44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #26651
    Én meg az öreg Shreket...bár azt már valaki legyártotta láttam...
  • Ironman2
    #26650
    Lesz majd olyan is.Meg fogom csinálni a Jancsi és Juliskát.
  • Joschka
    #26649
    Majd ezért kapni fogsz tőlünk egy bibircsókos, kampós orrú, ráncos képű, seprűn röpködő banyát...hehehe
  • Joschka
    #26648
    Ja, minket blamál...közben meg mindenféle báj italt kutyulgat...hogy az összes sims csajt le teperhesse a játékban...
  • Joschka
    #26647
    Jössz te még a mi utcánkba...
  • Joschka
    #26646
    Eszembe sincs szégyenkezni...DDDDDD
  • Ironman2
    #26645
    Hát még a repülő seprü!
  • kem001
    #26644
    Most miért? Jók azok a könyvek, és sim-eim se maradjanak ki a jóból DDD
  • Coolfire
    #26643
    Szégyelld magad..ilyenekkel fertőzni a játékot..ja,és te is Joschka,hogy rongálod a topikom..
  • kem001
    #26642
    Köszönöm!
  • Coolfire
    #26641
    Tényleg.:)Kell valami memóriaserkentő lassan,mert kezdek szenilis lenni.:)
  • Joschka
    #26640
    Sims 3 Harry Porrer könyvek (A játékban a könyvek címei magyarul fognak megjelenni!)



    Sims3_Harry_Potter_könyvek_magyarul.zip

    http://www5.zippyshare.com/v/65780155/file.html
  • Gólya #26639
    na ugye (cseresznye volt) - bár azt a druszáddal "értekeztük":)
    de akkoriban veled is szót váltottam ám...
    ejnye...Cavinton? esetleg gingko???
  • Gólya #26638
    dehogynem...olyan 21-e magasságában:)
  • Coolfire
    #26637
    Meg rádnézett a cseresznye v. meggy.Emlékszem.:)
  • Coolfire
    #26636
    De akkor nem kommunikáltunk.:)
  • Joschka
    #26635
    Jó van, értem...csak hangosan gondolkodtam...bocsika, hogy ki hallatszott belőlem...
  • Coolfire
    #26634
    Pfff...
  • Joschka
    #26633
    Most látom kem, hogy csak angolul van benne...mindjárt ebéd, és utána gyorsan át írom magyarra, azt töltöm ide fel!
  • Coolfire
    #26632
    Ez tuti volt,mert direkt megnéztem.Igaz 1.32-re volt csinálva,de azóta játékmenet javítás nem nagyon történt.És írták a fórumban is,hogy jó az 1.34-es patchel.Nem ma kezdtem.:)
    A "régi" fruithack,na az tényleg elavult.
  • Gólya #26631
    nem rád, a mysimsesekre gondoltam
    mindegy, akkor sem jön két órával előtte üzenet - besötétedik, megjelenik az árnyék és kb. 10 perc múlva be is csapódik a meteor
  • kem001
    #26630
    Oké, köszi. Ne csak én olvassam el a Harry Poter-t már..DD
  • Gólya #26629
    pedig itt voltam a múlt héten is, hoztam egy csomó képet:)
    ééérdekes, a többiek látták:))))
  • Joschka
    #26628
    Várj egy kicsit...meg nézem, hogy van e a fájlban úgy, hogy a könyv címeket magyarul adja e bent a játékban, ha nincs akkor gyorsan át írom és fel is töltöm, okés?
  • Ironman2
    #26627
    Na hát,az a figyelmeztető szöveg.
  • kem001
    #26626
    Na ezt azonnal kérem!!!!DDDDDDD
  • Ironman2
    #26625
    Nem akárki,hanem én voltam,és a Mysimsen irják a meteornál hogy 2 órával ezelött jön egy üzenet,és akkor jelenik meg a felhő a fejünk fölött.Az árnyékból lehet látni hogy hova fog becsapódni

    http://www.mysims.hu/index.php?oldal=tipptar_sims3/meteorbecsapodas.html
  • Joschka
    #26624
    DDD...

    Most már lehet majd Harry Potter könyveket is olvasni a játékban...gyerekek!

  • Coolfire
    #26623
    Nekem is csak annyi,"miért lett hirtelen ilyen sötét"?És egy kis idő múlva bumm..:)Szeretem az ilyesmit.:))
  • Joschka
    #26622
    Ehe...hát ezek szerint nem minden mod jó...szerintem biztosan a készítője el felejtette az utolsó javításhoz frissíteni a modját...lehet, hogy ilyen is okozhat galibát a játéknál.
  • Coolfire
    #26621
    Szia!
    Régen "láttalak" errefelé.:)
  • Coolfire
    #26620
    Engem megfingatott.Olyan modot szedtem le,hogy lehessen a vegyesboltban életgyümölcsöt és kampechalat kapni.A halat listázta is,a gyümit nem.Kezdtem egy új játékot,abban viszont jó volt.És akkor kigyúltak a fények.:))
    Kilép,gyalu,vissza és működik.:)))
  • Joschka
    #26619
    Ja, mert hogy ugyan az a simem, csak van belőle egy "kutyátlan" figura is...igaz ő másik telken lakik.
  • Gólya #26618
    tényleg volt egyszer valami meteor-rohamszerűség nálam:)
    aztán megszűnt - talán akkor kellett újratelepíteni az egész játékot...?

    és nem, nem figyelmeztet órákkal előbb, nem tudom ezt honnan vette akárki is
    nálam simán is előfordult már meteor (egyszer Egyiptomban, azt sikerült végigfotózni), de soha nem szólt előre, csak amikor már feltűnően sötét volt a környéken
  • Joschka
    #26617
    Lehet, hogy délután a "kutyás" simemel játszom egyet...hehe
  • Joschka
    #26616
    Max csak akkor nem működtek a modok ha nem jó helyre raktam őket, mint a múltkor az egyedi méretű telek modot.
  • Joschka
    #26615
    Igen?!...én eddig sose töröltem őket...de nem is volt még ez miatt probléma nálam a játékkal.
  • Coolfire
    #26614
    Muszáj takarítani a mentés mappát-ahogy Flóra mondta anno-jót tesz a játék egészségének.:)Nagyon sokáig szívtam az életgyümölcs moddal is,mert elfelejtettem kitörölni a cache fileokat,pedig ez minden indítás előtt-főleg,ha modot/hacket használsz-szinte kötelező.:)
  • Joschka
    #26613
    Valószínűleg én is fogom nyomatni egy kicsit...mert ebéd után ebben a melegben úgysem mozdulunk még ki...
  • Coolfire
    #26612
    Azt szoktam előszeretettel kidobni.:)Nem a te .ini-d nem jó,meg amúgy is van már másik.Csak a videofelvevő nincs rendesen beállítva.Majd úgyis megyek kaja után egy kicsit játszani,akkor majd megcsinálom.:)