44549


no-warez.gif
  • kem001
    #26571
    Nekem ezelőtt sim-emet agyonvágta a koncert után a meteor.. Kirobbanó sikere volt DD
  • Ironman2
    #26570
    Na itt valami készülget,gonosz beállítottságú amúgy a kiscsaj:

  • Ironman2
    #26569
    Jó dolog ez a hálózsák.Bárhol lehet szunyókálni vele:

  • Coolfire
    #26568
    Sok mindent.de van amikor nem jön össze,mert a másik sim kikapja a kezedből.:)
  • Ironman2
    #26567
    Na azt kipróbálom.Sárkány meg mindjárt jön a torkomba.DDD
  • Magic Boy
    #26566
    Mit leget elérni azzal a babával?
  • Coolfire
    #26565
    Tudom,sok Sárkányba került..
  • Coolfire
    #26564
    Próbáld ki,nagyon buli.Pölö ha tetszik egy simhölgy,ráküldöd az Ámor nyilát,és már rögtön lehet farkalni.Egy ilyen babát elfogadnék a valóságban is..
  • Ironman2
    #26563
    DDD
  • Ironman2
    #26562
    Azért én nagy árat fizettem!:))
  • Coolfire
    #26561
    Mert állandóan szerkeszted bazzeg..:)
  • Coolfire
    #26560
    Mert az egyik a szobalányé(ha lusta,behugyoztatom,v. megátkozom),a másik az asszonysimé.:)
  • Ironman2
    #26559
    Eh,most fejeztem be a mondatot,azt akartam irni közben
  • Ironman2
    #26558
    Most olvasom hogy lesznek még játékgépek a Bistroban,Lucky Palmban,de ez egyenlőre meglepetés.A videóban se mutatták belülről a bistrót.

    http://simsvip.com/?p=12411
  • Coolfire
    #26557
    Mégy tovább játszani?:)
  • Coolfire
    #26556
    Látnod kellett volna a teljes pusztítást,akkor nem ezt mondanád.A felét legalább kihagytam.:))De legalább nem a házra esett,mert akkor költözhetett volna el a család.
  • Ironman2
    #26555
    Nem kajába,hanem italba.Na megyek is kotyvasztani.Jó volt pihenni egyet,megyek játszani tovább
  • Ironman2
    #26554
    Bele lehet keverni a kajába,azt irják! Tápba nemtudom müködik-e
  • Ironman2
    #26553
    Mert nem állt alatta senki sem.DDD
  • Coolfire
    #26552
    Csak az gondolom az állatoknak nem jó.Ambróziát sem eszik.:)
  • Ironman2
    #26551
    A bájitalkeveréshez előny,ha különc személyiségjegyed is van!
  • Coolfire
    #26550
    Utána romeltakarítás miegymás.Ez 4-es riasztási fok volt,mégis csak egy kocsi jött,egy tűzoltóval.
    Egyébként senki sem halt meg a családból,de az odaszaladó simekből sem.
  • Ironman2
    #26549
    Ja.Van fiatalitó bájital! Egy korral visszadobja a simet! A kémikus asztalon lehet azt megcsinálni
  • Joschka
    #26548
    Újabb Lucky Palms képek







  • Coolfire
    #26547
    Csak annyi volt,hogy miért lett ilyen sötét?Akkor kellett volna a frapsot elindítani.:)Akkor kapcsoltam,mikor megláttam az ugróiskolánál az árnyékot.:))
  • Coolfire
    #26546
    Azt nem tudom,de életcéljutalomban van 20000 pontért.Csak valamivel több,mint 10000 van a kutyónak,ami kevéske.
  • Ironman2
    #26545
    Van 2 órád hogy összeszedd az értékeidet,ahogy olvasom a mysimsen.Már a zuhanás elött figyelmeztetnek rá 2 órával
  • Ironman2
    #26544
    Van egy olyan bájital ha jól emlkéxem
  • Coolfire
    #26543
    Nem kell semmi sem.Egyszerű véletlengenerálás.Mondjuk-ha jól emlékszem-Gólya vmi. bug miatt kapott állandóan meteort.:)De majd ő megerősíti.:)
  • Coolfire
    #26542
    Persze,ebben is fehér törpeuszkár van,már a Pets óta.Őt kellene még megfiatalítani.:)
  • Ironman2
    #26541
    Én még sose láttam meteort a játékba.Nem is tudom hogy jön az elő,valaminek kell lennie a házban
  • Ironman2
    #26540
    Megcsináltad a saját kutyádat a játékba? Amúgy miért 2 voodoo baba van nálad? Egy nem elég a döfködésre? DDD
  • Coolfire
    #26539
    Én lefiatalítottam a családot,közben meg leesett az udvarra egy meteor is.:)Sok volt a jóból.:))



    Bocsi a szar minőségért,és az akadozásért,de így jött össze.Nem kapcsoltam be a frapsot.:)
  • Ironman2
    #26538
    Elkészült közben a kaszinóm is:







  • Ironman2
    #26537
    A szavat,te őrült!
  • lucifer9393
    #26536
    ezzel én nem dicsekednék
  • Ironman2
    #26535
    Én meg a woohooot!
  • lucifer9393
    #26534
    Szabadon választható a nyelv benne :) És nagyon jó ötlet hozzá a Sims, én is egy csomó mindent onnan tanultam meg, még anno az 1. részével :)
  • böröczk
    #26533
    Sziasztok.

    Kicsi unokatesómnak szánnám a játékot, főleg nyelvtanulás céljából,
    ezért kérdésem az lenne, hogy a nálunk forgalmazott játékok angol nyelven is feltelepíthetők, vagy csak magyarul?

    Köszönöm előre is a segítséget.

    Üdv

    B.
  • Coolfire
    #26532
    Ez sajnos nem újdonság.Iszonyatosan drágák a játékok is és a store cuccok is.