44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #26611
    Ja, mondjuk van a mentési mappában egy options.ini fájl nálam...csak nem tudom, hogy ez a jó e?
  • Joschka
    #26610
    Ha tudom, hogy hol találom nálam és át küldeném neked az pótolhatná elvileg?
  • Coolfire
    #26609
    Egyszer már be volt jól állítva,de lehet,hogy az .ini filet is kivágtam egy lendülettel a többi szarral.:)
  • Joschka
    #26608
    A másik topikban pedig a múltkor meg mutattam egy képen, hogy nálam mi a beállítás, és tényleg szipi-szupi videókat csinál, mégis kis méretben...a fene tudja, hogy nem e valami bug jött e elő nálad...
  • Coolfire
    #26607
    Hát ez az.Widescreen a moncsi,mégis kocka képet csinál.Legalább a fraps frankó képet készít,csak nagy méretűt.Pedig ezt érdemes lett volna megörökíteni az elejétől a végéig.Micsoda rombolás volt a telkemen.:))
  • Joschka
    #26606
    Az még haggyán, hogy nem a frsps-al csináltad. De megint szarul van be állítva nálad a kamera.:)
  • Joschka
    #26605
    A teljes listát ITT megtalálod (Baloldalt fent).
  • Magic Boy
    #26604
    Valaki össze tudná foglalni, hogy milyen kiegek (nem csak a nagyok, hanem a pár cuccot tartalmazók is érdekelnek) jöttek eddig ki a játékhoz?
  • Ironman2
    #26603
    DDDD
  • lucifer9393
    #26602
    Amikor otthon tartottam a legénybúcsút, a menyasszonyt kiküldtem a parkba egy hálózsákkal :D szépen elaludt :D
  • Coolfire
    #26601
    Na,így már értem.:)
  • Ironman2
    #26600
    Amúgy ezért is jó a hálózsák,mert ha álmosak lesznek,akkor előveszik,és bárhol tudják használni.A marhája a fürdőben ágyazott meg:

  • Ironman2
    #26599
    Az hogy a program adott nyitvatartási időt a kaszinómnak,mert leraktam benne 2 pénztárgépet.10-hajnal 3-ig van nyitva
  • Coolfire
    #26598
    Na ezt szerkeszd egy kicsit érthetőbbé.:))
  • Ironman2
    #26597
    nyitrvatartási időt adott a kaszinómnak.2 pénztárgép van rajta
  • Coolfire
    #26596
    A kis szarosok alatt a kígyót,cickányt,pintyet etc.. értem,amit a zoológus simem összefogdos.:)Háziállatom még nem pusztul el.:)
  • Ironman2
    #26595
    Az jó,lehet direkt így csinálták meg,nehogy emiatt valakit trauma érje,aztán pszichológust kelljen hívni.DDD
  • Coolfire
    #26594
    Akkor nem is kaptak plusz szem.jegyeket,mint az enyém?Neki már 7 van.:)Ezt nem tudom,még egy állatom sem pusztult el.A kis szarosok megszöknek állandóan.:)
  • Ironman2
    #26593
    Meglesem.
  • Coolfire
    #26592
    Ezt viszont tudtam..bibi..
    Egyébként most írtak egy ismertetőt a mysimsen Lucky Palmsról.Csak a kút miatt kell majd.:)
  • Ironman2
    #26591
    Az egyik kutyának 5,a másiknak 4.Amúgy letellett az életük.Lehet jön a kaszás hamarosan?
  • Ironman2
    #26590
    Nini.Gyerekekkel chipsestálat lehet rakatni a bárpultra,meg édességes tálat is,és onnan tudnak csemegézni,amíg a felnőttek bebasznak.DDD

  • Coolfire
    #26589
    És mennyi személyiségjegye van már?:)
  • kem001
    #26588
    Én kutyám egész nap medencében úszkál.. Este meg fogja magát és felmegy aludni a kanapéra..
  • Coolfire
    #26587
    Olyan simem már volt,az tetszett,mikor gonosz zuhanyt vett.:)
    De a fav. szem. jegyek:barátságos,mázlista és kleptomániás.:)
  • Ironman2
    #26586
    Tanulgat a blöki.Mire kimúlik,már mindent fog tudni.:))

  • Ironman2
    #26585
    Fel kell venni takarítót v. komornyikot
  • Ironman2
    #26584
    Én adtam a gonoszságot,és felvidító italt gyártott először:))
  • Coolfire
    #26583
    Te adtad neki direkt,v. a gép?:)Nekem először a maxireparixot csinálták meg rajta.
  • Coolfire
    #26582
    Nekem is okádék a konyha mindig.Én is filózom rajta,hogy megfosztom őket a fritőztől és a fagyigéptől.
  • kem001
    #26581
    Nem is tudtam, hogy van benne hálózsák..
  • kem001
    #26580
    Nálam lelehetett, de most nincs háztartásomban, mivel utáltam amikor sütött valaki rajta kaját az egész család ha aludt is közben, felkeltek zabálni..
  • Ironman2
    #26579
    Most találtam a vásárlásnál,én meg marha sátrat verek Egyiptomban,és hely sincs sokszor hogy lerakjam a sátrat valamelyik sirban.Igy legalább elférek vele.1x2-es terület elég neki
  • Ironman2
    #26578
    De hogy a gép úgymarad,és nem lehet letisztítani,az már gáz!
  • Coolfire
    #26577
    Na például még egy simemnek sem volt hálózsákja.Ezt is kipróbálom:)
  • kem001
    #26576
    Sajnos hamar koszolódik a fagyi gép és az olajsütő miatt a pult..
  • kem001
    #26575
    Még szerencse, hogy nem mentettem el!
  • Ironman2
    #26574
    Vagy ez az új design?
  • Ironman2
    #26573
    A konyhapult lesúrolása után,a fagyigép gyönyörüen ragacsos maradt:


  • Ironman2
    #26572
    Az biztos!