, akkor nincs neki hová újabb simeket bele hajigálni a városba.:)
  • Joschka
    #42771
    Úgyis van egy-két vadparaszti ötletem!!!
  • Joschka
    #42770
    Úgy gondoltam, hogy új telkekkel és új családokkal...akkor majd nem lesz ideje újragenerálgatni neki.DDD
  • Joschka
    #42769
    Akkor meg nekiesek a CAW-ban majd a Lite-os verizónak.
  • Ironman2
    #42768
    Azt nem lehet mert újragenerál a játék gyári simeket,bár nem tudom ez a mod kiiktatja-e
  • Joschka
    #42767
    Én meg ki fogom üríteni Riverview-et, azt majd saját parasztokkal telepítem be!DDDD
  • Joschka
    #42766
  • Ironman2
    #42765
    Na ezt asszem berakom ma.Lecseréli az EA féle story drivert
  • Ironman2
    #42764
    nocd is bele van építve most olvasom!
  • Joschka
    #42763
    Egyáltalán nem lassul be tőle a játék.
  • Joschka
    #42762
    Azt nem tudom, hogy az addlotsize modon kívül mit csinál, de nálam minden rendben működik vele.
  • Ironman2
    #42761
    Ez az ami átalakitja teljesen a játékot.hmm érdekes,nem lassul be tőle? Annak idején már egyszer be akartam rakni
  • Joschka
    #42760
    Ennél nincsen olyan kérdőjeles telek méret, hanem csak beírod a konzolba a kódot és a telekméretet, pölö így: addlotsize 30 42 és utána rögvest megjelenik az új telekméret!
  • Joschka
    #42759
    Tettyék, akinek kell esetleg:

    awesome mod (1.63 patchoz!!!)

    http://www.sendspace.com/file/bcj4kg
  • Ironman2
    #42758
    az melyik?
  • Joschka
    #42757
    Hát a lite-os verziókba csak bele kell a fákat bokrokat hajigálni azt a telkeket meg utána. Az addlotsize helyett most nálam az awesomemod (1.63) van fent űgyhogy simán tudok egyedi telekméreteket kreálni!!!
  • Ironman2
    #42756
    Este lehet én is visszamegyek oda
  • Joschka
    #42755
    Váőő, még jó, hogy fent van nálam Riverview!!!
  • Ironman2
    #42754
    A CAW-ban lenne értelme inkább az egésznek
  • Joschka
    #42753
    Ja, szerintem is.
  • Ironman2
    #42752
    Riverviewnek most lesz majd értelme,Sunset Valleyben ez nem nagyon fog már elférni nálam
  • Ironman2
    #42751
    Gondolom egy speciális földút lesz majd.De 64x64-es telken mit tud traktorozni az ember,főleg fákat.
  • Joschka
    #42750
    Akkor ez olyasmi lesz majd, mint a gyerkőcöknek a fix pályás villanyvonat játék!
  • Joschka
    #42749
    Így van, mert a simsvipen írják is, hogy először le kell pakolászni a földutat azt utána lehet a berregővel rajta bohóckodni.
  • Joschka
    #42748
    Talán kisebbre is le lehet majd rakni.

    Majd közösségin derbizünk egyet...1,5 km/órával!!!!
  • Coolfire
    #42747
    Ez kurva nagy telek..legalább 64x64-es..abból meg nagyon kevés van.
  • Coolfire
    #42746
    Szerintem csak a telekre lesz jó.Pedig milyen király lenne vele "száguldozni".Tuti,hogy azzal járna a simem dolgozni,hogy lássák mekkora paraszt.
  • Coolfire
    #42745
    Húúúú...
  • lucifer9393
    #42744
    Az a barna ösvény, földút, amin közlekedik, az új, szerintem nem csak talajfesték. Van egy olyan érzésem, hogy lesz egy ilyen összerakható pályája, mint pl. mikor medencét építesz, a tervrajz módban vannak a lusta folyóhoz pl. egyenes részek, kanyar, stb. Mint gyerekkorunkban, mikor autópályát építettünk :D Lehet tévedek azonban...engem még akkor sem hoz lázba, útálok mindent a vidéki élettel kapcsolatos :D

    Iron, igazad volt, kapunk egy telket traktorozni :D
  • Joschka
    #42743
    Kíváncsi leszek rá, hogy csak az úton lehet vele menni (és csak a telken?) vagy mehetek vele a városban kedvem szerint mondjuk bárhol a terepen?