44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #26531
    Ja igaz, sántított is nekem egy kicsit a név Azt is bírtam, hogy rezzenéstelenül odamondták, hogy két féle változatban lesz elérhető: alap, meg gold-azthiszem. A gold része a kaszinó.... azért mekkora disznóság már, hogy nem része. Hiszen az egész város a kaszinó témája köré épül...megkopasszák rendesen az embereket.
  • Ironman2
    #26530
    Felét nem értem az angol nyelvnek amit mondanak,te úgyis megérted.Azt viszont láttam hogy kikapcsolta a szabad akaratot.Mondjuk néha engemet is idegesit,hogy "belepofáznak" a simek a gondolkodásmenetembe.
  • Coolfire
    #26529
    A két hülye tehén.Nekünk kellene tesztelni ezeket,nem nekik.:)
  • Coolfire
    #26528
    Khmm...Lucky Palms..:))
  • lucifer9393
    #26527
    ja, az lehet viszont nem tudom végignéztétek-e, de az az asszony, aki irányította az egészet, nagyon szét volt csúszva. Vagy 5x kezdett új játékot, nem találta a gombokat, és nem tudta, hogy takargassa a játék hibáit. Pl. mikor küldte a Simet a kúthoz, és direkt betette neki a szerencsés személyiségjegyet, nem működött, végképp nem volt befolyása a cselekvésre a személyiségjegynek. Meg azt bírtam, hányszor elmondta, hogy utálja a szabad akaratot, örökké kikapcsolja :D Hát a Sims 3 egyik nagy újítása épp az volt, ez meg itt szitkozza. Meg hogy mondta, hogy jaj de szépen átszinezték a nyúljáratokat :D Remélem kidobják a csapatból
  • Ironman2
    #26526
    Persze,mert felrakják az alapot,és arra csak a várost natúr,és lefuttatják egy bivalyerős laptopon.Ennyi
  • lucifer9393
    #26525
    sz*rok a Seasonre, hiszem ha látom. Egyelőre egy jó oldalt nem találok, ahol szép, modern háztervek vannak. Amiket eddig néztem az mind snassz, pedig szükségem lenne egy új házra. Egyébként nekem nagyon tetszik ez a Palm Springs, de annyira fájt a szívem, hogy a bemutató videón úgy ment nekik mint kés a forró vajon, az én macbookom már felmondta volna a szolgálatot
  • Coolfire
    #26524
    Bocsi,ez nem válasznak ment.:)
  • Coolfire
    #26523
    Ennek a lapnak a fele a Seasonról szól bakker.Még a Diesel és a Supernatural sem jelent meg.Úh. legközelebb csak akkor írjatok a Seasonról,ha már tuti.Amúgy törölni fogom,mert kezdem unni.
  • Ironman2
    #26522

    Segíts magadon,isten is megsegít
  • Coolfire
    #26521
    Jajj de tele van már a tököm ezekkel a pletykákkal..
  • kem001
    #26520
    Már maga ott gyanús, hogy 2 hónap alatt készülne el..
  • Ironman2
    #26519
    Bár csak úgy lenne,akkor tisztán látnánk.De miért rakják ki akkor az előrendeléseket?
  • kem001
    #26518
    Majd megint jön az EA és az egészet megcáfolja..
  • Ironman2
    #26517
    Szerintem is.
  • Joschka
    #26516
    Talán közeleg a Sims 4, hogy ennyire tolják ki egymás után ezt a sok dolgot a népségnek...
  • Joschka
    #26515
    Képeket kérünk most már...bezony!!!!
  • Joschka
    #26514
    Halika!

    Ja, én is éppen most lestem meg őket...
  • Ironman2
    #26513
    http://simsvip.com/?p=12382

    Megint 2 magyar oldalon van kint a Seasons! 3 féle változatban.Alap,Plus,és Limited.De jó lenne már egy hivatalos kép is,vagy info
  • Roccio
    #26512
    sziasztok! most nézem hogy mennyi infó van az új nagykiegről!!! eléggé jóó!!! :P :DDDDD :D
  • Ironman2
    #26511
    Sunset Valleyben van olyan háztartás hogy egyedülálló anyák.Nézd meg lehet ott van ő is
  • lucifer9393
    #26510
    Úgy látom a csajok mögöti plakáton, hogy visszatérnek a Dreamerek. Ki emlékszik rájuk a 2. részből? Ezek szerint minden ikonikus alakot visszahoznak a 2. részből, ill. 1. részből. Volt ugye a Goth család, Landgraab, Lothario, Caliente, most a Dreamerek...hiányzik még az az egyedülálló anya, azt hiszem Brandy? a 2. részből
  • Coolfire
    #26509
    Prémium tartalomként is kiadják,ergo bárhová leteheted,ahogy a fiatalító forrást is.
  • Joschka
    #26508
    Remélem, hogy a kutat másik városba is le lehet majd rakni...
  • Joschka
    #26507
    A gyerek megjelenése is nem semmi volt...abból a fekete ködszerű izéból...
  • Joschka
    #26506
    Ja, ezt feltétlenül meg vesszük...hehe
  • Joschka
    #26505
    DDDD....én meg azon röhögök, hogy megcuppantotta a brekuszt, mire az zsupsz visszaugrott a kútba....ehehehehehehe
  • Coolfire
    #26504
    22 körül.Ezt meg kell vásárolnom,nincs mese!
  • Joschka
    #26503
    Hány...adik percnél van az a kút?
  • Coolfire
    #26502
    Na csak odatekertem a kúthoz.:)Hát nem semmi,az biztos.:)
  • Joschka
    #26501
    DDD...azt hittem egy kirakatot...dobsz be...hehe
  • Ironman2
    #26500
    DD.Én kajára mondtam.
  • Coolfire
    #26499
    Dolgozom,nem ihatok.
  • Ironman2
    #26498
    Mindjárt bedobok valamit,aztán megyek nyomatni.Jössz?
  • Ironman2
    #26497
    Igen,valószínü!
  • Coolfire
    #26496
    Nem kell azt kibuherálni,ott lesz a többi között szerintem.
  • Coolfire
    #26495
    Pedig jó sok üres telek van.Hátra akartam tekerni a kúthoz,erre elkezdte elölről..pfff...
  • Ironman2
    #26494
    Jól néz ki amúgy,de nem lesz az esetem.Utálom az ilyen homokos tájat! A telkeket viszont ki kell belőle buherálni,mert nagyon sok jó épület van.Főleg az új kávéház tetszik nagyon belőle
  • Ironman2
    #26493
    22. perctől van a kivánságok kútja.Brutális! Kijött belőle egy gyerek,meg egy csecsemő! Ez már több a sokknál! Egy kútnál lehet gyereket kérni????
  • Ironman2
    #26492
    DDD

    Pedig a töltés lassú náluk is.